Android telefon sorun - paylaşım vs. [Maksat ,Muhabbet]

umut1606

Well-Known Member
Şimdi benim bir android telefonum var.[Samsung Galaxy S II GT-I9100 - Android 2.3.6]

Sizde en sevdiğiniz android uygulamalarını burdan söyleyip paylaşabilirsiniz.

Sorunlarınızı veya sorunlarımı çözebilir bana veya başkalarına yardımcı olabilirsiniz.

Öncelikle böyle güzel bir tema önersin biri ve konu başlasın.

Son düzenleme:

GuardianAngel

Guest
Benimde Samsung Galaxy Y Pro B5510 Var (Android 2.3.6).
Facebook, whatsapp, angry birds, compass, fruit ninja free, facebook messanger, battery.
Bunlar var bende güzel uygulamalardır :) Fazla bişe indirmemeye çalışıyorum :):)
Bu arada 832 mhz işlemci ve 384mb ram var :)

GuardianAngel

Guest
şimdi benim telefon bataryanın miktrarını % olarak göstermiyor, battery programı ile % ile görebiliyoruz, ayrıca ana ekranda vidget olarak durabiliyor birde o andaki telefonun durumuna göre bataryanın kaç dk veya saat daha dayanabileceğini gösteriyor

umut1606

Well-Known Member
şimdi benim telefon bataryanın miktrarını % olarak göstermiyor, battery programı ile % ile görebiliyoruz, ayrıca ana ekranda vidget olarak durabiliyor birde o andaki telefonun durumuna göre bataryanın kaç dk veya saat daha dayanabileceğini gösteriyor

Hmm benim telde oto gösteriyor da böyle bataryanın daha uzun idare etmesi için olan programlar falan varmı sen biliyormusun lazım olabilir o tip programlar.

GuardianAngel

Guest
valla bataryanın daha uzun sürmesi için bi program var diye bilmiyorum ama araştırmakta fayda var, 2g yi kapatın mümkünse 3g yide kapatın wifi den girmeye çalışın (evinde kablosuz modem olanlar için), ekran parlaklığını azaltın, gps gibi özellikleri gerekmedikçe açık tutmayın sonra herhangi bir uygulamayı açık bırakmayın kullanmadığınız uygulamaları kapatın, bataryanız gayet iyi idare eder, şahsen ben öyle yapıyorum

umut1606

Well-Known Member
Ben zaten kullanmadığım zaman hepsini kapatıyorum parlaklık %10 da o tür önlemler aldım ama belki program falan vardır diye söyledim.

GuardianAngel

Guest
şöyle bi bakıyorum internete ama yok gibi görünüyor :)

GuardianAngel

Guest
hmm bak o iphonelerde var işte andorid içinde bakalım belki vardır...

GuardianAngel

Guest
inşallah öyle olur , öyle görünüyor, yanı tahta oturacağız diye haykırıyorlar zaten, nokia batıracağı kadar batırmıştı

temporale

Guest
Ovinin kurtuluşu yok bedava whatssapp bile yetmiyor ona. blackberry market de güzel değil Android google ile oldugu sürece iyi bir geleceği var