• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Red Kit ETKİNLİK DÜNYASI - OCAK 2022 OYUNU

Jr.Ewing

Üye
ustalıkta sıralamaya bile yaklaşamamış kişinin ürün yaptıramadım diye ağlaması ilginç kaldı ki kale savaşlarında da ağlıyor her şeyde ağlıyor... forumda ağlıyor oyunda ağlıyor bu nedir yafff... bu etkinlik başladığından beri gözyaşları dinmedi üzüldüm şahsen... bi de tehdit eder gibi yok İstanbula gelirim 20 25 kişi toplarım falan nedir bunlar yapmayın... her ortamda oyun bu diye söyleyip ama kendileri oyun oldugunun farkına varamayanlar kırmayın birbirinizi... üç günlük dünyada gerek yok. ne yapacaksanız yapın ama tehdit etmeyin. bak oyuna başlayan bir çok yeni arkadaşımız var oyundan soğutuyorsunuz onları. Bu tarz tehditler kurallara da aykırıdır diye düşünüyorum.

ROCK

Yeni Üye
Anlat anlat hadi heyecanlı oluyor :p biz gelirsek sizin orada iyice zevkler kaçacak siz nasıl olsa zamanı geldiğince bizim yanımıza geleceksiniz ;) anlayana..
Tamam hocam. En iyisini siz bilirsiniz. Nasıl zevk alacaksanız öyle oynayın. Benim hatam diyorum ya zaten güzelce konuşmaya çalışmak.

devilltown

Kıdemli Üye
Doğru diyorsunuz, sizin gibilere laf anlatmak hataydı. Sizden de özür dilerim dayı. Yeğenlerinizi de toplayın siz de diğer dünyaları bırakıp gelin bundan sonra. Kalın sağlıcakla.
küvözde olan bir server için ne külçe ne zaman harcamaya değmez akşamdan akşama 1 saat acarız yeter :)
ha birisine DAYI diyorlarsa demekkı 13 yılda bu hitap şeklini kazanmış bır cok eski ve yeni oyunculardan sana nacizane tavsiyem serverınde mutlu ol polemik arama en son polemıge girmek isteyecegın kişilerdenımdır...senin İSTANBULDA ağa dedıklerın çok iyi bilir:)

Castar7

Kıdemli Üye
ustalıkta sıralamaya bile yaklaşamamış kişinin ürün yaptıramadım diye ağlaması ilginç kaldı ki kale savaşlarında da ağlıyor her şeyde ağlıyor... forumda ağlıyor oyunda ağlıyor bu nedir yafff... bu etkinlik başladığından beri gözyaşları dinmedi üzüldüm şahsen... bi de tehdit eder gibi yok İstanbula gelirim 20 25 kişi toplarım falan nedir bunlar yapmayın... her ortamda oyun bu diye söyleyip ama kendileri oyun oldugunun farkına varamayanlar kırmayın birbirinizi... üç günlük dünyada gerek yok. ne yapacaksanız yapın ama tehdit etmeyin. bak oyuna başlayan bir çok yeni arkadaşımız var oyundan soğutuyorsunuz onları. Bu tarz tehditler kurallara da aykırıdır diye düşünüyorum.

Yahu cevap vermeyeyim diyorum hani diyorum yeni oyuncu bilmiyor etmiyor bari açıklayalım öğretelim. Arkadaşım bak bakayım Düello ve Başarı sıralamasında kaçıncıyım. Sonra dön bak bakayım üretilen farklı ustalık ürünleri farklı ustalıklarda işe üretim için işe yarıyor mu yaramıyor diye. Lütfen işin boş boş konuşmak sağa sola sataşmak ise burası yeri değil. Kale savaşında herkes için normal bir oyun olsun istedik ilk 2 hafta ama İstanbul sunucusunda ki arkadaşlarınız toprakçılık yaptığı için işler bu noktaya geldi. Ağladığımız filan yok gören duyan olmamıştır. Lakin salonda yazılanlara bakınca kimin bu tarz eylemlerde olduğu ve Yönetime şikayetler edildiği aşikar sanırım.

