Oyunun gidişatı hakkındaki görüşmeler

umut1606

Well-Known Member
Oyunun gidişatı hakkındaki görüşlerimizi ve sohbetimizi de burdan yapalım o zaman.
Güzel bir konu olacak kanımca.

Poine

Guest
Gitmez olurmu grafikler sürekli iyileşiyorya yakında dantel örtecekler the west sayfasının en üstüne güzel görünsün diye :)

Poine

Guest
Innogames Gelişdiriciler arasında sağlam işlevsellik yaratabilcek bi programcı yokmu acaba yada şuanlık böylemi Sırf grafikerlerden oluşduğunu düşünmeye başladım gelişdiri takımının 2.0 da grafik üzerine olunca.

ravenous

Guest
Oyunda yapacak pek bir şey kalmadığı için genelde boş boş ekrana bakıyor ya da geyik yapıyoruz..bu nedenle grafikleri geliştiriyorlar sanırım bakacak bir şeyler olsun diye :) yoksa çözülmemiş onca sorun varken neden en gereksiz işler ilk sırada yapılsın ki..
ayrıca süper olacak,mükemmel olacak,çok heyecanlı falan gibi yorumları da elde kalan bir avuç oyuncuyu kaybetmemek için yapılan bir politika olarak görüyorum kiii bu yeni versiyonun ne zaman geleceği de meçhullll...

yetkisiz

Guest
görüş ve öneriler bölümü göremediğim için büraya yazayim bari...işçilerin bina geliştirmesi sirasinde herhangi bir ürün bülamamasi düzenlemesi bence adil değil...en azindan kendi sinifina üygün itemler çiksa ara ara iyi olür diyorüm...

arz ederim...:)

yetkisiz

Guest
mesela "kurma" yeteneği veren ve sadece "işçi"lerin envanterine takilabilen bir mala...hani siva yapmada küllanilan mala varya, işte ondan...böyle bir ürün, neden olmasin...

cosmopolitan

Active Member
The west biryere gitmiyor hala burda:D
ben o kadar emin degilim baya baya gidici gibi gozukuyor :))) bakalim yeni dunyada kac kisi 120 ye kadar sabredicek

ara ara d8 de kac kisi oldugunu buraya yazinda bilgi sahibi olalim :))
poine nin yazdigi gibi simdilik dantel ortup susluyorlar ama artik ceyizler kullanilmiyor modasi kalkti yakinda west i sandiga koyup acilmamak uzere muhurliyecekler :)

Son düzenleme:

kacak47

Member
Oyun rampada durdu meslek kolay imiş biraz daha zorlaştırmışlar yeni sürümden önce yapanlar sanslı oldu :D

Ayrıca caktırmadan shopa zam yapmışlar :D

jackdaniel

Guest
shop a her sürümde çaktırmadan geliyor zam. en düşük fiyatlı çanta shop ilk açıldığında 4 tahvildi. sonra 10 yaptılar sonra 14 şimdide 17 yapmışlar.

arkadaş koyun şunu 100 tahvilde bitsin gitsin. oyun oynamayın insanlarla:)

d1de o kadar külçe aldım item sattım borç para aldım full el cabuklugu yaptım ama cenaze soy 5 dk olmuş.:mad: hiç bi sey cıkmıyo artık :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Son düzenleme:

sametlevent

Member
d1de full el cabuklugu yaptım cenaze soy 5 dk olmuş. hiç bi sey cıkmıyo artık :mad:
aynen ya afedersiniz çok salakça olmuş daha önceden 3. anahtarı bulmak zaten zordu şimdi hep bitti daha özel item filanda çıkmaz.tabi çıkmayınca oyuncuların sandıklara preye döneceklerini sanıyorlar ama benim öyle bir yaklaşımım olmayacak

rioter

Banlı Kullanıcı
1. Eski Harita ile yeni harita arasında seçim yapılacak bir opsiyon hazırlıgı olacakmı ? Bir cogumuz bu harıtayı sevmedık.
2. Görevlerdeki mecburıyetın amacı nedir ? Ben 1 saat çalısmayı illahı hazıne kursun vs gıbı gorevlerdemı harcamak zorundayım ?
3. Bir goreve karakterı gonderiyoruz ve zamanı görünmüyor Ancak browser uzerındekı the west butonunda gorunuyor.
4. Cep kullanıcıları neden ıhmal edılıyor . zaten giriş zordu ıyıce zorlastı
5. Yenı gorev neden yok? Kısa görevlerden bıktık
6. yenı meslek itemlerı gorevlerı neden eklenmıyor
7. Tahvıl dukkanı meslegı öldürdü buna neden çözüm bulunmadı. Meslegı boşamı kastık ? Neden meslek sılahı bıraz daha ozelleşmedi

Daha o kadar çok sayacak madde varki. Yukardaıkler bır senedır yazdıgımız ama cevabını alamadıgımız sorular.

Oyun bu hali ile 70 lık birine makyaj yapıp alın kainat güzeliniz der gibi

Kısacası Oyunun gidişatı iyi değil