Hoşgeldin Bahar Ürünleri.

ese232

New Member
Hoş geldin bahar adı altında 3 ürün Shop'ta (!) indirimli olarak satışa sunuldu.
altta 2 resim var biri beta'dan diğeri Türkiye sunucularından.
1. beta ve eng sunucularında oyuncularına daha fazla değer verilmiş ki daha yararlı ürünler konulmuş.
2. Premium sandığı (!)(bu nasıl bir Türkçeleştirme) yabancı sunucularda 1200 tahvil/altın külçesi iken bizde neden 1500 tahvil/altın külçesi anlayamadım.

eng.jpg
tr.jpg

cosmopolitan

Active Member
1300 tahvilim var dun gece guncellemede konulmasindan beri bir premium sandik almak istiyorum yeterli kulceniz yok diyor ve hala 1500 tahvil-kulce olarak gozukuyor ve ben alamiyorum ustelik 0 kaldi yaziyor kac tane idi ve ne zaman kimlerin alabilme firsati oldu yoksa hala yuklenemedimi ogrenmek istiyorum lutfen

*Dike*

Member
Hoş geldin bahar adı altında 3 ürün Shop'ta (!) indirimli olarak satışa sunuldu.
altta 2 resim var biri beta'dan diğeri Türkiye sunucularından.
1. beta ve eng sunucularında oyuncularına daha fazla değer verilmiş ki daha yararlı ürünler konulmuş.
2. Premium sandığı (!)(bu nasıl bir Türkçeleştirme) yabancı sunucularda 1200 tahvil/altın külçesi iken bizde neden 1500 tahvil/altın külçesi anlayamadım.

1249 adlı eklentiyi görüntüle
1250 adlı eklentiyi görüntüle
dikkat ediyorum her yenilikte her indirimde aynı şeyler. bırakın artık bu işleri demek ki inno bunu uygun görülmüş bunu koymus adminlerde.Hersey de birşey bulmanız yok mu ? Beni öldürüyor madem beğenmiyosun tr serverini git başka server de oyna bu nedir böyle

jackdaniel

Guest
premium sandığı 100 külçe yapsa alacaktım sanki. 1500 yapmış ne farkeder:) içinden çorap çıkıyor her şekilde.

ese232

New Member
dikkat ediyorum her yenilikte her indirimde aynı şeyler. bırakın artık bu işleri demek ki inno bunu uygun görülmüş bunu koymus adminlerde.Hersey de birşey bulmanız yok mu ? Beni öldürüyor madem beğenmiyosun tr serverini git başka server de oyna bu nedir böyle
Dike, bu benim tasarrufumda olan bir konu. Kurallara uyduğum sürece istediğim sunucuda oynarım kimseyi (sen de dahil) ilgilendirmez.
Ortada bir sorun var açık şekilde. Bundan dolayı bu etkinlikten yararlanamayanlar var (cosmopolitan gibi).
Yabancı sunucularda 1200 külçe/tahvil olan olan sandık bizde 1500 külçe/tahvildi. Demek ki her şeyde bir şey varmış.

VeniVidiVici

Community Manager
Tüm eşyalar tüm dünya sunucularında aynı fiyattır. Sadece süreli etkinliklerde değişiklik gösterebilir.

17.03.2013 tarihindeki etkinlikte her sunucuda aynı eşyalara indirim gelmemiştir. Premium sandığı da 1200'den satılmıştır.