Düello ve Kale Savaşı Etkinliği

Düello ve/veya Kale savaşı etkinliklerine katılmayı düşünüyor musunuz?

• Toplam oy kullanan
    15
  • Anket kapalı .

under.taker

Member
Arkadaşlar merhaba,

Malumunuz üzere yeni düello etkinliğimiz başladı. Bir hafta düello etkinliği yapılacak, bir hafta ara verilip ödül alan hesaplar belirlenecek. Düello etkinliğinin yapılmadığı haftalarda ise yeniden düzenlenen ‘’Etkinlik Savaşları’’ yapılacak.

Düello Etkinliği:

Ödüllendirme:

En fazla düello kazanan:

1. Oyuncuya: 400 külçe

2. Oyuncuya: 300 külçe

3. Oyuncuya: 200 külçe

Külçe ile birlikte rastgele seçilecek bir eşya da verilecektir.

Örnek olarak:

- 600 seviye tarif/talimat

- İlk yardım kiti

- Enerji kutusu

- Şans kutusu

- Tahvil

Her gün, o günün en fazla hasar veren oyuncusuna 50 külçe verilir.

- Bir dünyadaki 6 karaktere bakılır ve tüm düellolardaki en fazla hasara ödül verilir.

(Bu kategori 28 Ocak 2018 tarihinde başlayacaktır.)

Ayrıca haftada bir kez olmak üzere düello hesaplarının kellelerine, bayıltılması durumunda verilecek 50.000 dolarlık ödül konulacaktır.

Haftalık periyotlar halinde ödüllendirme yapılacaktır.

Hesaplar pazar günleri saat 22:00 civarı düelloya açılıp bir sonraki pazar günü 22:00'a kadar açık kalacaktır.

Kale Savaşı Etkinliği:

Etkinlik savaşlarında Testhesapların yeteneklerinde yeni düzenlemelere gidildi. Bu sebeple ödüllendirme sisteminde de değişiklikler yapıldı.

Ödüllendirme:

-Her klastan (Düellocu, Maceracı, İşçi, Asker) en fazla ‘’isabetli atış + kurşundan çekilme’’ yapan ilk iki oyuncuya,

Düelloculardan

1. 150 külçe
2. 100 külçe

İşçilerden

1. 150 külçe
2. 100 külçe

Maceracılardan

1. 150 külçe
2. 100 külçe

Askerlerden

1. 150 külçe
2.100 külçe

Toplamda 4 kişiye 150 külçe, 4 kişiyede 100 külçe verilecektir.

-Test hesap bayıltmayı başaran oyunculara, 25 külçe

Her türlü önerilerinizi ve görüşlerinizi belirtmenizi bekliyoruz.

İyi oyunlar…

levis501

Well-Known Member
Bu ankete hem evet hem de hayır diyorum. Hayırı düello etkinliği için diyorum. Pek bana uygun olmadığını fark ettim. Ama yapılması iyi olmuş tabi.
Eveti de yeni düzenlenen kale etkinliği ödülleri için diyorum. Böylece benimde bir şansım olabilecek. Neyse katılıp deneyerek göreceğiz.

VeniVidiVici

Community Manager
Bu ankete hem evet hem de hayır diyorum. Hayırı düello etkinliği için diyorum. Pek bana uygun olmadığını fark ettim. Ama yapılması iyi olmuş tabi.
Eveti de yeni düzenlenen kale etkinliği ödülleri için diyorum. Böylece benimde bir şansım olabilecek. Neyse katılıp deneyerek göreceğiz.
Değerli yorumunuz için teşekkürler.

vol

Member
ikisine birden oy veremedigim icin hic birine oy vermedim ticarete donusum daha 1 ay olmadigi icin duelloya donmek olmaz duello etkinlginde ben yokum duellocu arkadaslara basarilar :)

kale savaslarina gelince 1 macera karakteri olarak sadece biraz daha kalabalik bir savas diye ve birkac tahvil icin savasmak artik zor geliyordu yani maceracilar da kulce alabilecekse d1 savaslarina evet :)

under.taker

Member
ikisine birden oy veremedigim icin hic birine oy vermedim ticarete donusum daha 1 ay olmadigi icin duelloya donmek olmaz duello etkinlginde ben yokum duellocu arkadaslara basarilar :)

kale savaslarina gelince 1 macera karakteri olarak sadece biraz daha kalabalik bir savas diye ve birkac tahvil icin savasmak artik zor geliyordu yani maceracilar da kulce alabilecekse d1 savaslarina evet :)
Yorumunuz için teşekkürler. Sizi ileride düello etkinliğinde de görmek isteriz :)

