• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Halikarnas Dünyası - Remember Şehrinin Çalınması !

bende halikarnasda aktıf oynamıyorum ama buna emsal olacak bir durum var
DEADWOOD namı diğer d9 da aynı şekılde bir oyuncu tüm üyeleri kasabadan atmıştı ve kasabanın ismini biraz argo göndermelı bir isim koymustu o zamanki yönetim .kasabayı eski kuruculara teslim etmişti yanlış hatırlamıyorsam bu dedıgım sanırım 4-5 yıllık bir olay yani ozaman oyun oyundu yönetımde oldukça aktifti.şimdi CM namı diğer kraliçe sırça köşkünden sadece İNNO borozancılıgı için cıkıyor ya versiyon yada satış için ha onuda tam yapabılse traslate kulanıyor sanırım bir cok çeviride cümle düşüklüğü ve bariz hatalar var.. halikarnas oyunculara nacizane tavsiyem bu yönetime pek bel bağlamayın siz yenıden bir kasaba geliştirmeye başlayın..
öyle sacma bıse oldu kı, spore denen cocuk oyundan atıldı, multı hesabı da banlandı ama kurucu hala o multı hesap ve o oyundan sılınmeden, kuruculuk alamıyor kasaba sakınlerı ama akıllı davrandılar bı kısıyı kasabada sakladılar. habıre savas actılar atmasın spore bunları dıye kasabadan. o sayede 420 level kılıseyı kurtardılar valla helal olsun yıne de:)

Spore45

Yeni Üye
yine ben nik değişip istanbulda oynadım onepiece kasabasını boşaltıcam bu sefer bunu her serverda yapıcam her server farklı nik hep aynı kişi olcak aynı kaderi seneye jüpiterdeki bir kasaba yaşıcak

ZEVKLE HORTLATICAM BU KONUYU HER SENE

koray32

Kıdemli Üye
yine ben nik değişip istanbulda oynadım onepiece kasabasını boşaltıcam bu sefer bunu her serverda yapıcam her server farklı nik hep aynı kişi olcak aynı kaderi seneye jüpiterdeki bir kasaba yaşıcak

Hala arada bir lafını açıp dalga geçiyoruz seninle, kendine fazla değer atfediyorsun :D milletin dikkate almadığı toxiclik yaparak gündeme gelmeye çalışan çömezin tekisin

DeepFearr

Aktif Üye

Bu kadar özensizce yazılmış yazıyı gördüğümüz yerde tanırız biz sen sıkıntı yapma ;)

XHellFire

Aktif Üye
Kasabada herkese kurucu şapkası vermeyin bu tarz gevşek oyuncuların aramızda dolaştığını her dünyada görüyoruz . Tanımadığınız güvenmediğiniz insanlara yetki bırakmayın yeni oyunculara hele hiç bırakmayın

Doğru söyle d1 deki abdü bey de sen misin :D