Yeni Dünya İsmi

VeniVidiVici

Community Manager
Merhaba sevgili oyuncular,

Çok yakında yeni yüzü ile birlikte yeni dünyamızla tanışacağız. Bildiğiniz üzere dünya isimlerimiz alfabetik sıraya göre(Arizona, Bosphorus...) gitmektedir.

Son dünyamızda olduğu gibi yeni dünyamızın ismini yine sizin belirlemenizi istiyoruz. Bu nedenle C harfi ile başlayan dünya ismi önerilerinizi bekleriz. Öneriler değerlendirilip birkaç gün sonra seçim yapılması için anket açılacaktır.

İlginize teşekkür ederiz...

umut1606

Well-Known Member
Merhaba sevgili oyuncular,

Çok yakında yeni yüzü ile birlikte yeni dünyamızla tanışacağız. Bildiğiniz üzere dünya isimlerimiz alfabetik sıraya göre(Arizona, Bosphorus...) gitmektedir.

Son dünyamızda olduğu gibi yeni dünyamızın ismini yine sizin belirlemenizi istiyoruz. Bu nedenle C harfi ile başlayan dünya ismi önerilerinizi bekleriz. Öneriler değerlendirilip birkaç gün sonra seçim yapılması için anket açılacaktır.

İlginize teşekkür ederiz...

Ben yeni dünya açılmasını istemiyorum.
Zira yeni dünya haliyle canlanmış olan D1'i öldürecektir.

Fakat mademki bir dünya açılacak.

Bencede adı Caracalla olsun.

Son düzenleme:

umut1606

Well-Known Member
Aynen Caracalla olacak.

Caracalla : Oyunun ilk admin ve oyuncularındandır.Oyunculara yardım etme isteği açısından ondan daha ilgilisini tanımıyorum.Yardımsever , sevecen , yakışıklı bir arkadaşımız.

Dünya 1 in yine ilk ve efsane oyuncularından , sevmeyen yoktur diye biliyorum ben.

İşte bu yüzden adı Caracalla olacak.

O gelip yarın-bugün oyuna girince o ismi dünya ismi olarak görüpte gözleri yaşarmalı.Duygulanmalı.

sametlevent

Member
Aynen Caracalla olacak.

Caracalla : Oyunun ilk admin ve oyuncularındandır.Oyunculara yardım etme isteği açısından ondan daha ilgilisini tanımıyorum.Yardımsever , sevecen , yakışıklı bir arkadaşımız.

Dünya 1 in yine ilk ve efsane oyuncularından , sevmeyen yoktur diye biliyorum ben.

İşte bu yüzden adı Caracalla olacak.

O gelip yarın-bugün oyuna girince o ismi dünya ismi olarak görüpte gözleri yaşarmalı.Duygulanmalı.
ben biraz yenilerdenim pek duymadım :cool:

levis501

Well-Known Member
Yeni bir dünyamı ? Zaten D1 ve D7 yeni yeni toparlandı şimdi tekrar bölünecekler. sevmedim bu işi. Yeni dünyada kesinlikle olmayacağım. :boone: