Dünya 3 Nostalji

'Eğlence' forumunda cosmopolitan tarafından 24. Eki 2012 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. cosmopolitan

cosmopolitan Active Member

Alınan Beğeniler:
    3
    az once D3 de sehra hesabima girdim, soooyle bir goz attim
    hatiralar canlandi gozumde tek tek sehirlere tikladim,kalelere tikladim

d1 basladigi zaman oyuna basladim ama D 3 baslayana kadar fazla kimseyle konusmadim tanismadim

CladiusDestiPlux tryolikem (nickinin yazilisini biraz unutmusum) kacak , gocaadam, DeepDownUnder , kalashnikov daha sonralari kakule
    hepsini ilk d3 de tanidim ve hepsini cok sevdim daha sayamadiklarim cok ve birde bazi seylerden dolayi once arkadas sonra bana dusman olanlari da unutmamak lazim :)) canlari sagolsun :)

oyuna baslar baslamaz herkesdeki ilk sehri kurma heyecani forumda hangi sehir kurulacak sorulari ilk duellolar ilk esek
    bir sure sonra en buyuk heyecan ilk kale kurulmasi :))

veeeeee ilk kale savasi
    galiba ben acmistim ilk kale savasini

agressif gergedanlarla daltonlar arasindami oyle bir seydi herhalde west tr de oylesine yogun kale savasi yapmak isteyen cogunluk olmamistir kale disinda 100-150 kisi kalmisti :)))

iste simdi sonuna geldi icimde bir huzun
    D3 kapaniyor :(((D3 un anisina
    modlarimiz adminlerimiz izin verirlerse D3 e birzamanlar gonul vermis ve baglanmis arkadaslarimiz la biraz nastalji yapalim burada

herkes davetlidir tabiii izin varsa :)))

Son düzenleme: 24. Eki 2012
  2. NetBeans

NetBeans Guest

Sırf "Dünya 3" için konuştunuz, ancak bütün dünyalarda sizin gibi emek veren hatta gönül veren insanları da hüzünlendirdiniz. :(

Moderatörler açısından sorun yoktur, dilediğiniz şekilde burada nostalji yapabilir, sohbet edebilirsiniz.

Konu başlığı "D3 nastalji", "Dünya 3 Nostalji" olarak değiştirilmiştir, bilginize.

3. Fx

Fx Member

Alınan Beğeniler:
    0
    Gel de müsade etme. :(

4. umut1606

umut1606 Well-Known Member

Alınan Beğeniler:
    48
    Dünya 3 gelde hüzünlenme :( Benim D1 den bile çok önemsediğim hesabım oradaydı.
    Yine ben çok sevdiğim bu konuyu açan ablamı orda tanıdım.İLk altın tüfeğimi orda aldım.

En zevkli kale savaşlarımı orda yaşadım.İlk defa 3.5 milyon $ parayı orada yaptım.
    Şimdiye kadar kimsenin vermediği parayı yetenek değişimine verdim.Toplamda dile kolay 6-7 m.

Daha sayamıyorum o kadar çok ki :) Kale savaşında rakibinin üstüne tıklayınca beyaz oluyor ya nişan alıyorsun.Ben onu D3 de öğrendim işte varmı daha ötesi :) Gel gör ki şimdi kapanıyor...

5. sametlevent

sametlevent Member

Alınan Beğeniler:
    16
    bende yapmayı hiç düşünmediğim altın tüfeğin en önemli parçası olan 3. anahtarı ilk orada buldum.İlk defa oyuna pre. yatırdım ve 2. çalışmamda buldum :) zaten o dünyadaki amacımda bütük yeteneklerimi el çab. kasmaktı yaptım ve gayet güzel verim aldım ama ben bu dünyanın silinmesinden pek etkilenmeyeceğim transfer edeceğim için karakteri ama yinede çok iyi anılarım oldu.

6. cnR*

cnR* Member

Alınan Beğeniler:
    9
    Bir zamanlar bazılarına bozulduğumdan dolayı hesaplarımı silmiş ve devretmiştim. Daha sonradan oyuna başladığımda oynadığım ilk ve tek hesap Dünya 3 olmuştur. Kısaca Dünya 3'ün önemi ve hatırası bende çok büyüktür. Böyle silinmesi hiç hoşuma gitmedi. :)

7. VeniVidiVici

VeniVidiVici Community Manager

Alınan Beğeniler:
    55
    CladiusDestiPlux çok iyi oyuncuydu!

tryolikem= Trytolikeme olacak (Gordon'dan alıntı)

8. Gordon Freeman

Gordon Freeman Active Member

Alınan Beğeniler:
    15
    Trytolikeme değil miydi o :)

Yanlış hatırlamıyorsam Cladius Desti Plux'da sizdiniz :)

9. cosmopolitan

Alınan Beğeniler:
    3
    valla hic bir zaman yazamadigim icin ben sadece tyro derdim :)))
    birakmalarina ve ortadan kaybolmalarina en cok uzuldugum oyunculardi ve ikiside harikaydi ikisine ve gocamana bana oyunun inceliklerini ogrettikleri ve sevmeme sebep olduklari icin tesekkur etmek isterim

10. kacak47

kacak47 Member

Alınan Beğeniler:
    9
    Trytolikeme, seviye 0 Alıntı yap Düzenle Sil
    katliyam yaptım kimse görmedi:) devamini yapiyorum
    darısı sizin başınıza ziyarete gelirler beni bulamazlarsa sizi bayarlar:D
    Toplam vuruş puanları
    - 3 HP
    Toplam vuruş puanları
    - 532 HP
    xxx bayıldı. Trytolikeme düelloyu kazandı ve 116 tecrübe puanı elde etti. xxx'in malesef üzerinde parası yoktu, onun için Trytolikeme'e bir şey yok.

