Çalışmada eşya ve ürün düşürme hatası

salwador10

New Member
Son yamalardan sonra başıma gelen bir olay özellikle yüksek gelir ve karakter bonusu kullandıktan sonra Dünya 1 de üzerimde allan eşya seti (+%50 şans) cartwright at seti (+%50 şans ) karakter bonusu (+%20 şans) varken %279 olan üründen 2 tane çıkartıyorum 10 çalışmamdan sadece 2-3 tanesinde eşya bulabiliyorum bunlarda şans aralığımın yarısı değerinde eşyalar.Diğer dünyalarda %144 ürün şansı bulunan üründen 2 tane düşürüyorum ve hiçbir şekilde bonusum bulunmadığı halde. Bu olaylarda 4-5 ay önce eşya ve ürün düşürme konusunda sıkıntı çekmiyordum.Bu son güncellemelerden sonra sorun yaşamaya başladım.Benim gibi sorun yaşayan başka arkadaşlar var mı? Bu konuda Adminlerimiz bir inceleme yapacaklar mı.

devilltown

Active Member
bıraz kısıtlama var gıbı

ticarete dönduk gecen sene buzamanlar envanterı saglam kasmıstık yılbası için 1.5 aydır boşa kurek cekıyoruz:)ofis ve seyyarda esya düşürmek zorlasmıs

salwador10

New Member
%92 de ürün çıkaramama ihtimaki %8 iken 2-3 saat çalışmamda %8 şansı tutturuyorum %144 lük ürün bulmada sürekli 2 tane buluyorum bir hata var hesaplarda

cosmopolitan

Active Member
bende katiliyorum yazilanlara kendi hesabim lanetli herhalde diye dusunuyordum ama ayni problem herkesde var % 120 sans itemleri ile bile bir sey cikmiyor hele 1 saatlik calismalarda cikma olasiligi daha yuksek olmasi gerektigi halde her calisma boss ne yazikki

King-1907

Member
Şans kıyafetleri ve ürünleri bir işe yaramıyor bence, hatta pre li macera hesabının %20 şansıda, %100 ün üzerinde şans ile 150 de 0 eşya düşürmüş biri olarak belirtmek istedim.
Eşya düşürme şansı normalde %1 ise ve %100 şans ile çalışırsak %1.1 e çıkıyor muhtemelen, bu da sonucu etkinlememiş oluyor.
Genel anlamda şans olayının elden geçirilmesi gerekmektedir.

cosmopolitan

Active Member
bu gun gumus ofis var
gumus olmadigi zaman item zaten cikmiyor bizde umitlerimizi ayda 1de olsa gumus ticaret ofisine sakliyoruz

yuksek gelir bonusleri maceraci bonusleri hepsi acik

maceraci = %10 sans
alllan set = %50 sans
pat silahlar = %10 sans
cart at set = %50 sans
8 saat sans botu = %25 sans
toplam = %145 sans

denemedigim kalmadi 15 sn lik 10 dk lik gece saatlik

en yuksek sans araligi, yukaridaki setler: hazine seti pat set 600 dp den fazla ve o kadar dp yi yapmak icin sayisiz cay urunu ve motivasyonu nu dusurmemek icin sayisiini bilmedigim kadar tutun cigneme

ve cikan 6 basit item

sevgili adminler ofisde inno tarafindan birseyler degistirildi item cikma oranlari % leri 0 landida bizmi bilmiyoruz

tek magdur ben degilim butun ofis calisanlari birkac aydir bu konuda sikayetciler lutfen bizi bilgilendirirseniz seviniriz eger artik ofis den item cikmiyorsa bizde ona gore hareket edelim
simdiden tesekkurler

Son düzenleme: