• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Düello Etkinliği Hakkında Açıklama

Archimedes

Aktif Üye
Eski Takım Üyesi
Merhaba kovboylar,
Sizlerle daha önce paylaştığımız düello etkinliği tekrar aktif ediyoruz. Daha önce yaşanan birtakım aksaklılar bu şekilde gecikmemize sebep oldu. Yaptığımız çalışmalar sonucunda bu durumun değiştirilemeyeceğini gördük. NPC düello hesaplarımızın seviyesi ‘1’ olduğu için her 10 dakikada bir düello atılabilmektedir. Bu oyun mekaniğinin bize sunduğu bir getiridir. Hal böyle olunca etkinliği durdurup üzerinde tekrar çalışmak gerekti. Bu yüzden düello etkinliğinin tekrar bu şekilde, bu kurallarla yapılması gerektiğine karar verdik. Daha önce etkinliği sizlere 22 Şubat tarihinde, düello etkinliğimizin tarih aralıkları belli oldu diyerek duyurmuştuk. Bu etkinliğin başlamasıyla ödüllü kale savaşı etkinliği aynı anda yapılamadığı için, Testler Saldırıyor etkinliğini de başlattık. Etkinlikte yaşanan 2 saat sonucunda, ortaya çıkan durum gereğince, etkinliğin tahmin edemeyeceğimiz diğer etkilerinden kaçınmak için etkinliği durdurduk. Ancak Testler Saldırıyor etkinliğini başlattığımızdan, düello etkinliğini tekrar başlatmak biraz gecikti.
21 Şubat Dünya 1
28 Şubat Georgia
7 Mart Halikarnas
tarihlerinde Testler Saldırıyor etkinliği gerçekleştirilmiştir. Sonrasında ise Mart ayının sonunda (bknz.31 Mart) Paskalya Güç Gösterisi etkinliği başlayacağı için, Testler Saldırıyor etkinliğinden sonra Paskalya Etkinliği'ne kadar uygun tarih (3 hafta) oluşmadığı için, yürürlülükte oyun etkinliği varken etkinlik yapmak bizce mantıklı olmadığı ve oyuncuların geneli tarafından istenmediği için etkinliğin yeniden uygulanması Paskalya Güç Gösterisi etkinliği sonuna kalmıştır. Dünya 1’de düello etkinliği 2 saat 23 dakika sürmüştür. Bu süre içerisinde atılan bütün düellolar geçerli sayılacaktır. Etkinlik kalan süre 6 gün 21 saat 37 dakika içerisinde duyurulduğu tarihten duyurulduğu tarihe kadar yapılacaktır. Diğer dünyaların da düello etkinlik tarihi yine bu konu altından yazılacaktır. Etkinliği 25.04.2021 tarihinde tekrardan başlatmak istiyoruz. Dünya 1 için yarım kalan etkinlikten elde edilen sonuçlar aşağıdaki gibidir;

Oyuncu Kazanılan Düello
devilltown – 11
TheBlack1 – 8
zazazula0505 – 7
***300*** – 7
zeka3 – 3
aLzheimer – 1
AyTarrağı – 1
Black Rose – 0
xTHExETERNITADExMASSIVEx – 0
buraksuzen – 0
Yaşanan gecikmeler ve aksaklıklar sizlere bu detaylı açıklamayı zorunlu kılmıştır.

Etkinlik aşağıdaki güncel tarihlerde gerçekleştirilecektir.

25.04.2021 22.00 ile 02.05.2021 19.37 arasında Dünya 1'de 6 gün 21 saat 37 dakika sürecek şekilde gerçekleştirilecektir.
02.05.2021 22.00 ile 09.05.2021 22.00 arası Georgia
09.05.2021 22.00 ile 16.05.2021 22.00 arası Halikarnas

Görüş ve önerilerinizi bu konu altından yazabilirsiniz.
Ayrıca etkinlik ile ilgili kurallar ve diğer bütün bilgiler için Düello Etkinliği (Kurallar ve Detaylar) bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

devilltown

Kıdemli Üye
bende kazandıklarımı demiştim ..saat 22:40 ne zaman başlayack bu etkinlik belkı ben yanlış okuyorum 25/04/2021 saat 22:00 yazmıyormu

