Yasakli eklentiler ve programlar

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

TornadoF5

Süper Moderatör
Merhaba kovboylar,

Altın, gümüş çalışma scriptlerini kullanmak yasaklanmıştır. Hesabınızın kapatılması gibi bir durum ile karşılaşmamak için bu script'i tarayıcılarınızdan tamamen kaldırmanızı öneririz. Ceza alan oyuncuların tabiki destek sistemi üzerinden itiraz etme hakları bulunmaktadır. İlk defa ceza alan oyuncuların cezaları süreli(5 gün) olarak düşürülecektir. İhlale devam eden oyuncuların ise hesapları süresiz olarak kapatılacaktır.

Net bir şekilde ifade etmek gerekirse; altın ve gümüş çalışmaları "haritayı tarayarak" bulan scriptler yasaktır. Ancak Oyuncuların kendi çabalarıyla buldukları altın ve gümüş çalışmaları diğer oyuncularla paylaşmalarında sakınca yoktur.

Tw-db scriptinde bulunan altın ve gümüş çalışmalar; tamamen oyuncuların buldukları çalışmaları paylaşmaları sonucu görüntülenebildiğinden kullanımında sakınca yoktur.

Bununla birlikte; tw-db adresinden alınan scriptler yasak script kategorisinde değildir ancak bahsi geçen site bizlere ait, bağlantılı, tavsiye ettiğimiz veya kefil olduğumuz bir site değildir. İlgili site sebebiyle karşılaşabileceğiniz sorunlarda sorumluluk kabul etmediğimizi bilmenizi isteriz.

Oyun yönetimi tarafından açıkça serbest olduğu duyurulmayan scriptleri kullanmak tamamen oyuncunun kararıdır.


The West Duel Warner isimli script düelloculara ve düello atmak isteyenlere sorun çıkaracağından dolayı yasaklıdır.

TW Inventory Reloaded scripti şu anda dünyalarımızda yasak olduğunu lütfen unutmayın. Bunun nedeni sunucularımızda gecikmeye, kararsızlığa ve çökmelere yol açabilecek yüksek yüke neden olmasıdır.Oyun Ceza Sistemi

Bot(robot program) ve Özel Yazılım Kullanmak: Özel yazılım, bot, otomatik işlem yapan program, daha az hareket ile gelişimi mümkün kılan araçlar vb. otomatizasyon sağlayan her şey yasaktır.

İhlal Durumunda:

Tüm dünyalardaki hesaplar süresiz kapatılır.


Proksiler ve vpn

Proksiler ve bağlantı yolunu gizlemeye ( vpn yazılımları, tarayıcı eklentileri, puffin, opera vpn özelliği ) yönelik diğer yolların kullanılması yasaktır.


İhlal Durumunda:

1. İhlal Süresiz - İtiraz kabulünde 5 gün süreli hesap kapatmaya döner.
2. İhlal Süresiz - İtiraz kabul edilmez.
 
Son düzenleme:
Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Üst