RezieaL

Member
Düello etkinliğine bir sonraki hafta katılmayı düşünüyorum.
Kale savaşı etkinliğine de müsait olduğum her zaman katılırım fakat benim aklımda bir soru var şu anda.
Daha önceden kale savaşları için verilen en yüksek hasar ödülü kaldırıldı mı?

under.taker

Member
Düello etkinliğine bir sonraki hafta katılmayı düşünüyorum.
Kale savaşı etkinliğine de müsait olduğum her zaman katılırım fakat benim aklımda bir soru var şu anda.
Daha önceden kale savaşları için verilen en yüksek hasar ödülü kaldırıldı mı?
Ödülleri klaslara ayırdığımız için kaldırmaya karar verdik. Çünkü en yüksek hasar ödülünü yine düellocu karakterleri alacaktı.

155super

Member
***Kale Savaşı Etkinliği:***

****Etkinlik savaşlarında Testhesapların yeteneklerinde yeni düzenlemelere gidildi. Bu sebeple ödüllendirme sisteminde de değişiklikler yapıldı.****

Testhesaplarda ne gibi düzenlemelere gidildi ?

king marcus

New Member
Genel anlamda çok iyi bir karar olmuş tebrikler emeği geçen herkese teşekkürler. sadece şunu diyebilirim düelin tek ve en büyük özelliği kritik atmak yani hasar vermek buna rağmen isabet ve çekilme diyorsunuz :)yinede iyi fikir diyorum genele.

devilltown

Active Member
etkınlıkler şahtı şahbaz olmuş ne dıyeyım katılacak olanlara bol şans.tr de sadece dostlar ile muhabbet çekılıyor gerısı zaman kaybı.fakat 4 karaktere ödül verılmesı cok ıyı olmuş emegı gecenlerı tebrık etmek lazım

Son düzenleme:

under.taker

Member
etkınlıkler şahtı şahbaz olmuş ne dıyeyım katılacak olanlara bol şans.tr de sadece dostlar ile muhabbet çekılıyor gerısı zaman kaybı.fakat 4 karaktere ödül verılmesı cok ıyı olmuş emegı gecenlerı tebrık etmek lazım
Değerli yorumunuz için teşekkürler. Kararınızı değiştirirseniz, sizide etkinliklerde görmekten mutluluk duyarız.

bLaspor

New Member
Genel anlamda çok iyi bir karar olmuş tebrikler emeği geçen herkese teşekkürler. sadece şunu diyebilirim düelin tek ve en büyük özelliği kritik atmak yani hasar vermek buna rağmen isabet ve çekilme diyorsunuz :)yinede iyi fikir diyorum genele.
Değerli yorumunuz için teşekkürler.

Gordon Freeman

Active Member
Etkinlikler sunucunun hala aktif olmasında önemli bir etken, tabi ki oyum evet.

Ancak düellocularda sadece çekilme + savulmaya ödül verecekseniz düellocular da diğer klaslar gibi oynamak zorunda. Yani düellocunun asıl olayı hasardır ve hasar için herhangi bir ödül görünürde mevcut değil.

under.taker

Member
Etkinlikler sunucunun hala aktif olmasında önemli bir etken, tabi ki oyum evet.

Ancak düellocularda sadece çekilme + savulmaya ödül verecekseniz düellocular da diğer klaslar gibi oynamak zorunda. Yani düellocunun asıl olayı hasardır ve hasar için herhangi bir ödül görünürde mevcut değil.
Yorumunuz için teşekkürler, yorumunuz dikkate alınacaktır.

under.taker

Member
Merhaba,

Yaptığınız yorum ve önerileriniz sonucunda böyle bir düzenleme yapmaya karar verdik.

