Hızlı ol, kadife çiçeğini kap

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Merhaba kovboylar,

31.10.2019'den itibaren tamamen rastgele bir saatte Yönetici hesaplarından forumda bonus kodu verilecektir.
Hızlı olan kişi 1500 kadife çiçeği bonus kodunu kazanacaktır.
Kodlar tüm ".org(TR)" dünyalarında ve sadece bir kere kullanılabilmektedir.

Bonus kodlarını kullanmak için Ayarlar>Bonus Kodu

Bol şanslar.

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Hızlı ol, kadife çiçeği kap.
8ee3e5b3
Bir sonraki kodu siz kazanmak istiyorsanız, forumu takipte kalın. İyi oyunlar...

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
8e7ca991
Bir sonraki kodu siz kazanmak istiyorsanız, forumu takipte kalın. İyi oyunlar...

samael

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
4b17ab70

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
06dcb697

Salvo

New Member
valla tebrık edıyorum avare senı,24 saat forumda nasıl onlıne olabılıyorsun :D buyuk basarı :D

ClupRocker

New Member
etkınlık yöneticileri şu kodları oyuna gelip verseniz olmazmı 7 24 forumu takıp etmek zorunda degiliz biraz koalylık sağlayın...

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
51cf1b95

Son düzenleme:

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
84a82ac8

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
fee37084

Son düzenleme:

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
eabd3dd1

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
9c4ba185

ClupRocker

New Member
Ya bir etkinlik yapıyorsunuz elinize yüzünüze bulaştırıyorsunuz herşeyi beceremiyorsanız bırakın gidin...

Salvo

New Member
bir önceki etkinlikte bir çok oyuncu bir kaç kez hediyeyi aldı.bu etkinlikte arkadaşlarımızdan biri -kendı beyanına göre- 18 saat pc basında oldugundan bugune kadar olan hedıyelerı topladı.
şimdi;
bu arkadaşa etkınlık yonetıcılerı veya bır baska kısı,"girme kardesım foruma,alma bu kadar hedıyeyı" deme sansı yok.
senın benım gıbı gun ıcınde çalışan veya okulda olan arkadaşlarında sureklı forumu takıp etmelerı cok zor.

o yuzden bence yonetım veya mevcut etkınlık ıle bır sıkıntı yok ;)

dersen kı,mevcut etkınlık seklı yanlıs,ona bır sey dıyemem,daha ıyısı muhakkak vardır.

qrowlinq

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
37a8c777

Son düzenleme:

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
043b0f18

Durum
Konu yanıtlara kapalı.