• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Büyük Düello Etkinliği 2021: Tartışma, Öneri ve Soru

***300***

Kıdemli Üye
Düello attığımızda Tecrübe puanı filan alabileceğimiz bir olay da olsa fena olmaz. Çuvala vurur gibi vuruyoruz çünkü boş boş.
Her 150 seviye oyuncunun düello seviyesine uygun ayarlaması zor olur sanırım tp aralığı, ancak buna çözüm olarak sabit bir düello TP ve normal TP ödüllendirilsek bence çok güzel hareket olur.
Örnek; Düelloyu kazanan her oyuncu fix, 1k düello TP ve 2-3k normal TP.
Böylece katılımda artar. Tecrübe puanı fena bir teşvik olmaz gibi. Ne dersiniz?

Düzeltme. Ekleme: 100er bin de HP -Hayat puanı yaparsak bayılmalardan kurtulmuş oluruz gibi sanki :D

joker16

Üye
Bizde awe kalesinde bekliyorduk baktık orda yoklar atmadık bu diğer oyuncuları avantajlı kılar hatanız yüzünden geriden mi başlayacağız

devilltown

Kıdemli Üye
etkinlik başlattılar içine edip üstüne birde tüy diktiler CM nerdesin ben size bu etkınlık lideri ve etkınlık yonetıcılerınden bir cacık olmaz dememişmiydim

joker16

Üye
Bilmiyorum ama o duello lar sayılırsa ben hiç bu yarışa başlamam adamlar kalede olucak dedi kalede değildi kalede sadece 2 karakter vardı onlara da duello atılmıyor Du bizi 16.ya 0 geriden başlatacaklar bizden de yarışmamızı bekleyecekler

devilltown

Kıdemli Üye
Bilmiyorum ama o duello lar sayılırsa ben hiç bu yarışa başlamam adamlar kalede olucak dedi kalede değildi kalede sadece 2 karakter vardı onlara da duello atılmıyor Du bizi 16.ya 0 geriden başlatacaklar bizden de yarışmamızı bekleyecekler

saat 22:00 da tüm yonetıcı hesaplar kalede idi.. d1 de en azından kalede idiler ve 3 saat düello attık sayılırsa katılıp katılmamak tabı senın kararın fakat bızım harcadıgımız 3 saat bastıgımız güçlendırıcıler ne olacak? demekkı sen saat 22:00-01:00 arası oyunda degıldın

joker16

Üye
Ben hep buradaydım da bu adil olmayan yarışı Bi ilçe önceden başlamak istiyorum diyorsan buyur devam et az adil olmayı öğrenin o zaman aynı şartları bizim içinde yapacaklar bizde o kadar atacağız sonra yarış başlayacak

joker16

Üye
Millet yendiği karaktere sürekli aynı taktik ile duello atsın 1 sayının bile önemi olsun adillik beklemek hata zaten adil olmak zaten çoktandır gitmiştir tr serverin de bide çıkıp duello lar sayılacaktır diyorlar vallahi bravo tek kelime ile harikasınız

Deadwood22

Kıdemli Üye
Atılan duellolar 22 ile 01 arasında değil mi? 1 aylık veya haftalık bi süre değil bu. Bence adminler bu süre zarfında atılan düelloların saatlerini çıkarması ve saatte 1 olucak şekilde revize etmesi lazım. Adam bu sürede 2 duel mi attı = 2 puanla başlasın, adam bu surede 6x3 ten 18 duel mi attı = bu sürede max 3 duel atabilicek saatlik zaten 3 puan ile başlasın. Kalan 15 duel içinde 2 duel için 1 çay , 4 duel içinde 1 parlatma taşı oyunculara dağıtması lazım ki zararları karşılansın. Sayılar farazi kim ne kadar duel attı bilmiyorum. Derseniz ben her el parlatma taşı bastım, zaten her el basan adama koymaz parlatma taşı :D Bence böyle bir yol izlenebilir. Bence diyorum sonra kızıyosunuz :D Tahminen sistemsel bi hata oldu ve bu hatayı adminlerin bir şekilde düzeltmesi lazım, yoksa katılımda düşücektiiir hakkımız yendi tartışmasıda olucaktır. Gerçi niye çözüm sunuyosam tartıimanız kavga etseniz daha i.. Neyse :p:D

devilltown

Kıdemli Üye
Ben hep buradaydım da bu adil olmayan yarışı Bi ilçe önceden başlamak istiyorum diyorsan buyur devam et az adil olmayı öğrenin o zaman aynı şartları bizim içinde yapacaklar bizde o kadar atacağız sonra yarış başlayacak
sen hep burada oldugunu söylüyorsun bende diyorum ki saat 22:00 de awe kalesınde idi NPC ler d1 de ve biz attık adillik madillik neyın kafasını yaşıyorsunuz..ben olanı söyledım .ve senin hangı serverde düello attıgını bilmiyorum söyledıgım D1 için .adalet arıyorsan yazarsın destege sorununu sizede 16 duello eklerler:)

