Seçim Sonucu Paylaşma Cezası

• Konuyu başlatan Kayzerix
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Kayzerix

Guest
Merhaba. Öncelikle tüm The West oyuncularını selamlıyorum.

Bu yazımda kimseyi hedef almayı amaçlamıyorum. Sadece yapılan etik dışı cezayı paylaşmak istiyorum. Ve bir yetkilinin şaibeli cezalarından duyduğum şüpheleri paylaşmak istiyorum. Lütfen yazımı silmeyin. Başlığı kilitleyin ama lütfen silmeyin. Görülmesini istiyorum.

Bildiğiniz üzere dün ülkemizde siyasi olarak tüm dünyada yankılanan bir değişim rüzgarı esti. Ve tabiki kaçınılmaz olarak dün sabah erken saatlerden itibaren chat ortamında hafif bir siyasi sohbet başladı. Sonuçlar geldikçe ülkedeki şaşkınlık chat ortamınada yansıdı. Akşam saatlerinde bolca siyasi sohbet edildi. Ancak asla kavga çıkmadı. Siyasi senaryolar konuşuldu. Oyunda siyasetin yasak olduğunu hepimiz biliyorduk ama bir oyun bizlerin böyle önemli bir günde sohbetini asla kısıtlayamaz. Ve kısıtlayamadı. Evet bolca konuştuk ve gece geç saatlerde birbirimize iyi geceler dileyerek çıktık.

Bende başlarda haber sitesi linkleri verdim. Açılan sandık sayısını paylaştım. İnsanlar açık açık siyasi parti isimleri yazmaya başlayınca bende yazdım. Bu sabah oyundayken birden hesap kapandı. Ve 5 gün hesap kapatma cezası, üstünede 5 ceza puanı aldığımı öğrendim. Büyük şaşkınlık içerisindeyim. İnno bana bunu yaptıysa eğer aynı şekilde en az 20 kişiye daha ceza vermiş olmalıydı. Ancak servere giriş yapamıyorum ve neler olduğunu bilemiyorum. Eğer cezayı belli bir görüştekiler aldıysa bu işin üzerine giderim ve o yetkiliyi rahat bırakmam. Bu doğal bir hakkımdır.

Anlayışlı bir yetkili dünkü güzel ve saygılı ortama saygı duyardı. Ancak görüyorum ki seçim sonuçları yüzünden sinirlenmiş olması muhtemel bir admin, hıncını bizden çıkartmaya çalışıyor. Aldığım ceza çok fazla ve ağırdır. Cezam için bir ticket açtım. Eğer cezam kaldırılmazsa bu konuyu direk innoya iletmekten başka çarem kalmaz. :boone:

İyi Günler , İyi Çalışmalar.

Dest

Guest
http://forum.the-west.org/showpost.php?p=275240&postcount=1

Forum Kuralları C.4.

Tüm mesajlar forumdaki ilgili kısımlara yazılmalıdır. Konuyla alakası olmayan bir mesajı forum yöneticilerinin değiştirme veya silme hakkı vardır. Oyun ile ilgili bildirim ve ceza itirazları Oyun Yöneticileri'ne iletilmelidir. Bu da Destek Birimi (support) yoluyla yapılmalıdır, herkese açık forumlarda uyarılar veya uzaklaştırmalar ile ilgili mesajlaşmak yasaktır.Kurallara uymayan kullanıcılar; önce uyarı tekrarında forumdan uzaklaştırma cezası alabilirler.

Kurallar gayet açıktır ve bu mesaj uyarı amaçlı bir mesajdır, tekrarı halinde oyuncunun forum cezası alması kaçınılmazdır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.