• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Global Etkinlik Hasat Zamanı

• Konuyu başlatan Deleted User - 49843
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Deleted User - 49843

Guest
Merhaba kovboylar,

Yavaşça yazın sıcak günlerine veda edip sonbahara giriyoruz. Ve her sene olduğu gibi yazın ikinci yarısında hasat zamanı var. Yaşlanıyorum ve artık tek başıma hasat yapmak zor oluyor. Sanırım bu sene benim için çalışacak işçilere ihtiyacım olacak.
Birileri başak, mısır, domates gibi ürünleri ve daha sonra tütün yaprağı ve balkabaklarını toplamalı. Umarım bunu Ekim Festivali'ne kadar bitirebiliriz.
Çalışacak işçileri nereden bulabilirim? Belki yan taraftaki tarladan... Hayır, onun çocukları bile ayrıldı ve kimseye yardım edecek halde değil.
Bu nedir? Benim için çalışmak ister misin?
Pekala. O zaman yarın gün doğumuyla birlikte çalışmaya başlıyoruz.
wheat111.png
22 Ağustos ile 9 Eylül tarihleri arasında haritadaki çalışmalardan çok nadir 150 tane başak bulabilirsin.Bu çok özel başakların içinde çayırdaki hayatını kolaylaştıracak hediyeler bulabilirsin. Gözlerini açık tut! Bazı başakların içinde hediye yerine görev eşyası olabilir. Bazı görevleri tamamlamak için bu eşyalara ihtiyaç duyacaksın. Hkayeyi bulmak için bardaki dostlarını ziyaret etmelisin. Envanterinde kalan eşyaları pazarda satabilirsin. 8 görevden oluşan serinin son görevini tamamladığında özel eşyanın ve "Pony Ekspres Binicisini Kurtar" başarısının sahibi olursun. Çiftçi ol başarısını elde etmek için 150 tane başak toplamayı unutma!
wheat111.png
Bilinmesi Gerekenler:
Tüm görev eşyaları açık artırmaya sokulabilir.
Tahvil, günlük bonus madalyası, enerji içecekleri, güçlendiriciler, çok eski silah sandıkları ve çok çok daha fazlasını elde edebilirsin.
Yeni koleksiyoncu kartı içeren "Çifçinin çantasını" bulabilirsin.

pumpkin_seeds_70x70.png
coffee_seeds_70x70.png
wheat_seeds_70x70.png
corn_seeds_70x70.png
kidney_beens_seeds_70x70.png
chest_seeds.png

Toplam 3 Başarı Elde Edilebilir:
harvest_time1.png
Çiftçi ol
Hasar zamanı süresince 150 başak tanesi bul.

harvest_time2.png
Tüm tohumları topla
Koleksiyonun için tüm tohumları topla.

harvest_time3.png
Pony Ekspres binicisini kurtar
"Hasat Zamanı" görev serisini başarıyla tamamla.

Ve bunlar da görev eşyalarının nasıl göründüğünü gösterir:
postmanbag.png
bloody_bandage.png
letter_harvestevent.png
battle_of_watter.png

The West ekibi olarak iyi eğlenceler dileriz.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:
Durum
Konu yanıtlara kapalı.