Hasat Zamanı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

VeniVidiVici

Community Manager
Merhaba kovboylar,

Yavaşça yazın sıcak günlerine veda edip sonbahara giriyoruz. Ve her sene olduğu gibi yazın ikinci yarısında hasat zamanı var. Yaşlanıyorum ve artık tek başıma hasat yapmak zor oluyor. Sanırım bu sene benim için çalışacak işçilere ihtiyacım olacak.
Birileri başak, mısır, domates gibi ürünleri ve daha sonra tütün yaprağı ve balkabaklarını toplamalı. Umarım bunu Ekim Festivali'ne kadar bitirebiliriz.
Çalışacak işçileri nereden bulabilirim? Belki yan taraftaki tarladan... Hayır, onun çocukları bile ayrıldı ve kimseye yardım edecek halde değil.
Bu nedir? Benim için çalışmak ister misin?
Pekala. O zaman yarın gün doğumuyla birlikte çalışmaya başlıyoruz.
22 Ağustos ile 9 Eylül tarihleri arasında haritadaki çalışmalardan çok nadir 150 tane başak bulabilirsin.Bu çok özel başakların içinde çayırdaki hayatını kolaylaştıracak hediyeler bulabilirsin. Gözlerini açık tut! Bazı başakların içinde hediye yerine görev eşyası olabilir. Bazı görevleri tamamlamak için bu eşyalara ihtiyaç duyacaksın. Hkayeyi bulmak için bardaki dostlarını ziyaret etmelisin. Envanterinde kalan eşyaları pazarda satabilirsin. 8 görevden oluşan serinin son görevini tamamladığında özel eşyanın ve "Pony Ekspres Binicisini Kurtar" başarısının sahibi olursun. Çiftçi ol başarısını elde etmek için 150 tane başak toplamayı unutma!
Bilinmesi Gerekenler:
Tüm görev eşyaları açık artırmaya sokulabilir.
Tahvil, günlük bonus madalyası, enerji içecekleri, güçlendiriciler, çok eski silah sandıkları ve çok çok daha fazlasını elde edebilirsin.
Yeni koleksiyoncu kartı içeren "Çifçinin çantasını" bulabilirsin.Toplam 3 Başarı Elde Edilebilir:
Çiftçi ol
Hasar zamanı süresince 150 başak tanesi bul.

Tüm tohumları topla
Koleksiyonun için tüm tohumları topla.

Pony Ekspres binicisini kurtar
"Hasat Zamanı" görev serisini başarıyla tamamla.

Ve bunlar da görev eşyalarının nasıl göründüğünü gösterir:


The West ekibi olarak iyi eğlenceler dileriz.
 
Son düzenleme:
Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Üst