Düello ve Kale Etkinliği Arasındaki Ödül Farkı

RezieaL

Member
Merhabalar,
Ben düello etkinliği ve kale etkinliğinde dağıtılan ödüllerin arasında fark olduğunu düşünüyorum.
Benim yeteneklerim kalede ve düelloda npclere karşı birşey yapamıyorum.
Yani ne kadar zorlasam da yetenekleri düelloya çekmeden, düello etkinliğinden bir ödül elde edemiyeceğim.
Ben düello etkinliğinde bir şey yapamadığım için benim tek yarışacağım alan kale oluyor.
Kaldı ki etkinlik savaşından aldığım ödül veya alabileceğim maksimum ödül, düello etkinliğinden birinin kazandığı ödüle yakın bile değil.

Şöyle örneklersek; Kale savaşında düellocular arasında birinci olup(isabet+savulma) 100 külçe alsam, yine düellocular arasında hasarda birinci olup 50 külçe alsam, toplamda kazandığım ödül 150 külçe oluyor.
Birde imkansız ama 10 tane test hesap baydığımı düşünürsek 250 külçe de oradan geldi.
Toplamda 400 külçe kazanabiliyorum ki neredeyse imkansız.

Düello etkinliğine bakacak olursa, sadece en çok düelloyu kazansam 400 külçe kazanıyorum ve bu pek de imkansız birşey değil. Diğer etmenlerden(günlük hasar) alınabilecek külçeleri belirtmeye gerek duymuyorum zaten.

Bence ödüllerin adaletli bir biçimde eşitlenmesi gerekiyor.
İyi forumlar dilerim.

under.taker

Member
Merhabalar,
Ben düello etkinliği ve kale etkinliğinde dağıtılan ödüllerin arasında fark olduğunu düşünüyorum.
Benim yeteneklerim kalede ve düelloda npclere karşı birşey yapamıyorum.
Yani ne kadar zorlasam da yetenekleri düelloya çekmeden, düello etkinliğinden bir ödül elde edemiyeceğim.
Ben düello etkinliğinde bir şey yapamadığım için benim tek yarışacağım alan kale oluyor.
Kaldı ki etkinlik savaşından aldığım ödül veya alabileceğim maksimum ödül, düello etkinliğinden birinin kazandığı ödüle yakın bile değil.

Şöyle örneklersek; Kale savaşında düellocular arasında birinci olup(isabet+savulma) 100 külçe alsam, yine düellocular arasında hasarda birinci olup 50 külçe alsam, toplamda kazandığım ödül 150 külçe oluyor.
Birde imkansız ama 10 tane test hesap baydığımı düşünürsek 250 külçe de oradan geldi.
Toplamda 400 külçe kazanabiliyorum ki neredeyse imkansız.

Düello etkinliğine bakacak olursa, sadece en çok düelloyu kazansam 400 külçe kazanıyorum ve bu pek de imkansız birşey değil. Diğer etmenlerden(günlük hasar) alınabilecek külçeleri belirtmeye gerek duymuyorum zaten.

Bence ödüllerin adaletli bir biçimde eşitlenmesi gerekiyor.
İyi forumlar dilerim.
Merhaba RezieaL,
Öncelikle düello etkinliğinin süresi ile etkinlik savaşının süresini kıyaslamak gerekir. Etkinlik savaşı max. 1 buçuk saat sürüyor ve dinlenme puanı harcama gibi dert olmuyor. Düello etkinliğini düşünecek olursak, 1 hafta boyunca süren bir etkinlik söz konusu ve oyuncular yapılan düellolarda sürekli dinlenme puanı ve hayat puanı harcıyorlar. Yapılan düelloları sohbette incelediyseniz eğer oyuncuların aldığı hasarları ve yapılan düello sayılarına göre harcanan dinlenme puanını görebilirsiniz. Benim düşüncelerim bu yönde.

İyi Oyunlar...

sametlevent

Member
Bilmem kaç senedir kale etkinliği vardı külçeleri topladınız,şurada 2 aydır düello etkinliği var,her ne kadar bu etkinlikte yer almasam da 5 senedir düello atan kardeşlerim bu ödülleri fazlasıyla hak ediyor.Under hocama açıklaması için de teşekkür ediyorum ayrıca

RezieaL

Member
Bilmem kaç senedir kale etkinliği vardı külçeleri topladınız,şurada 2 aydır düello etkinliği var,her ne kadar bu etkinlikte yer almasam da 5 senedir düello atan kardeşlerim bu ödülleri fazlasıyla hak ediyor.Under hocama açıklaması için de teşekkür ediyorum ayrıca
Bilmem kaç senedir kale etkinliğinin olması beni bağlamıyor ki :D
Benim oyundaki 1.yılım tam olarak bugün dolacak.

sametlevent

Member
Yav işte sen 1 yıldır kale savaşı yapıyorsun ama ben düellodan 5 senedir bir etkinlik yüzü görmemiştim ve şimdi hakkım olan bana verildi.