25.04.2021 22.00 ile 02.05.2021 19.37 arasında Dünya 1'de 6 gün 21 saat 37 dakika sürecek şekilde gerçekleştirilecektir.

en son baktıgımda bugun 25 nisan 2021 ve saat 22:41

Archimedes

Aktif Üye
Eski Takım Üyesi
Oyuncuların profillerine girerek düello atabilirsiniz. Etkinlik 22.00 saatinden itibaren aktiftir.

devilltown

Kıdemli Üye
beyin bedava şimdi 373 seviye bir oyuncu tektek profılde bana kım uygun dıyemı arayacak şakamısınız biraz beynınızı kullanın safra kesenızle iş yapmayın!!!
pike bisop da 3 sevıye yazıyor kim dener 300-350 sevıyesı olan oyuncu 3 sevıye bır yonetıcı hesaba .ALLAH aşkına yıne dıyorum yapamıyorsanız defolun gidin

Archimedes

Aktif Üye
Eski Takım Üyesi
beyin bedava şimdi 373 seviye bir oyuncu tektek profılde bana kım uygun dıyemı arayacak şakamısınız biraz beynınızı kullanın safra kesenızle iş yapmayın!!!
pike bisop da 3 sevıye yazıyor kim dener 300-350 sevıyesı olan oyuncu 3 sevıye bır yonetıcı hesaba .ALLAH aşkına yıne dıyorum yapamıyorsanız defolun gidin
Merhabalar. Düello aralığı konusunu daha önce Düello Etkinliği (Kurallar ve Detaylar) buradan belirtmiştik. Tekrardan bu konu altına ekliyorum.
1- Johnny Ringo
Normal Seviye: 5, Düello Aralığı: 120-150
2- John Baxter
3- Davy Crocket
4- John Colter

5- Dave Mather
Normal Seviye: 3, Düello Aralığı: 80-119
6- Ben Holliday
7- Pike Bishop
8- John Fremont

9- Zip Wyatt
Normal Seviye: 1, Düello Aralığı: 40-79
10- Drew MacFarlane
11- Javier Escuella
12- Edgar Ross

devilltown

Kıdemli Üye

hadi bu hesaba 89-119 arası duello atar dıyorsunuz okumadan attık bırde 2 puan sılecekmıssınız ..yazıklar olsun size o innonun yükledıgı külçeler haram zıkkım olsun sırtımızdan beleş kazanıyorsunuz bir halt yapamadan

devilltown

Kıdemli Üye
Merhabalar. Düello aralığı konusunu daha önce Düello Etkinliği (Kurallar ve Detaylar) buradan belirtmiştik. Tekrardan bu konu altına ekliyorum.
1- Johnny Ringo
2- John Baxter
3- Davy Crocket
4- John Colter

5- Dave Mather
6- Ben Holliday
7- Pike Bishop
8- John Fremont

9- Zip Wyatt
10- Drew MacFarlane
11- Javier Escuella
12- Edgar Ross

bunun la ugarsacagınıza emsal bir etkınlık var niye onu tekrarlamıyorsunuz siz üzerıne bir şey ekleyınce b...nuzda booncukmu bulacaksınız...yav beceremedınız işte bir seyı kabul edın LANET olsun sizlerın yapacagı etkınlıgede sizede

Deadwood22

Kıdemli Üye
Bence bu etkinlik birbirinizi kıracak kadar önemli değil, belki kırılan gücenen yoktur ama güzel cümleler değil bunlar

devilltown

Kıdemli Üye
Bence bu etkinlik birbirinizi kıracak kadar önemli değil, belki kırılan gücenen yoktur ama güzel cümleler değil bunlar

valla isteyen kırılır isteyen gücenir isteyen ban atar ama evet DEFOLUP gitsinler.... bir şeyi 3-5 ayda düzeltemeyıp aynı şekli ile hatta dahada berbat bir şekılde geri getırmektense ..

Archimedes

Aktif Üye
Eski Takım Üyesi
Dünya 1 düello etkinliği tamamlanmıştır. Katılan oyunculara teşekkür ederiz.
Georgia düello etkinliği bugün saat 22.00'da başlatılacaktır.

Archimedes

Aktif Üye
Eski Takım Üyesi
Georgia düello etkinliği tamamlanmıştır. Katılan oyunculara teşekkür ederiz.
Halikarnas düello etkinliği başlamıştır.