İnnoGames Hakkında (İstek/Şikayet Görüşmeleri)

• Konuyu başlatan NetBeans
  • Başlangıç tarihi

rioter

Banlı Kullanıcı
Aşağıdaki liste meslek silahımı yapmak için gerekli ürünlere ait. (Demirci)
Bir çok arkadaşım bu akadar malzeme ve emeğe değmeyecek özellikler ile donatıldıgını söylüyorlar ve haklılar. Premıum da harcayarak en az bır ayda ımal ettıgımız bir silah daha iyi özelliklerle donatılmalıydı.
Ve en azından peacemakerdan daha iyi bir çizimi olmalıydı diye dusunuyorum. ( Forumdada belittim ama donen olmadı foruma bununla ılgılı resmine dahı ozenmemısler uzerımeız taktıgımız sılahın goruntusu ıle envanter başka duruyor ve bıre bıre peacemake kopyası)

Kendi yaptıgımız bu silahın özelliklerini biz belirlesek veyahut 5er Birikim olsa yaptıgımıza degecek bir silah olacak.

Bu hali ile emek açısından benzersiz ama özellik açısından 150 200 etmeyecek durumda.
Yonetıcılerımız bu konu hakkında öneriler sunsada şu silahlar bıraz adam edılse olmazmı

Benim İsteklerim

1., Meslek silahı bu kadar zahmete göre en iyi düello silahı olmalıydı , 600 seviye ustalık kolay yapılmıyor bunca çabaya değecek bir silah yok ortada
2. meslek için yaptıgımız tüm çabaları yok saydınız daha iyi itemler shopta satılıyor. Neden meslek ile uğraşayım.
3. Yukarıdaki 2 maddenin bizce algılaması siz zahmet etmeyin para verin biz size ayarlarız anlamına geliyor ve bizi rahatsız ediyor.
4. Yeni düello sistemi kesinlikle tek tip yapılandırma yarattı ve yerlerin tutması fazla abartıldı sadece beceri + savulma+nişan veya ref+nişan charlar türedi taktik gör veya vurmacının şansı yok artık
5. Uyuma saatlerine 10-12 saatlik seçenek eklenmeli

Kolaygelsın

Yabancının Silahını İsteyenler İçin Liste

12 Üzengi
4 Tel örgü
4 Orak
8 Balyoz
1 Altın Kaplama Dişli
1 Tel Tomar
2 Cep saati
2 Altın Tozu
120 Kömür
28 Taş
28 Tahta
28 Demir Çubuk
12 Aşçı Kömürü
36 Kurşun
12 Tencere

1 Ay zaman

ilkayss

Member
Oyunda çok fazla grafiğe yönelik şeyler yapılıyor. Bunun yerine oyunu kullanışlı yapacak şeyler getirilse daha iyi olur. +120 level yeni silahlar kale savaşına yeni özellikler düelloya yeni özellikler gibi şeyler gelse daha iyi olur.

levis501

Well-Known Member
Az önce oyunda biriyle kolleksiyoncu seti için al ver yaparken aklıma geldi.

Pazara bir eşya koyarken illa fiyat yazmak zorundayız. 1-2 parça ürün için sorun olmuyor ama örneğin kolleksiyoncu seti için biriyle 50-60 parça eşyayı pazara koyup tekrar ondan almaya kalkıyorsanız bu iş baya yorucu olabiliyor.
Bir ürün yada eşyayı pazara koyarken fiyat yazmadan pazara koymak istediğimizde direk olarak o ürünün yada eşyanın satış rakamından pazara konulsa nasıl olur.

utty

Guest
Sanırım oyundaki en büyük sorunlardan biri oyuncu kaybetmek. Özellikle de oyuna yeni başlayan oyuncular çeşitli nedenler yüzünden oyundan soğuyabiliyor.

Bence, yeni başlayan oyuncuların ilgisini yüksek tutmak ve eskileri de oyuna bağlamak adına "günlük oturum açma bonusu"nun yanında hediye verilebilir. Benim aklıma gelen şu; 1. gün oyuna girenlere "içinde yaygın olarak bulunan eşya olan bir çanta (14 külçe/tahvil)" verilebilir. 10 gün bu şekilde devam eder ve 11. gün "içinde ender olarak bulunan eşya olan bir çanta (40 külçe/tahvil)" verilir. Sistem bu şekilde ilerler ve 60. günde çelik destekli sandık, 90. günde premium sandık vs. hediye edilebilir. 10 ve 20 günlük hediyeler sürekli verilirken, sandıklar birer defaya mahsus olabilir ve 1 gün oyuna girilmemesi durumunda tekrar 1'den başlanır.

Kabaca oluşturulmuş bir fikir ama mantığı anlamamız açısından yeterli olduğunu düşünüyorum. Eğer kabul görürse, fikirlerimizi paylaşarak en uygun sistemi birlikte bulabiliriz. Yöneticiler de kendilerine uygun bir şekilde düzenleme yaparak bunu uygulayabilir. Belki bu sayede, külçeli ile külçesiz oyuncular arasında yaratılan uçurumu da biraz olsun azaltabiliriz.