Ödüllendirme:

Maceracı: İsabet + Savulma | Hasar
Düellocu: İsabet + Savulma | Hasar
İşçi: İsabet + Savulma | Hasar
Asker: İsabet + Savulma | Hasar

-İsabet + Savulma kategorisinde her sınıf için ayrı ayrı olacak şekilde:
1. 100 külçe
2. 75 külçe

-Hasar kategorisinde her sınıf için ayrı ayrı olacak şekilde:
1. 50 külçe

-Bayıltılan testhesap başına 25 külçe

İyi oyunlar…

devilltown

Active Member
etkınlık savaşlarında 4 karaktere ödül vermenız gercekten guzel bir uygulama fakat bırazdaha zorlarsanız ödül vermeyecek oyunculardan ayakbastı parası gıbı külçe alacaksınız neden habıre ödül miktarı düşürülüyor!!!!
ha savaşa gelecegımden değil ama iyice suyunu cıkartmanız bunu sormama sebep oluyor ıstersenız kayıt olurken oyuncular kelle bası 10-15 kulce versın (!)

Gordon Freeman

Active Member
Merhaba,

Yaptığınız yorum ve önerileriniz sonucunda böyle bir düzenleme yapmaya karar verdik.

Ödüllendirme:

Maceracı: İsabet + Savulma | Hasar
Düellocu: İsabet + Savulma | Hasar
İşçi: İsabet + Savulma | Hasar
Asker: İsabet + Savulma | Hasar

1. 100 külçe
2. 75 külçe

1. 50 külçe

İyi oyunlar…
İlk duyuruda birincilere 150 ikincilere 100 külçe dedikten sonrasında ödülleri bu kadar büyük oranda düşürmenizin sebebi nedir? Hasar birincileri eskiden 75 külçe alırken o da 50 ye düşürülmüş.

VeniVidiVici

Community Manager
Merhaba,

Şimdi şöyle bir inceleyelim:

1. 100 külçe
2. 75 külçe

4 oyuncuya 100'er külçeden toplam 400 külçe
4 oyuncuya 75'er külçeden toplam 300 külçe

1. 50 külçe

4 oyuncuya 50 külçeden toplam 200 külçe

Varsayım olarak 12-15 testhesap bayıltılsa toplamda 300-375 külçe

Şimdi toplamı hesaplayalım: 400+300+200+350= 1250 külçe

1 savaştan ortalama kazanılabilecek külçe sayısına dikkat ediniz.

İyi eğlenceler...

FiXxLeD

Guest
etkinlik savaşları ödül sistemi berbat olmuş

150 ile 100 neye dayanarak biz eskiden alıyorduk ilk 3 en az adam başı 300 zaten simdi oldu 150 acaba bu neye göre sayın cm demişki toplam gider toplam gider hepimizemi gidiyor sanki herkes kendi klasında alıyor külçesini neden savulma ve isabet oranından derece yapanların külçe sayısı iniyor kale savaşları için diyorsunuz etkinlik yönetim kuruyorsunuz hangi yöneticiniz kale savaşından anlıyor da gelmiş burda öneri sunuyor ne yapmışlar yada ne yapmayı becermişler kale savaşlarında her klasın kendine ait ödül sistemi güzel ama her klasın ederi 150 külçemi bence yanlış ve siz her klasdan 2 kişi diorsunuz nie 2 bu 3 olmuyor ve ödüllendirme tamamen düşüşte . bu etkinlik fikri hiç olmamış kale savaşını tr de rant meselesine dönmüş cm olarak pek ilgilenmemişsiniz anladğım kadarıyla işi çömezlere bırakmışsınız biz burda çömezlerlemi iş yapıcaz yoksa hiçmi gelmiyelim savaşlara buna bir çözüm söylensin. ona göre bakalım bizde...

FiXxLeD

Guest
Merhaba,

Şimdi şöyle bir inceleyelim:

1. 100 külçe
2. 75 külçe

4 oyuncuya 100'er külçeden toplam 400 külçe
4 oyuncuya 75'er külçeden toplam 300 külçe

1. 50 külçe

4 oyuncuya 50 külçeden toplam 200 külçe

Varsayım olarak 12-15 testhesap bayıltılsa toplamda 300-375 külçe

Şimdi toplamı hesaplayalım: 400+300+200+350= 1250 külçe

1 savaştan ortalama kazanılabilecek külçe sayısına dikkat ediniz.

İyi eğlenceler...
sen bu külçeyi tek başına kazanacak bir klas varsa söyle ona göre biz yet cekelim ki öyle bir yet yok ne biz adminiz hakikatın kılıcı ile gelelim nede para babasıyız ki pre ile yet cekelim hayal dünyasında gezmekden vazgeçin...