The West Loto (Yeni)

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Kurallar
- Katılım ücreti 25.000 dolardır.
- Her oyuncu dünya başına 1 adet çekiliş hakkı satın alabilir.
- Bilet ücretleri katılımın sağlandığı dünyadan transfer edilmek zorundadır, 2 dünyanın ücreti tek dünyadan transfer edilemez.

İşleyiş
- Her ayın son cumartesi günü bilet satışları başlar ve diğer ayın ilk cumartesi günü biter. (Örneğin, 25.01.2019'da başlar ve 01.02.2019'da biter.)
- Çekiliş aşaması bilet satışlarının bittiği günden itibaren 7 gün içinde sonlanır. (Örneğin 25.01.2019'da başlayan bilet satın almaya göre 01.02.2019'da çekiliş sonuçlanır)
- Toplamda 10 adet ödül bulunmaktadır.
- Her çekilişte ödüllerin 10 adeti dağıtılacaktır. Dağıtılacak ödüller yine çekiliş ile belirlenecektir. Katılım sayısının %10'u 10 sayısının üstünde olması durumunda, katılım sayısının %10'u kadar ödül dağıtılır.(Bu sayı küsuratlı bir sayı ise bir sonraki sayıya yuvarlanır) Katılım sayısının %10'nun 10 sayısının altında kalması durumunda ise 10 adet ödül dağıtılacaktır.

Bilet Satın Alımı
- Bilet satın almak isteyen oyuncular bulundukları dünyadaki "Red Kit" hesabına banka transferi yoluyla bilet ücretini transfer eder.
- Bilet ücretine banka kesintileri dahildir.
- Bilet ücreti sadece etkinliğin başladığı gün ve bitmeden önce gönderilebilir.(Çekiliş süresi başladıktan sonra yollanan ücretler değerlendirilmez.)
- Bilet ücretini yollayan oyuncu forumda açılacak olan başlığa bilet ücretini yolladığını belirten bir yazı yazmalıdır. (Örneğin; nick (dünya 1) hesabımdan red kit hesabına bilet ücretini yolladım.)
- Alınan biletin iptali mümkün değildir.

Çekiliş Aşaması
1. Aşama: Tüm biletlerin sahiplerinin nickleri yazılır.
2. Aşama: Çekiliş yapılır ve kazanan oyuncu listeden çıkartılır, 10 adet kazananı bulana kadar çekiliş devam eder.
3. Aşama: Ödül numaraları yazılır ve kazanan oyuncu sırasına göre ödül çekilir, çıkan ödül listeden çıkartılmaz. Çekiliş tüm kazananlar ödül sahibi olana kadar devam eder.


Ödül Havuzu
1 - 200 Külçe
2 - 150 Külçe
3 - 75 Külçe
4 - 200 Tahvil
5 - Bilet ücreti iadesi
6 - 500.000 dolar
7 - 1.000.000 dolar
8 - Eşsiz Değerli Sandık
9 - 3 Günlük VIP Sayaç
10 - Çekiliş hakkı alınan dünyada toplanılan paranın tamamını kazanma hakkı
(Diğer dünyalarda kalan paralar bir sonraki aya aktarılacaktır.)NOT: Etkinlik başlangıcına kadar düzenlemeler yapılacaktır.

İyi oyunlar...
 

samael

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Etkinlik taslak aşamasında olduğu için isteyen herkes etkinliğin gelişmesi yönünde bu başlık aracılığıyla öneride bulunabilir.