Hırvatistan 1 - 1 İngiltere

Maç sonucu ne olur?


  • Toplam oy kullanan
    71
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

akin1

Member
forumda müsabakaların konuları açıldıktan sonra silinip tekrar aynı konuların açıldığını görüyorum.
 

DeletedUser9800

Guest
Kolinda Hanım(Hırvatistan başkanı) -- II. Elizabeth'e karşı.

-Kolinda hanım, Rusya'da ekibine kakalinka oynatır mı , yoksa Elizabeth hanım savaşçılarına kutlama çayı mı ikram eder?

İngiltere son zamanların en genç kadrosuyla çıktı sahaya, genç düellocular, genç maceracılar...İngiliz forumlarında hep duyduk '' bu kadar tecrübeli insanlar var iken bile olmadı, bu gençler mi bizi taşıyacak?'' evet, onlara olacak diyemem ama düşünün şimdi. 20k hpli bir tank, sektör kapatmasını da biliyor ama sektörden sektöre giderken yoruluyor ve 20 tura dayanamayıp, düşüyor, ama 10k hpli bir tank 55 tur dayanabiliyor ve sektör sektör zıplıyor sura bile ! Hangisini isterdiniz kaleyi kuşatacak veya koruyacak olsanız ? Şahsen artık herkes ya 10k hplliyi tercih ediyor , veya bunların melezi olan 15k yı.(55 tur dayanmasında 40 tur dayansın yeter)

Son maçında İngiltere bu genç kadrosu ile adeta İsveç'e nefes aldırmadı. Dünya kupasının ikinci en genç golcüsünün de buradan çıkmasına şaşırmadık zaten fakat, Rus bayrağını 55 tur da kapamayan Hırvatistan bu genç kadro ile başa çıkabilir mi ?

Takım kadrosuna bakacak olur isek İngiltere'deki 2 oyuncu (Dele Alli-Harry Kane) Hırvatistan kadrosundan daha değerli .Ve ve ve, bunlar malasef ki kritik sever 2 yoldaş..Bunlar tıpkı amish set giyen birer düellocu, sadece hasar vermeye, rakibi yıpratmaya oynayan iki değerli oyuncu. Peki, Hırvatistan tankları bunlara dayanabilir mi , neden olmasın ! Hırvatistan futbolu ruh ile oynanan bir futbol..Modriçi, rakitici..kovacici..Bunların değerlerine bakacak olursanız çok yok, ama bunlarda millet sevgilisi vatan sevgisi var.Aslında başlık şöyle olmalıydı,
Vatanseverler, Kupa hasretçilerine karşı!
Lafı fazla uzatmayayım, eğer bu maça tarafsız kasabalardan karışmazlar ise Hırvatistan'ın beraberlik sonunda alacağını düşünüyorum . İngilizlerin bu genç kadrosunun biraz daha haşlanması gerektiği düşünmekteyim. Senaryo iki ise şu, ingilizlerin erken gol bulması sonucunda, tüm sektörlerini hücuma çeker ve o bayrağı söke söke alır, fark açılabilir. Hırvat erken gol bulur ise direk oyunu soğutmaya ve geri çekilerek modricten gelen bir top ile kontra atak aramaya başlar. Kesin olarak beklediğim bir taraf yok ama, bana nedense sempatik maceracı Modric harry kane'nin mermilerinden savrulur gibi geliyor nedense..
 

DeletedUser5953

Guest
Uzun yazı diyor ki bu maça Cüneyt atamislar atom bombasını atar tatil ederler. Siz bomba atılana kadar maç sonucu ne olur onu tahmin edin yeter
 

DeletedUser5953

Guest
Bu arada ingiltere verenler, Hırvatistanda kuaaareejmmanın takım arkadaşı var unutmayın
 
Durum
Konu yanıtlara kapalı.