Etkinlikler İle İlgili Önerileriniz - İstekleriniz

samael

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Merhabalar, bu başlık 2 tür öneri için açılmıştır.
1- Mevcut Etkinliklerdeki Öneriler; ( Etkinlik Takvimi )​
Bu başlık altından mevcut etkinlikler ile ilgili düzenlenmesini istediğiniz, beğenmediğiniz, değişmesini düşündüğünüz alan ve konularda bize önerilerde bulunabilirsiniz.
2- Yeni Etkinlikler için Öneriler;
Yine bu başlık altından yeni gelmesini istediğiniz veya daha önce yapılmış, tekrar yapılmasını istediğiniz etkinlikleri bize iletebilirsiniz.
Her yapılan öneri değerlendirilecektir.
Önerilerinizi bekliyoruz, iyi oyunlar.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

kacak47

Member
Öncelikle etkinlik takvimlerine uymanızı istiyoruz bu ayki düelo etkinliği mesele salı günü başladı pazar günü normalde gelmesi lazım idi ama etkinlik var diye salı gününe ertelendi düelo etkinliğine katılmak öbür etkinliği etkilemez ki zaten düelo atanlar belli 2-3 ay öncede etkinlik var diye ertelenmişti ve düelo etkinliği şartları agır oldu onları ve ödül sistemini gözden gecirmenizi istiyoruz ..2 dünyada 1 ci olmama ragmen üst limit olan 500 külceye ulaşamadım :=) gelelim istediğimiz etkinliklere bazı nedenlerden dolayı ertelenen kale savaşı etkinliğini yeniden istiyoruz testleri saldırıda görmek istiyoruz :=)

TR-YOLGEZER

New Member
1- Mevcut Etkinliklerdeki Öneriler;Gelmesini istedim tahvil sayısının ve Enerji kutusu sayısı artırırması,değişmesini istediğim örneğin 150 altınlık etkinlikte(Ekim etkinliği vs.) çelik kasa gibi kutuların tamamamen kaldırılması.Arkadaşlığın daha fazla kraker-havai fişek vs. kazandırması.
2- Yeni Etkinlikler için Öneriler;Geçen Dünya kupası gibi uefa uluslar ligi forum etkinliği gelmesi.

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
1- Mevcut Etkinliklerdeki Öneriler;Gelmesini istedim tahvil sayısının ve Enerji kutusu sayısı artırırması,değişmesini istediğim örneğin 150 altınlık etkinlikte(Ekim etkinliği vs.) çelik kasa gibi kutuların tamamamen kaldırılması.Arkadaşlığın daha fazla kraker-havai fişek vs. kazandırması.
2- Yeni Etkinlikler için Öneriler;Geçen Dünya kupası gibi uefa uluslar ligi forum etkinliği gelmesi.
Önerileriniz için teşekkürler.

ClupRocker

Member
merhaba sayın admınler bi kaç önerım olcak savaş hariçi başka etkinlikler olabılır ozel günlwer hariçi haftalık seklınde
1. önerım 2 haftada veya haftada bir ürün toplama etkınlıgı olsun mesala %50 ektra bonus aktıf 1 hafta boyınca örnek ürün bögürtlen toplancak en çok toplayan ilk 10 ödül olsun 100 kulçe 100 tahvıl 500k veya bir set esyası olabılır onalrı siz belırlersiniz
2. öneri işe oyuncuların daha hızlı lwl almalarına yönelik bir çalısma olabilir gene bir hafta boyunca bütün ürünlerden extra %10 %20 arası tp bonusu olsun

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

samael

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
merhaba sayın admınler bi kaç önerım olcak savaş hariçi başka etkinlikler olabılır ozel günlwer hariçi haftalık seklınde
1. önerım 2 haftada veya haftada bir ürün toplama etkınlıgı olsun mesala %50 ektra bonus aktıf 1 hafta boyınca örnek ürün bögürtlen toplancak en çok toplayan ilk 10 ödül olsun 100 kulçe 100 tahvıl 500k veya bir set esyası olabılır onalrı siz belırlersiniz
2. öneri işe oyuncuların daha hızlı lwl almalarına yönelik bir çalısma olabilir gene bir hafta boyunca bütün ürünlerden extra %10 %20 arası tp bonusu olsun
1. ve 2. önerilerinizi survivor etkinliği ile ayrı bir dünya şeklinde yapmıştık.
Normal oynanabilen dünyalar için özel günlerde bu tarz bonuslar veriliyor fakat bir yarışma düzenlenmiyor.
Bu konuya bu haliyle pek sıcak bakamadım, geliştirilebilir miyiz, güzel birşey çıkar mı bir düşünüp değerlendireceğiz, iyi oyunlar.