Bazı oyunlarda bu tarz bir uygulama mevcut ve bana kalırsa oyuncuların ilgisini canlı tutmak açısından da oldukça etkili bir sistem.

sametlevent

Member
Sanırım oyundaki en büyük sorunlardan biri oyuncu kaybetmek. Özellikle de oyuna yeni başlayan oyuncular çeşitli nedenler yüzünden oyundan soğuyabiliyor.

Bence, yeni başlayan oyuncuların ilgisini yüksek tutmak ve eskileri de oyuna bağlamak adına "günlük oturum açma bonusu"nun yanında hediye verilebilir. Benim aklıma gelen şu; 1. gün oyuna girenlere "içinde yaygın olarak bulunan eşya olan bir çanta (14 külçe/tahvil)" verilebilir. 10 gün bu şekilde devam eder ve 11. gün "içinde ender olarak bulunan eşya olan bir çanta (40 külçe/tahvil)" verilir. Sistem bu şekilde ilerler ve 60. günde çelik destekli sandık, 90. günde premium sandık vs. hediye edilebilir. 10 ve 20 günlük hediyeler sürekli verilirken, sandıklar birer defaya mahsus olabilir ve 1 gün oyuna girilmemesi durumunda tekrar 1'den başlanır.

Kabaca oluşturulmuş bir fikir ama mantığı anlamamız açısından yeterli olduğunu düşünüyorum. Eğer kabul görürse, fikirlerimizi paylaşarak en uygun sistemi birlikte bulabiliriz. Yöneticiler de kendilerine uygun bir şekilde düzenleme yaparak bunu uygulayabilir. Belki bu sayede, külçeli ile külçesiz oyuncular arasında yaratılan uçurumu da biraz olsun azaltabiliriz.

Bazı oyunlarda bu tarz bir uygulama mevcut ve bana kalırsa oyuncuların ilgisini canlı tutmak açısından da oldukça etkili bir sistem.
güzel bir fikir utkan abi.Belki bu sandıklar yerine para ödülüde(ki verilen sandıklara göre en az 10k dan başlamalı) olabilir veya bir şans çarkı olsun her günkü oturum açma bonusunun yanında bir adet bu çarkı çevirme hakkı olsun bu çarktada belirli ödüller olabilir.

tigerdeniz

Guest
Innogames bünyesinde iyi türkçe bilen bir arkadaşı çalıştırsın ve bu arkadaş şikayet ve önerilerimizle ilgilensin (info mailini oradaki arkadaşa direk olarak yönlendirsin). Ya da en azından Türkçe mail atma şansımız olsun, almanya ya da ingilizce olarak kendisini ifade etmek zorunda olması insanları şikayetten uzak tutan bir etken. Bir de oyuna yardımcı bazı siteler ile ortak çalışma yapabilir, versiyon 2.0 çıktığında bi süre script sorunu yaşayacağımızı tahmin edebiliyorum. Aklımda bir konu daha vardı unuttum :s

Deucalione

Guest
Innogames bünyesinde iyi türkçe bilen bir arkadaşı çalıştırsın ve bu arkadaş şikayet ve önerilerimizle ilgilensin (info mailini oradaki arkadaşa direk olarak yönlendirsin). Ya da en azından Türkçe mail atma şansımız olsun, almanya ya da ingilizce olarak kendisini ifade etmek zorunda olması insanları şikayetten uzak tutan bir etken. Bir de oyuna yardımcı bazı siteler ile ortak çalışma yapabilir, versiyon 2.0 çıktığında bi süre script sorunu yaşayacağımızı tahmin edebiliyorum. Aklımda bir konu daha vardı unuttum :s

O zaman bütün ülkelerin oyuncuları kendi dillerini bilen birinin İnno'da çalışmasını ister değil mi :)

tigerdeniz

Guest
Bence herkesin hakkı :D Almanya'da Türkçe bilen birini bulmak zor olmasa gerek :)

levis501

Well-Known Member
O zaman bütün ülkelerin oyuncuları kendi dillerini bilen birinin İnno'da çalışmasını ister değil mi :)
Çalıştırsın ne varki. Zaten çoğu ülkeler avrupada. O yüzden sıkıntı yaşamayacaklardır. Madem para karşılığı bana hizmet veriyor. O zaman müşterinin ana dilinde yazdığı mesajlarıda okuması gerekiyorsa tercüme etmesi lazım. Niye ben illa İlgilizce yada Almanca öğrenmek durumundayım. Onlarda biraz Türkçe öğrensinler.:boone:

pisayko

Guest
The west sitesine mobil aygıtlar ile ulaşıp oyunu oynıyabilsek hic fena olmazdı.

cnR*

Member
Bu konu bana göre boşuna var. :) Boşa yer kaplıyor gibi bir izlenim alıyorum. Çöp kutusuna atılmasını yararlı görüyorum. ^^

reco54

Member
Çalışmaların eskisi gibi olmasını istiyoruz lütfen düzenleme yaparmısınız.
Eskisi gibi 3 tane yapabilmek ve 1 saat 30 dakka gibi ayarları kendimiz yapmak istiyoruz.
Birde yeni çalışmalar ,görevler olursa seviniriz.

Son düzenleme: