The West
Oyun - Forum Ara
Forum Kuralları - Impressum
Yardım - West Moderatörleri

Geri git   The West > The West > Öneriler > Red edilen öneriler

Red edilen öneriler Bu öneriler alman serverinde kabul edilmemiş. Tekrar önermeye gerek yok

Seçenekler Stil
Alt 14.12.08, 16:47   #1
ExeCuToR

ExeCuToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ExeCuToR On Başı
Standart Şehir İsimleri

Açıkcası Vahşi batı oyununa göre şehir isimleri olsa gerçekten daha etkili ve çekici olur. Mevcut şehir isimlerine bakıyorum ve yorumsuz diyorum bir kaç örnek verecem şehir sahipleri alınmasın.

Zombiler şehri , Wild beykoz , lazlar , Türkiye , ısparta , ankara , galatasaray , fenerbahçe vb alaksız isimler.Wahşi batıyla ne alakası var yavf bunnarın :\

Benim fikrim şudur ki , Şehir isimleri amerikadaki şehir , kasaba ve bölge isimleri ile sabitlensin ve yeni şehir kuracak kişiler bu isimleri seçmek zorunda olsun yani kendi bi isim belirlemesin. Mevcut isimleri seçmek zorunda olsun.

Oyunun havasına girelim en azından. Valla bakıyom güçlü şehir , vurucular , kırıcılar. gibi isimler bana itici ve oyunun rp havasından uzaklaştırıp basitleştiriyor gibi geliyor.

not: yada bunu oyun yöneticileri kontrol etsin. Herkez şehirine vahşi batıdaki bir şehrin ismini yada bölgenin ismini vermek zorunda olsun.oyunun havasını koruyalım.
ExeCuToR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14.12.08, 18:34   #2
Policijska

Policijska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Policijska On Başı

Böyle birşey imkansız. Herkes istediği ismi koymakta özgürdür... Bu objecktif bir olay. Herkesin şehir ismini değiştirmeye kalksak, ohoo...

All The Best
The West

Policijska isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Seçenekler
Stil