devilltown

Kıdemli Üye
Atılan duellolar 22 ile 01 arasında değil mi? 1 aylık veya haftalık bi süre değil bu. Bence adminler bu süre zarfında atılan düelloların saatlerini çıkarması ve saatte 1 olucak şekilde revize etmesi lazım. Adam bu sürede 2 duel mi attı = 2 puanla başlasın, adam bu surede 6x3 ten 18 duel mi attı = bu sürede max 3 duel atabilicek saatlik zaten 3 puan ile başlasın. Kalan 15 duel içinde 2 duel için 1 çay , 4 duel içinde 1 parlatma taşı oyunculara dağıtması lazım ki zararları karşılansın. Sayılar farazi kim ne kadar duel attı bilmiyorum. Derseniz ben her el parlatma taşı bastım, zaten her el basan adama koymaz parlatma taşı :D Bence böyle bir yol izlenebilir. Bence diyorum sonra kızıyosunuz :D Tahminen sistemsel bi hata oldu ve bu hatayı adminlerin bir şekilde düzeltmesi lazım, yoksa katılımda düşücektiiir hakkımız yendi tartışmasıda olucaktır. Gerçi niye çözüm sunuyosam tartıimanız kavga etseniz daha i.. Neyse :p:D

ya atılan 16 duello falan sorun değil zaten içine ettıler etkınlıklerınınde onalrında yapacagı işe demek lazımda:)
beceriksiz basiretsız kıfayetsız insannları vasfından ağır göreve getırısen olacagı bu:) benım harcadıgın ürünlerımı iade etsınler yeter
harcadıgımız 2-3 saat vakıtte sadakamız olsun derız

devilltown

Kıdemli Üye

Merhaba kovboylar,
Düello etkinliğimizin tarih aralıkları belli olmuştur.
7 Mart - 14 Mart (Dünya 1)
14 Mart - 21 Mart (Georgia)
21 Mart - 28 Mart (Halikarnas)

Teknik aksaklık sebebiyle tarihler ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Şimdiden herkese bol şanslar dileriz.

joker sanırım sen başka dünyada oynuyorsun çünki tarıh vcerıldı serverler için

joker16

Üye
Merhaba kovboylar,
Düello etkinliğimizin tarih aralıkları belli olmuştur.
7 Mart - 14 Mart (Dünya 1)
14 Mart - 21 Mart (Georgia)
21 Mart - 28 Mart (Halikarnas)

Teknik aksaklık sebebiyle tarihler ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Şimdiden herkese bol şanslar dileriz.

joker sanırım sen başka dünyada oynuyorsun çünki tarıh vcerıldı serverler için
D1 de baktım da telefon ile girdiğim için sıkıntı oldu 2 tane vardı duello da gözüken onlar da yönetici karakter diyordu gece vardiyasın da çalışıyorum sabaha kadar da aktiftim bilmiyorum bende testler görünmedi saat 7 den beri awe de bekliyordum

joker16

Üye
Bu olay şuna benziyor fenerbahçe Galatasaray oynuyor hakem hatalarından dolayı Galatasaray 5 sıfır one geçiyor bu hatayı fark eden fedarasyon Macı erteliyor maç sonra 5 sıfır yine başlıyor sonra burda adil yarış yok o yüzden adil olmalı duello atanların da zararları telefı edilmeli yarın 0 dan başlamalı

devilltown

Kıdemli Üye
saat 22:01 de ılk düellomu attım yani hata senden kaynaklı d1 de tanm 2 saat 40 dakıka npc ler aktıftı.ve hala şaçma sapan örnekler verıyorsun gs-fb falan kardeşim hata senın ya baglantında ya zaman kavramında illa rapormu atalım d1 de saat 22:01 den ıtı baren aktıftı npc ler

devilltown

Kıdemli Üye
https://prnt.sc/10hbi35 ------------------>16.cı düello
https://prnt.sc/10hbj17 ----------------------->1.ci düello
d1 de 12 kişiye acık olan NPC sadece sanamı kapalı yahu saçmalama sen zaman kavramını şaşırmışsındır:)
yada bır yanlışlıkla buraya post actın şimdi ben hata yaptım kusura bakmayın demek ağır gelıyor.
ve zaten YÖNETİCİ KARAKTER yazıyordu düello atcagın NPC lerde sen daha neyın ne oldugunu bilmiyorsun:)

bak şekil(A) da oldugu gibi

yani bir şeyi idda ederken biraz doğruları arastır sonra 16 düello atan kişilerin hakkının gasp edilmesini talep et!!! yok öyle bir dünya ben gece 01:10 kadar pc de kalacagım düello atacagım beyefendıler görememısler atamamıslar benım attıgım ve 15 galıbıyet aldıgım düellolar sıfırlanacakmıs adalet arıyorsan vaktınde zamanında AWE de olacaksın

Son düzenleme:

joker16

Üye
Tmm hata bende o zaman aynı ayarda açsınlar edelim sızın duello lar sayılsın açıgını bulduğum npc yı bam bam indireyim

samael

Emekli Etkinlik Yöneticisi
Eski Takım Üyesi
Konu üzerinde ikili tartışmalar yaşandığı için konu geçici olarak kilitlenmiştir.
Düello etkinliği konusunda en yakın zamanda açıklama yapılacaktır. İlgili sorunun devam etmesi halinde farklı bir sistem ile etkinliği tekrar tasarlayacağız.