Etkinlik Savaşı (Testhesaplar saldırıyor)

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Merhaba,
Daha önceden Dünya 1'de yaptığımız test hesapların saldırdığı, oyuncuların savunma yaptığı etkinlik savaşı tekrar başlıyor.
Eğer istek ve yeterli katılım olursa diğer dünyalarda da yapılabilir.

Her ayın 1. ve 3. pazar günü Dünya 1'de testhesaplar saldırıyor etkinliği savaşları yapılacaktır.

Kurallar:

- Test hesaplar sadece saldırı tarafında olacak ve tüm oyuncular savunma tarafında yer alacaktır.
- Etkinlikler birlik liderlerininde önerdiği herhangi bir kaleye açılacaktır.
- Test hesaplar ile saldırıya giren oyuncu ödül alamaz.
- Etkinliğin düzenlendiği gün mevcut kale savaşları iptal edilmeyecektir.

Ödüllendirme Sistemi:
Savaşa katılan her katılımcı;
Kazanırlarsa 75 Tahvil + Doktor Çantası
Kaybederlerse 25 Tahvil + Doktor Çantası

The West Türkiye Ekibi iyi oyunlar diler...

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Dünya 1 Testler saldırıyor etkinlik savaşı 23.12.2018 Pazar günü 21.30'da yapılacaktır.

İyi oyunlar dilerim...

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Forestville'deki oyuncuların talebi üzerine etkinlikte düzenlemeye gidildi. Bundan sonra etkinlik aşağıdaki gibi yapılacaktır...

Her ayın 1. Pazar günü Dünya 1'de ve 3. Pazar gününde Forestville'de Testhesaplar saldırıyor etkinliği savaşları yapılacaktır.

20.01.2019 - 21.30'da Forestville
03.02.2019 - 21.30'da Dünya 1

İyi oyunlar...

kacak47

Member
Forestvilede yapılması güzel olmuş yalnız burda d1 3 hafta yapılan saldırının orya aktarılması en azından benim acımdan kötü olmuş 1 haftadan fazla konu burda bir allahın kullu kalkıpta ayda başka gün yok dememiş :=) d1 de yeteneklermi kaleye cektim ben kale savaşı varsa eglenirim yetenekler düeloda idi her ay 300 külce felan kazanırdım eglenmek amacı kaleye cekmiştim the westin ilk dünyası d1 de aynı sekilde devam etmesini istiyorum foreninde mümkünse zamanın varsa başka bir güne aktarılmasını rica ediyorum...

kacak47

Member
Bu testlerin saldırısı da ayda 1 olmuyor muydu zaten abi? D1den D13e ne aktarıyorlar ?

yok ilk başta fore yoktu ayın ilk pazarı ve 3 cu pazarı d1de yapılacak diye duyuru yapıldı fore cıkınca 3 pazarı oraya yazdılar aman boşver canım sirkten bi şeyler düşürsem iksir felan ofise yada düeloya dönerim bende ..

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Merhaba teknik bazı problemler nedeniyle testhesaplar savaşa yetişmedi. Birlik yöneticilerinden junapix (o sırada sadece o aktifti) ile yapılan görüşme sonrası etkinlik bir hafta ertelendi.

İyi oyunlar...

qrowlinq

Oyun Yöneticisi
yok ilk başta fore yoktu ayın ilk pazarı ve 3 cu pazarı d1de yapılacak diye duyuru yapıldı fore cıkınca 3 pazarı oraya yazdılar aman boşver canım sirkten bi şeyler düşürsem iksir felan ofise yada düeloya dönerim bende ..
Bugün açmış olduğunuz savaşa testhesapları göndermek istiyoruz sizin içinde uygunsa. (geri dönüş yaparsanız ona göre hesapları yerleştireceğiz.)

kacak47

Member
Cevap alamayınca yollamama kararı almıştık.
ilk 2 savaş iyi idik demekki ödüller cazip gelmedi son savaşta hezimete ugradık d1 de savaşlar ölmesin diye birlikten sehir cıkartıp savaş acmasını istedim son savaş testler egleniyor gibi oldu 48/30 gibi bir rakamla aranızda toplantı yapıp ödülleri biraz daha cazip hale getirseniz belki millet gelir :) konumuzla pek alakalı olmasa da son külce zamlarından sonra oyunda baya kopukluk oldu şahsen ben gir cık yapıp oyuna bakıyorum bu konuyuda innoya iletip iletmediğinizi bilmem ama bu külce fiyatları tr de tutmaz..önümüzde etkinlik var hep beraber görecez :=)

lord3864

Member
En başında göze aldım ben onu kendimi kandırmıyorum en azından olurda birleşmeye gidilirse o zaman bakıcaz ne kadar canlı :D
XHellFire, Dünya birleştirmeleri geldiğinde Dünya 1 de bitecek galiba :D O yüzden sen aradığın canlılığı yine yabancı serverlarda bulacaksın. Biz de tarihin tozlu sayfalarında birer isim olarak kalacağız :D

devilltown

Active Member
XHellFire, Dünya birleştirmeleri geldiğinde Dünya 1 de bitecek galiba :D O yüzden sen aradığın canlılığı yine yabancı serverlarda bulacaksın. Biz de tarihin tozlu sayfalarında birer isim olarak kalacağız :D
la birol ne tarıhın tozlu sayfaları tr öldüğünde kaldıkı öldü ama aglayanı yok benım en 15 dekı hesabı sana verecem.bizim jubilemiz zaten yapıldı gib

XHellFire

Active Member
Daha düne kadar külçemi alıyordukda fiyatlar yükseldi diye dünya bitti diyelim bu oyunu sıkıntıya koyan tek şey itemlerin belli adamlarda toplanması para dönüyor dolaşıyor aynı yerlere geliyor bi bitmediki sidik yarışımız rahat rahat oynayalım :D