ROCK

Yeni Üye
küvözde olan bir server için ne külçe ne zaman harcamaya değmez akşamdan akşama 1 saat acarız yeter :)
ha birisine DAYI diyorlarsa demekkı 13 yılda bu hitap şeklini kazanmış bır cok eski ve yeni oyunculardan sana nacizane tavsiyem serverınde mutlu ol polemik arama en son polemıge girmek isteyecegın kişilerdenımdır...senin İSTANBULDA ağa dedıklerın çok iyi bilir:)
Şair burada külçe aldığını, dayılık taslasa da ceza yemeyeceğini bildiriyor sanırım. Ben kendi nezdimde hak edene saygı gösteririm hak etmeyeni görmezden gelirim. Sizin sürekli kendinizi temize çıkarmaya çalışmanız garip doğrusu. Ağalık, paşalık sizde belli ki.

devilltown

Kıdemli Üye

junıor minnoş kim nerde 20-25 kişi toplar gelırım yazmış:) hele bir atta görelım.senı ve senın mantalıtendekılerı ezmek için okadar ınsanın zamanını çalmaya gerek yok :) yani serverınıze sahip cıkın

Castar7

Kıdemli Üye
Şair burada külçe aldığını, dayılık taslasa da ceza yemeyeceğini bildiriyor sanırım. Ben kendi nezdimde hak edene saygı gösteririm hak etmeyeni görmezden gelirim. Sizin sürekli kendinizi temize çıkarmaya çalışmanız garip doğrusu. Ağalık, paşalık sizde belli ki.

Yok burada en son yönetimin prensi bendim benim banlarım açılıyordu ben yönetimden torpilliydim sizin arkadaşlar filan öyle diyordu ortada hiç bir şey olmamasına rağmen ne ara @devilltown yönetimden torpilli oldu

devilltown

Kıdemli Üye

kardeşim külçe 5 günde 15 tane geliyor :) yeter dayılık taslamak?? ceza yemek sen sanıırm cok yeni oyuncusun dediğim gibi AĞA larından biraz feyz al susmayı bil oynamadıgın server içeriği üstüne vazıfe değil sanırım..
yani genclerınde dediği gibi boş yapma devam et...

devilltown

Kıdemli Üye
Yok burada en son yönetimin prensi bendim benim banlarım açılıyordu ben yönetimden torpilliydim sizin arkadaşlar filan öyle diyordu ortada hiç bir şey olmamasına rağmen ne ara @devilltown yönetimden torpilli oldu

kaldıkı bir iki defa yönetimin istifasına yol açaçak kadar buyuk işlerın altında İMZA sı olan hatta bunlarda 2 tanesi CM rutbesı olan .. şimdiki yonetımde 2 etkınlık yonetıcısıne karsı başalttıgım bir tartısma ıle 2 si birden istıfasına sebeb olan ben bu yüzden CM ile karsı karsıya gelen ben YÖNETİMDEN TORPILIYIM ha
kargalar güler azcık forumun derınlerıne iniversın onu dıyen

ROCK

Yeni Üye
Yönetimden torpilli diyen var mı size? Siz sürekli ithamlarda bulununca karşınızdaki insanları da mı öyle sanıyorsunuz? Bir yaranız mı var? Niye her konuda kendinizi ispatlama bir şeyler anlatma çabası içindesiniz? Açıklama getireyim ben sizlere detaylı olarak. Külçe aldığı için banlanmayacağını sanan bir mentalite barındırıyorsun. Yoksa durduk yere külçe almaya gerek yok açıklamasının bir izahı yok. Siz neyin peşindesiniz? Niye sürekli bir açıklama, bir aklanma peşindesiniz. Buraya gelip size yazmak gerçekten hataydı. Siz bu başlığa entry girilsin diye bekleyip bir aklanma, açıklama yapma peşindesiniz resmen. Buraya gelmek hataydı. Ama kendi adıma geldim ben buraya. Kavganız kimle sizin? Neyin savunmasını saldırısını yapıyorsunuz bilmiyorum. Sebep sonuç diye bir şeylerden bahsediyor biriniz, biriniz ağalarına sor, istifa ettirdim öyle yaptım diyor. Sürekli bir tehdit, bir açıklama, bir ahkam kesme içerisindeniz. Benim için artık klavyenizi eskitmeyin. Bu başlığa girip de daha sizin yazışmalarınızı okumayacağım çünkü :) Size iyi oyunlar. Savaşlarımıza gelirseniz daima bekleriz. Tüm iyi niyetimle zevk nasıl alınır bir oyundan buyrun ben öğreteyim size dilerseniz. Dünyamı da biliyorsunuz artık zaten.

