Etkinlik Önerileri

• Konuyu başlatan Deucalione
  • Başlangıç tarihi

Deucalione

Guest
Kale savaşı etkinlikleri, resim yarışmaları, bilgi yarışmaları... Bunlar forumu ve oyunu daha çok aktif hale getirmek için yapılan etkinliklerimiz. Benim daha iyi fikrim, önerim mi var diyorsunuz? Buyrun o zaman söz sizde

Bu konudan forumda veya oyunda yapabileceğimiz etkinliklik fikirlerinizi yazarsanız ve güzel fikirler çıkarsa uygulamaya koyulabilir. Sizde biliyorsunuz ki forum şu an can sıkıcı durumda. Buraları biraz canlandırmak gerek. Fikirler sizde icraat bizde.

Not: Bilgi yarışması ile ilgili şeyler yazmazsanız sevinirim, kısa süre içinde yeni sorular gelebilir :up:

Fikirler
1)Tavla-Okey vb. Turnuvaları
2)1000'den Geriye Sayım
3)Görev Serisini İlk Bitiren
4)Forum Hataları
5)Survivor

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

levis501

Well-Known Member
Etkinliğin illa oyun içi olması gerekmiyor bence. Mesela forum kullanıcıları arasında bir tavla turnuvası yapılabilir. Ödül olarakda forumda 1 aylığına özel bir rütbe verilebilir. Tavlayı nerde oynayacaklar derseniz eşleşen oyuncular aralarında anlaştıkları bir sitede oynayıp sonucu burda açılacak olan başlıktan yazabilirler.

Bu gibi etkinlikler başka bir oyunda yapılıyor ve hatta ödül olarak oyun içi külçe de verilebiliniyor.

Deucalione

Guest
Etkinliğin illa oyun içi olması gerekmiyor bence. Mesela forum kullanıcıları arasında bir tavla turnuvası yapılabilir. Ödül olarakda forumda 1 aylığına özel bir rütbe verilebilir. Tavlayı nerde oynayacaklar derseniz eşleşen oyuncular aralarında anlaştıkları bir sitede oynayıp sonucu burda açılacak olan başlıktan yazabilirler.

Bu gibi etkinlikler başka bir oyunda yapılıyor ve hatta ödül olarak oyun içi külçe de verilebiliniyor.

Aslında oyuna poker falan da geldi onunla ilgili de birşeyler yapılabilir. Fikrinizi Community Manager'e bildireceğim öneri için sağolun :)

kovboy-54

Guest
Geçen sene yine bugünlerde bir düello etkinliği başlamıştı bella stars falan vardı 1 kere yenene 10 külçe mi ne veriyorlardı yine onu yapabilirsiniz mesela

Deucalione

Guest
Geçen sene yine bugünlerde bir düello etkinliği başlamıştı bella stars falan vardı 1 kere yenene 10 külçe mi ne veriyorlardı yine onu yapabilirsiniz mesela
Değişik bir formatı olan düello etkinliği düşüyorum. Eğer güzel bir şey bulabilirsem yine bir düello etkinliği olabilir. Ama bir düello etkinliği olması şu an için zor görünüyor :)

kovboy-54

Guest
Değişik bir formatı olan düello etkinliği düşüyorum. Eğer güzel bir şey bulabilirsem yine bir düello etkinliği olabilir. Ama bir düello etkinliği olması şu an için zor görünüyor :)
Ödüllü sorulara devam etseniz ? 1 haftadır soru gelmedi de

Deucalione

Guest
Arkadaşlar özgün fikirler lazım bizlere :) Düello etkinliği, kale savaşı etkinliği gibi etkinlikler yapıldı ve yapılmaya devam edicek gibi görünüyor şu anda :) Bunun dışında oyundaki her kitleye hitap edicek etkinlikler ve forumu daha çok canlandıracak etkinlik fikirleriniz varsa onları da yazarsanız çok sevinirim :)

Deucalione

Guest
Sana 100 kere dedim oyundan levis gel seni düellocu yapalım diye dinlemedin ki :D

Forum için en sevdiğim etkinlik 1000'den geri sayımdır ne güzel sayarız 0'a kim gelirse o ödül alır :p
1000 den geriye saymaya başlarsak şu anki durumla torun sahibi falan olunca bitiririz sanırım oyunu :D Ama basit ve yapılması kolay bir öneri, bunun gibi fikirler bile çok işimize yarar :) Benim de aklımda var iki, üç fikir yakında forumda görebilirsiniz :)

Gordon Freeman

Active Member
1000 den geriye saymaya başlarsak şu anki durumla torun sahibi falan olunca bitiririz sanırım oyunu :D Ama basit ve yapılması kolay bir öneri, bunun gibi fikirler bile çok işimize yarar :) Benim de aklımda var iki, üç fikir yakında forumda görebilirsiniz :)
Şöyle yapabilirsiniz 5 ve 5'in katlarına ödül verirsiniz ya da 10 ve 10'un katlarına :) 1000'i siz yazacağınız için büyük ödül sizindir :pÖdül olsun da biz tüm forumca katılırız bu yarışmaya :)

Deucalione

Guest
Şöyle yapabilirsiniz 5 ve 5'in katlarına ödül verirsiniz ya da 10 ve 10'un katlarına :) 1000'i siz yazacağınız için büyük ödül sizindir :pÖdül olsun da biz tüm forumca katılırız bu yarışmaya :)
50'nin katlarında bir ödül 100'ün katlarında bir ödül 500 de bir ödül ve son olarak 1000 de bir ödül verilebilir :)
Olabilir zor bir şey değil, yakında forumda olabilecek türden bir öneri :up:

Gordon Freeman

Active Member
50'nin katlarında bir ödül 100'ün katlarında bir ödül 500 de bir ödül ve son olarak 1000 de bir ödül verilebilir :)
Olabilir zor bir şey değil, yakında forumda olabilecek türden bir öneri :up:
Forumda etkinlik olabilir ama oyunda olsa daha iyi olur :) Ben düello etkinliği diye yanıp tutuşsam da kale savaşlarına da hayır demem :)

Deucalione

Guest
Forumda etkinlik olabilir ama oyunda olsa daha iyi olur :) Ben düello etkinliği diye yanıp tutuşsam da kale savaşlarına da hayır demem :)
Düello etkinliği olsun demek işi basitleştiriyor. Etkinliğin içeriği hakkında bir öneriniz varsa dinlemekten çekinmem buyrun :)

Deucalione

Guest
10 karakter. Hepsi farklı seviyelere hitap eden. Normal oyuncular kadar yetenekleri olup normal oyuncular gibi giyinen. Saldırı ve savunma yapan düellocular :)
Normal oyuncular gibi yetenekleri olursa normal düellodan bir farkı kalmaz :) Bence biraz zorlaştırmak gerek :D