Yeni profil mesajları

anlaşılan YÖNETİMİN üstüne ÖLÜ TOPRAĞI atıldı:) yav minareyı çaldınız kılıfı nıye ayarlamadınız:) sessiz kalmak şuça iştirak ettiğinizin bir kanıtımı :)
9 MİLYAR dolar onurun değil bu yönetimin ayıbı ve kimse demesınkı bizim olayda dahlimizyok..acıklama yapmadıkları sürece bu 9 MİLYAR dolar yonetım içinde aklandı dıye düşünecegiz
120 hedıye kutusu ve grv bıtınce 100 tahvıl verılıyordu o neden verılmıyor artık??
bu kazı kazan etkınlıgıne etkınlık yonetıcılerı katılabılıyormu ..sanırım etkınlık yonetıcılerı katılmayacak bu tur etkınlıklere dıye bır şeyler soylenmıstı
İki tane troll sayesinde konunun kilitlenmesi için yönetime bahane verilmiş. Biri doğuştan öyle diğeri de etkinlik yöneticiliği kadrosundan çıkarıldıktan sonra yönetime muhalefete geçmiş bir kifayetsiz muhteris. Tebrikler! Bütün alkışlar size!
John Ulwarth
Temelsiz suçlamalar iftiradır ve sizler iftiracısınız. ben kime ne anlatıyorum ki. Sanki taşa konuşuyorum. delinin şeyini bellediği gibi bir tutturmuşsunuz yancı yağlama ıvır zıvır. Başka da bir argümanınız yok anca o çirkin aklınızla yaptığınız iftiralar ve karalamalar var iğrendiriyorsunuz beni
devilltown
devilltown
argüman cok en basiti lütfen olayı kişisellestırme ve dedıgın gibi ilgin olmayan serverdeki tartısmalar mudahıl olma:)
senın algında bir sıkıntı var sen ınsanlara kıfayetsız dersen onlarda döner sana hırsız.yancı yagcı hatta daha ılerı derecede hakaretlerde bulunur...ve kaldıkı şuan itibari ile bende inanamaya başladım acaba senın bu olaylara ne gibi bir dahlın varki balıklama ıcıne atladın.
devilltown
devilltown
ha iğrenmeye gelince mevzu evet her sabah ıgrenerek uyanman normal aynada yansımanı görüyorsunya gercekten çok üzülüyorum sana iğrenerek yaşamak zor olmalı