Castar7

Kıdemli Üye
kaldıkı bir iki defa yönetimin istifasına yol açaçak kadar buyuk işlerın altında İMZA sı olan hatta bunlarda 2 tanesi CM rutbesı olan .. şimdiki yonetımde 2 etkınlık yonetıcısıne karsı başalttıgım bir tartısma ıle 2 si birden istıfasına sebeb olan ben bu yüzden CM ile karsı karsıya gelen ben YÖNETİMDEN TORPILIYIM ha
kargalar güler azcık forumun derınlerıne iniversın onu dıyen

Yok bu arkadaş özür diliyor baksana '' Tamam hocam. En iyisini siz bilirsiniz. Nasıl zevk alacaksanız öyle oynayın. Benim hatam diyorum ya zaten güzelce konuşmaya çalışmak. Sıralamada geçemediğim her kişi için ben de bundan sonra sizin gibi yapacağım. Çok iyi yöntem. '' konuşurken yukardan konuşmayı biliyor ama hiç bir olayların önünü arkasını bileyim edeyim bunlar kim neden böyle yapıyor bunca zaman gerek burada gerekse oyunda kavgalar dövüşler eden kişiler neden ve ne oldu da şimdi böyle oldular demiyor ama yukardan konuşmayı biliyor... Şimdi buraya gevezelik ediyor yazıcam sonra GM yine forumdan uzaklaştırma cezası verecek o yüzden devam et arkadaşım @ROCK SEN ;)

devilltown

Kıdemli Üye
ROCK dedi ki:

lutfen sözünün arkasında dur:) gerçi bir güruh oyuncuda bu cok zorda burada CEZA YEMEYECEGINI bildiriyorun manası nedir:)

Castar7

Kıdemli Üye
Tüm iyi niyetimle zevk nasıl alınır bir oyundan buyrun ben öğreteyim size dilerseniz. Dünyamı da biliyorsunuz artık zaten.

Arkadaşı çıkışa alalım.. Oradan da bi zahmet westforttan savaşlarımıza baksın bir kaç bişey öğrenir belki zevk nedir nasıl alınır bir kaç ufak tüyo öğrenir.. Hala ısrarla yukardan konuşmaya devam :) Bir takım kuyruğu dik tutma çabaları..

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Karşılıklı hakaret, küçük düşürücü söylemler olmadığı müddetçe başlığı kapamayacağım tabii ki ancak TR sunucusunda oyuncu azlığından şikayet ediliyorsa ki ediliyor, bunun sebeplerinden bir tanesinin de oyuncuların karşılıklı tavırları olduğunu da lütfen aklınızda bulundurun.

Bir kişinin sunucu bazlı yaptığı bir ayrıştırmayı da ben şahsen doğru bulmuyorum, diğerlerinin de o sunucudaki diğer oyuncuların hepsini içerecek şekilde karşılık vererek bu ayrıştırmayı devam ettirmelerini de doğru bulmuyorum.

Bu oyuna yeni oyuncuların katılmasını, katılan oyuncuların ortamdan rahatsız olmadan keyifle oyun oynamalarına devam etmelerini istiyorsak, hepimiz bu konuda çaba göstermeliyiz.

Castar7

Kıdemli Üye
Karşılıklı hakaret, küçük düşürücü söylemler olmadığı müddetçe başlığı kapamayacağım tabii ki ancak TR sunucusunda oyuncu azlığından şikayet ediliyorsa ki ediliyor, bunun sebeplerinden bir tanesinin de oyuncuların karşılıklı tavırları olduğunu da lütfen aklınızda bulundurun.

Bir kişinin sunucu bazlı yaptığı bir ayrıştırmayı da ben şahsen doğru bulmuyorum, diğerlerinin de o sunucudaki diğer oyuncuların hepsini içerecek şekilde karşılık vererek bu ayrıştırmayı devam ettirmelerini de doğru bulmuyorum.

Bu oyuna yeni oyuncuların katılmasını, katılan oyuncuların ortamdan rahatsız olmadan keyifle oyun oynamalarına devam etmelerini istiyorsak, hepimiz bu konuda çaba göstermeliyiz.

