devilltown kullanıcısının son içeriği

1. devilltown

The West Loto (Yeni) Kazananlar Listesi 27 Ekim

ya bırak d,izyy hayatınız yalan dolan hıkaye.guvenılı
  2. devilltown

The West Loto (Yeni) Kazananlar Listesi 27 Ekim

bu loto çerkılısı tamamen sahtekarlık içerıyor ben DEVİLLTOWN sadece d1 den yolladım paRA ama sankı 3 dunyadan para yollamısım gıbı cekılıste adım var ve bu vıdeo gecmıs bır vıdeo yanlışlıkla eklendı falanda demeyın bu yalana kımse ınanmaz.ve sureklı aynı isimler kazanıyor araya bır ıkı extra...
  3. devilltown

The West Loto 9. Hafta (Yeni)

devilltown(Dünya 1) bilet ücreti yollandı
  4. devilltown

The West Loto 8. Hafta (Yeni)

d1 red kit hesabına para yollandı (Forestville) red kit hesabına para yolandı bosphorus red kit hesabına para yollandı devilltown
  5. devilltown

selam gecen ayki duello etkınlıgındekı tahviller yuklenmedımı .ozamnda sormustum

selam gecen ayki duello etkınlıgındekı tahviller yuklenmedımı .ozamnda sormustum
  6. devilltown

The West Loto 7. Hafta (Yeni)

devilltown forestville red kit'e bilet ücretı yollandı
  7. devilltown

The West Loto 7. Hafta (Yeni)

devilltown d1 Red Kit hesabına bilet ücretlerini yolladım.
  8. devilltown

Düello Etkinliği 2018-2019

bu nasıl bir sacmalık anlamak mumkün degıl.. oyuncular eşit sayıda düello atmıssa hangı saat aralıgında olursa olsun aynı oranda ödüle hak kazanır.kendi söyledıgınız ile çelısıyorsunuz boyle bır kural yoktu önce her dunyada 1.cıde olsa aynı odulu alıyordu onu kısıtladınız şimdide bu cıktı siz...
  9. devilltown

20 Temmuz 2019 Etkinlik Savaşı

CM yani ONUR BEY HAZRETLERİ ne zaman oyuna bakmaya tenezzül ederse o zaman yukleniyor.hala anlamış değilim bu onuru neden inno bu gorevde tutuyor inatla bukadar oyundan uzak oyunla ilgisi ve faydası olmayan biri değil CM olmayı oyunun reklamını görmeyı haketmıyor bence
  10. devilltown

akıl olsa düşünce olsa hangı oyuncu acaba +3 giysi setı+2 at setı+2 silah setı dızer dersınız.. yapmayın etkınlık falan sızden gelecek hayır ALLAH dan gelsın..duello etkınlıgı sayesınde d1 bıraz canlanmıstı yıne içine sı...tınız herseyın.kım kıyafet degıstırmıyorsunuz dıye sıkayet ettı yalandan...
  11. devilltown

ya siz ne faydasız ne gereksız adamlarsınız bu saatemı yazıyorsun!!! oyuncular sizin gibi innonun parasıyla degıl kendı parası ile oynuyor ve yetenek cekmek için külçe basıyor ya şunu sabit bırsey yapın 3 gun atış 3 gün vurma dıye oyuncularda ona gore yetenek hazırlasın!!! illa benmı her seyı...
  12. devilltown

sadece at setelrı aktıf edılecekse eyvallah ama kıyafet lerı degıstırmeyın cunkı oyuncular bu kıyfetlere gore yetenek dizdi
  13. devilltown

ya bu npc ler yetenek degıstırecekmı atşcılar vurmaya vurmacılar atışa cevrılecekmı çünki biz oyuncular onlar kadar kolay yetenek cekemıyoruz. başladıkları gibi kalmalrı daha ıyı olur .
  14. devilltown

pike bayıldı yine ya bana aatar yapamsın yada valla gunde 2 bayacam ayıltırmısınız:)
  15. devilltown

20 Temmuz 2019 Etkinlik Savaşı

nihayet dürtüklemesek bakacagınız yok 4 yonetıcısınız bir işe yaramıyorsunuz!!!!!