Nostalji kısmını severim Trytolikeme saglık sorunları ve başka sorunlar yüzünden oyundan ayrı kaldı tekrar başlayacaktı ama eski ortam kalmadı deyip vazgecti bende ısrar etmedim .. d1 ve d3 aynı sehirler de beraber oynadık eee kimler geldi kimler gecti nereden nereye geldik ..

11. cosmopolitan

Alınan Beğeniler:
    3
    :))) D 3de hic bir raporumu ve mesajlasmami silmemistim harika seyler vardi bir gun versiyonlardan birinde butun mesajlar silinince agliyacak duruma geldim sanki butun eski hatiralar mesajlarla gitti :))

zamanin birinde D 3 de shaban-pasha diye bir belalim vardi :)) mesajlara gulermi aglarmiydiniz bilmiyorum birini banlatsam gidip baskasinin hesabiylan gene gelip yaziyordu bu sekilde kac kisinin hesabinin kanina girdi hatirlamiyorum :)):))) deli etmisti beni
    sonradan mesajlari okudukca gulmekten katiliyordum:))
    sirf profilinde gocaadamin nicki yazdigi icin gocaman a sehir daveti istegine sen sabanin arkadasisin davetiye mavetiye atmam demistim :))
    iyiki sozumde durmamisim da gocaadam murat i tanimisim :))

Son düzenleme: 24. Eki 2012
  12. Lord Darknes

Lord Darknes Guest

d3 güzel ama en kolay ölen dünyaydı bana göre, keyif alarak oynamıstım.

13. umut1606

Alınan Beğeniler:
    48
    Yanlış hatırlıyorsun CDP bendim.Multi yapıyordum.Hatta bütün adminlerin haberi vardı ve hepsi göz yumuyordu.Rüşvet iş görüyor tabi :)

Şaka maka o ismi bulmak için ne kadar düşündü tahmin edemiyorum.

Bu arada Try The west tarihindeki ilk tank figürüdür unutmayalım :)

14. cosmopolitan

Alınan Beğeniler:
    3
    ELVEDA dunya 3 ve SEHRA
    dun gece itibari ile hesabim silinmeye alinmistir

daha once D3deki hesabi tasima umidiyle silmeye aldigim bosphorus deki SEHRA hesabi ile dunya 3 un kapanmasi bana 2 hesaba ve SEHRA nin tarih olmasina sebep oldu:(

tesekkurler INNO game kendi kendime bu isi ben basaramiyacaktim siz basardiniz :(

15. RealRomeo

RealRomeo Member

Alınan Beğeniler:
    0
    Oyuna D3 te başladım, acemiliğim orda geçti ve sanırım ben başladığımda serverda atı alan üsküdarı geçmişti. O zamanlar 2 saatlik çalışmalar vardı, herşey 2 katı zaman alıyordu. D3 te oynarken hiç sevemedim bu oyunu, ne bir birliğe ne bir kasabaya sahip olmadım, (bir ara bir kasaba kurayım dedim, tek başıma kurdum kasabayı full geliştirdim, sonra 2 oyuncu aldım kasabaya, birine yöneticilik verdim, oda beni kasabadan attı haberim olmadan :))

Haftada 1 ya bakıyordum ya bakmıyordum. Çoğu kere bırakayım dedim ama çalışırken kafa dağıtıyor diye bırakmadım. Daha sonra d4 d5 e hiç kayıt bile olmadım, Arizona açıldı ve süreler kısa olduğu için oraya başlayım dedim ve D3 ün verdiği olumsuz hava orada kayboldu :)

Yani kısacası D3 ü hiç sevmedim, o benim için her zaman süt dünya oldu :D

Son düzenleme: 10. Kas 2012
  16. Lord Darknes

Lord Darknes Guest

d3te yaptıgımız ilk kale savaşlarına hala gülerim hatırladıkça :D

Surların avantajını kimse kullanmıyordu kale savunanlar arka sur dibine yığılırlardı saldıranlar ön sur dibine geçerdi öyle şavaşırdık hey gidi hey :D

17. cosmopolitan

Alınan Beğeniler:
    3
    hey gidi gunler hey :))) dogru dediniz :)))

18. umut1606

Alınan Beğeniler:
    48
    Aynen öyle yapardık ya hey gidi günler :)

19. Mefatu

Mefatu Member

Alınan Beğeniler:
    0
    Oyuna ilk başladığım dünyaydı. Uzun süre başka dünyalarda oynamadım.. O zamanlar seviye atlamak çok zordu yada bize öyle geliyordu. bir anda herkes 99 level olmazdı. Oyunun tadını çıkara çıkara yavaş yavaş oynardık.
    Sohbet güncellemesinden önce forumda süper muhabbetler olurdu. İlk ve son şehrim ---KUDÜS--- ün şehir forumunda yazılan o konuşmaları okuyup gülmek için ara sıra girerim hala.

20. Lord Darknes

Lord Darknes Guest

Mefatum napıyorsunuz bakıyım ben yokken :D