Teşekkürler.. Biz diyorum ama kendi adıma konuşacağım RED KİT dünyasında kimsenin tavuğuna kışt demedik kimse şu dünyadan bu dünyadan diye ayrım yapıp ötekileştirmedik. Kimseyi kayırıp beslemeye çalışmadık. Etkinlik dünyası başladı 2 hafta oldu savaşlarda bir baktık ki İstanbul sunucusunun oyuncuları savaşlarda birbirlerini besliyor birbirlerine destek atıyor. Uyardık günlerce uyardık doğru düzgün savaşın rekabet edecekseniz düzgün edin dedik kimse dinlemedi kulak bile asmadı. Ne zaman ki bir kendi aramızda birbirimizin menfaatine iş yapmaya başladık o zaman ki hem oyundan hem forumdan şikayetler atılmaya başlandı. Ardından toprakçılık başladı server düzeyinde iyiden iyiye adam kayırmalar başladı. Şimdi siz söyleyin bu işin buraya gelmesini biz mi istedik ? Yoksa 3 5 tane kendini İstanbul sunucusunun külhan beyi sanan oyuncular mı ? Kimse kusura bakmasın bu işi serverlar arası rekabete dönüştüren de onlar sonuçlarına katlanacak olanlarda o serverın oyuncuları.

Jr.Ewing

Üye
Teşekkürler.. Biz diyorum ama kendi adıma konuşacağım RED KİT dünyasında kimsenin tavuğuna kışt demedik kimse şu dünyadan bu dünyadan diye ayrım yapıp ötekileştirmedik. Kimseyi kayırıp beslemeye çalışmadık. Etkinlik dünyası başladı 2 hafta oldu savaşlarda bir baktık ki İstanbul sunucusunun oyuncuları savaşlarda birbirlerini besliyor birbirlerine destek atıyor. Uyardık günlerce uyardık doğru düzgün savaşın rekabet edecekseniz düzgün edin dedik kimse dinlemedi kulak bile asmadı. Ne zaman ki bir kendi aramızda birbirimizin menfaatine iş yapmaya başladık o zaman ki hem oyundan hem forumdan şikayetler atılmaya başlandı. Ardından toprakçılık başladı server düzeyinde iyiden iyiye adam kayırmalar başladı. Şimdi siz söyleyin bu işin buraya gelmesini biz mi istedik ? Yoksa 3 5 tane kendini İstanbul sunucusunun külhan beyi sanan oyuncular mı ? Kimse kusura bakmasın bu işi serverlar arası rekabete dönüştüren de onlar sonuçlarına katlanacak olanlarda o serverın oyuncuları.
Budamı gol değil hakim bey bu damı gol değil :) profoooooo alkışşşşşş ıslıkkkkk :)

Castar,

Öncelikle birkaç sorum olacak sana...Uzun süredir salonda malum kişilerle sabahtan akşama kadar 10 yaşındaki çocuklar gibi hakkımızda ileri geri konuştunuz.Dikkate bile almadım ama çoğu kısımda çok fazla haddinizi aştınız hatta seviyesizlik boyutunu çoktan aştı. Sarf ettiğiniz kelimeler normal değil...İşin iğrenç tarafı yazdığınız yazılar o kadar utanç vericiydi ki... Ben size cevap verseydim kendimden iğrenirdim.

Sorularıma geçiyorum. Bu sorularımı dürüstçe cevaplamanı rica edeceğim ama pek olası durmuyor

- Öncelikle kim kimi besliyor isim verebilir misin ?

- İkincisi, etkinlik başlayalı 2 hafta oldu savaşlarda bir baktık ki İstanbul sunucusunun oyuncuları *yine sözde* birbirlerini beslediğini iddaa etmişsin.Kim bunlar açıkça ifade edebilir misin ? Çok merak ediyorum

- Üçüncüsü, Günlerce uyardığını belirtmişsin ki kesinlikle yalan söylüyorsun.Daha düne kadar -ben başarımı alsam yeter- diyordun savaşlar için bana... Kimse dinlemedi demişsin, kime söyledin bu söylemleri ? Kimle özelden konuştun da bu kanıya vardın, isim verebilir misin ?

- Dördüncüsü, toprakçılık başladığını belirtmişsin. Kimlerin yaptığının isimlerini bekliyorum senden.Kim kimi kayırmış, ona da detay vermeni rica edeceğim.Server'lar arası rekabete kim dönüştürmüş ? :) Kimlerin lafı bunlar, senin mi ? Peki bu kanıya nereden vardın ? Ayrıca sonuçlarına katlanacaksınız derken sen kim oluyorsun ? Hangi yetkiye ve hadde sığınarak bu kelimeleri biz *sözde* İstanbul sunucunda oynayan oyunculara yazabiliyorsun ? Konuyla hiçbir ilgisi olmayan kişilere ithamda bulunacak güce sahip olduğunu mu düşüyorsun ? Senin, oyuna dün başlayan bir oyuncudan 1 adım fazlan yok.Öncelikle bunu unutma...

-Son olarak da İstanbul sunucusunda 3-5 tane kendini külhan beyi sanan oyuncular var demişsin :) Kim bunlar ? Açıkça belirtir misin ? Ben şahsen çok merak ettim bu konuyu... Ayrıca belirtmiş olduğun bu *komik* külhan beyleri seni neden ilgilendirir oldu ? İstanbul'da bile oynamıyorsun ki sen... Velev ki Georgia'da değil de İstanbul'da oynuyorsun... Bu kişilerin sana herhangi bir negatifi oldu mu ? Ya da gerçekten senin belirttiğin gibi ahkam kesip ben merkezcilik mi yapıyor o şahıslar ? Ayrıca yapsa bile yine seni ilgilendirmez orası ayrı konu...

Bu konu başlığı altında yazdığın tüm mesajları zahmet edip okudum... Senin de tekrardan okumanı tavsiye ederim. O kadar utanç verici ki yazdıkların :) Yok arkadaş westfort savaşlarımızı izlesin birşeyler öğrenir, yok biz şöyleyiz yok böyle biliriz bla bla bla... Arkadaşım senin bu kendini bilmiş tavırlarına kimsenin ihtiyacı yok.Ufacık dünyandan uyan lütfen.

Şu vakte kadar kimseye saygıda kusur etmemiş, kimseye ters bir cevabım olmamış ve kimseye kırıcı tek bir cümlem olmamasına çok özen ve dikkat gösterdim.Oyundan en iyi nasıl keyif alırım bunun yolunu aradım ve bu süre zarfında çok güzel insanlar tanıdım ve sağolsunlar bana eşlik ettiler bu yolda.Benim bu oyundan keyif aldığım tek etkinlik kale savaşı ve değer verdiğim oyuncu arkadaşlarım ile sohbet edip vakit geçirmek olmuştur.Kimseye ne artniyet besledim ne de arkasından iş çevirdim.Kimse bunun aksini iddaa edemez.Hiç kimse... Yüreği olan desin ki Ufuk sen bana bunu yaptın ve haksızsın..

Her zaman çizgimi korumaya, oyunu daha da oynanabilir hale getirmeye çalıştım kendi çabamla.

Ama bu etkinlikte bir insanın sabır taşı nasıl çatlar onu da çok güzel öğrendim.Emeği geçen tüm insancıllara teşekkür ediyorum.Etkinlik dünyası açıldığından beri yemediğim iftira ve yalan kalmadı.Siz hayatımda gördüğüm en artniyetli ve komplocu insanlarsınız.Ama sayenizde bu tarz oyuncuların da olduğunu 13 senenin sonunda öğrenmiş oldum.Ayrıca bunun için de teşekkür ediyorum.

-Bana kale savaşında besleniyorsunuz dediniz... Kimse ile tek bir kale savaşı hakkında konuşmam yok.Aksini iddaa eden çıksın desin. Ne özelden yazdım ne savaş chatinden.Beslenmiyorum dedim... yalancısın sen dediniz... Hayır yalan söylemiyorum dedim... ısrarla yalan söylediğim iddaasında bulundunuz. Sonra ne oldu ? Siz, *sözde* ahlak ve adalet bekçileri çok da güzel birbirinizi beslediniz ve dünyadaki herkes buna tanık oldu...

-Bana başarım konusunda besleniyorsunuz dediniz hem forumda hem oyunda... Kasaba dışında toplamda 2 kişi ile ticaretim oldu.Bak bunu da burada açık açık yazıyorum. Birisinin tarifi yoktu verdim diğerine de başarım puanı kasması için parlak eşya verdim :) O arkadaş biliyor kendisini... Hatta o eşyalar şuanda sizin envanterinizde elden ele geziyordur.Ama yine ne oldu ? Aaaa doğru ben beslendim. Şimdi diceksiniz kasaba içindeki oyuncular ile ticaret yaptın, onlar seni besledi o zaman.Kasabadaki oyuncuların aktiflik görüntülerini atarım isteyene özelden.Yarısı kırmızı, yarısı sarı, kalanlar da sizin muhteşem adalet duygunuz karşısında etkinlik dünyasını bıraktı.