Son düzenleme:

TR-YOLGEZER

New Member
Söyledikleri hepsine katılmakla beraber.
1- Ek bir ürün giyme yeri gelmesi lazım.
Yani At için Eyer kendi bir bölümü olması lazım.
şöyle ki tütün giysek eyer giyemiyoruz yani haliyle çok mantıksız birşey.
eyer için kendi ürün giyme yeri gelmesi gerekir.
Teşekkürler.

devilltown

Active Member
farkındamısınız akla mantıga uygun ne savaş ne düello nede başka bir şey için öneri getırılmış.
benım önerımmı desem kendi şahsı düşüncemmi desem
öncelikle etkınlık savaşlarının siz ETKINLIK YÖNETICIlerının değilde biz oyuncuların eğlenmesi ve oyundan sogumamamıza ugun hale getirilimesi lazım
örneğin eskiden oldugu gibi özellıkle TORNADO nun baktıgı zamanlarda savaşdan max 15 dakıka once oyuncu ve katılan test sayılarının durumu göz onune alınıp ayar çekılırdı.şimdi 30 oyuncu 30 test ve testlerın tum setelrı+2 olarak dızany edılmıs.orantısız bir güç sizlerın ilgisiz alakasız ve umarsız tutumunuzun ele alınması gerekır.
etkinlik savaşına savunmaya normal oyuncu katılıyor okadar ilgisizsinizki onu bile görmuyorsunuz
ve etkinlik savaşlarında 4 düellocu test hesabı hangi akla uyarak sokuyorsunuz onu hala anlamıs degılım..
düellocu hesapların savaşlarad olmaması gerekıyor
cünki en ust sevıye bir asker tankın oyuncu olarak max 23k hp sı olur ve kaldıkı full hp savaaş gırdıgınde patates cuvalından başka bir sey olmaz 3 krıtık atış aldıgında oyundan düşecek hali ile..
gelelım düello etkinliğine
düello etkınlıgıne katılan oyuncu sayısı her serverde bir elin parmakalrı kadar ve bir kaç oyuncu kendi güçlerindenmı desem egolarındanmı desem fazla galıbıyet aldıkları için (yonetıcı hesapların güçsüz oldugu için degil) katılan oyuncuların azlıgından setlerın takvıye edılmesını ıstedı ve siz herzamankı gibi bunuda abarttınız.
bir oyuncu hangı seti dduello amaclı+3 basabılır yada seti kıyafet olarak bastı dıyelım hangi silah seti hangı serverde hangi oyuncuda+3
velhasılı kelam ister öneri deyın ister sezeniş bu şekilde etkınlık düzenleyeceksenız VALLAHİDE BİLLAHİDE yapmayın cünki oyuncuların hem emegıne hem zamanına yazık siz kendı aranızda 15-15 testler savasın eğlenın...

Kale savaşı etkinliği içerisinde yer alan düellocu testhesapların erken bayıltılması ya da erkenden bayılacak konumlara yerleştirilmesi mantıklı olacaktır. Bir de Testhesaplar saldırıyor etkinliğinde sizlere karşı kazanmamız, üzülerek söylüyorum, pek mümkün değil o yüzden sizden kaçınabilecek bir oyuncu kaldığı takdirde bayrak yapmadan savunmanın kazanmasına izin vermeniz faydalı olacaktır.

Bir de bu başlığa sehven yazılan etkinlikle alakalı olmayan önerileri kestirip atmadan ilgili başlığa taşıyıp cevabını da oradan verebilirsiniz. Her öneri geliştiriciye iletilmiyor olabilir ancak yine de aklınızda bulunsun ve size sorarlarsa söyleyebilesiniz diye oyuncular önerilerini iletiyorlar. Oyunla ilgili herhangi bir öneri istenmiyorsa bunu da bilelim ona göre sizleri rahatsız etmeyelim. İyi çalışmalar.

asikmehmet

Member
Kasabalar çarpışıyor etkinliği istiyorum. Farklı bir sunucu açılarak yada yönetici karakterlerle düello yapmak istemiyorum.
Kasabalar çarpışıyor güzel bir etkinlik olabilir. Ama burada katılımı daha da arttırabilmek adına etkinliğe katılacak herkese yetenek sıfırlama iksiri vermeniz gerekebilir. Yoksa kimse yine para ve külçe harcamak istemeyeceğinden etkisi sinirli kalır.

samael

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
İnnogames'den istediğiniz önerilerinizi belirttiğiniz konulara yazabilirsiniz.
Burası etkinlik önerileri alanıdır. Gereksiz mesajlar tarafımdan silinmiştir.

devilltown

Active Member
etkınlık yönetıcılerı kardeşlerim bu başlık okadar gereksız ki ve hiç bir şeyın değişmeyecegi okadar aşikar ki .siz boşa zamanımızı çalmayın hani yönetimin basarısı hakkında bir anket yapılmıstı ve akabinde arşivin tozlu sayfalarına atılmıştı ya bunu da onun yanına alın.
çünki abiyane tabir ile KEDNİNİZ ÇALIP KENDİNİZ OYNUYORSUNUZ...