-Bana eşyalar ve ustalık konusunda besleniyorsun dediniz... Daha kısa sürede ürün elde etmek için sabahlara kadar tek başıma ürün topladım 15 saniye...

Bir tane cortina, wilson setim, bir tane balıkçı setim ve bir tane de paul setim var.Bunlar mı gözünüze besleniyor gözüktü ? Eeee sonra noldu ? Bana bunları dediniz ama hepinizin üstünde en kötü +3 +4 setler var... Ben tek bir kere ağzımı açıp, sizler gibi birşey dedim mi ? Ama size kalırsa kesinlikle o setleri tek başınıza emeğinizle toplamışsınızdır. Çok haklısınız :) Kaldı ki aynı anda hem ustalık hem kale hem de başarı sıralamasında yarışıyorum diye ilk günden şu vakte kadar demediğinizi bırakmadınız.Neymiş efendim 2 item için bunu bunu yaptın, sen böylesin, sen şöylesin... Yav bana bunu diyen insan her forum etkinliğinde külçe kovalıyor ama sorsak külçeye ihtiyacı yoktur.Benim şu vakte kadar bir forum etkinliğinde adım geçti mi ? Geçmedi, çünkü ihtiyacım yok oradan gelecek külçeye...Bana geleceğine ihtiyacı olan ya da yeni oyunculara gelmesi en çok beni mutlu eder.Çünkü bunlar oyuncuları mutlu eden, oyuna bağlayan güzel ve eğlenceli etkinlikler.Her zaman da destek mesajlarımı forumda paylaştım ve paylaşmaya da devam edeceğim.

Her defasında dedim size, benle ilgili sorununuz varsa her zaman konuşmaya hazırım...Siz ne yaptınız ? Ondan bundan duyduğunuz saçmalık ötesi dedikoduları ciddiye aldınız.Her zaman dedim şimdi de diyorum.Sözümün arkasındayım ve her zaman yüzleşmeye açığım.Bu etkinliğe katılma sebebim zaten etkinlik set parçalarıydı.İlk günden beridir de bunu dile getirdim, aksini söylemedim.Bu hedeflerim mi sizi rahatsız etti ? Ne yani sizin gruptan birisi değilim diye sindirmek mi istediniz ? Elinizden geleni de yapıyorsunuz zaten birbirinizi besleyerek.Açık açık da her defasında marifetmiş gibi salon sohbetinde dile getiriyorsunuz benim etkinlik set parçalarını almamam için. Sonra salonda muhteşem insan modelinizle *sözde* bana laf attığınızı sanıyorsunuz. Afedersiniz de o yazışmalarınıza 7 yaşındaki yeğenim güler :) Yok size savaşmayı şöyle öğreticem, yok size bunu öğreticem, yok ben böyleyim, hayır sen şöylesin.Ya geçsenize bu tavırları :) Şu saatten sonra siz kime neyi öğretiyorsunuz :) En fazla kale savaşında klik atmayı öğretirsiniz muhteşem tecrübelerinizle.

Siz sadece grubunuz haricindekilerin ödül almasına mani olmak istiyordunuz.Bunun için de yalandan hikaye, senaryo ve zemin hazırladınız.Sahne sizin oynayın istediğiniz kadar.Bunlar yetmezmiş gibi ukala tavırlarla yine her defasında süpermiş gibi -Redkit Fragman, Asıl Film İstanbul'da - tehditlerinde bulunuyorsunuz :) Ya lütfen elinizden geleni yapın.The West oyuncuları olarak biz sizi sahalarda görmek isteriz.Asıl kişiliğinizi gösterin bize.

*Sözde* bana kızıp da İstanbul ile tehdit etmeleriniz umurumda mı ?

Sahne sizde, buyurun oynayın

Castar7

Kıdemli Üye
Peki uzun uzadıya yazmışsın biraz acıtasyon biraz mağdur edebiyatı yapayım hor görülen ben olayım olayları falanlar filanlar... Ufuk ilk günden beri 2 puan fazla alabilmek için o savaşlarda yırttınız kendinizi. Kendiniz hariç arkanızda kalanları düşünmediniz bile ama sorsanız oyunu trollemediniz hiç bir şey yapmadınız. savaşlarda 10 turda alacağın puanı pekala 50 turda da alabilirdin. Sen ve senin takımın bencilliğini kullanıp sadece kendiniz puan alıp arkanızda kilere bakmadınız bile sırf bu bencilliğiniz yüzünden kasabanızdan red kit dünyasını bırakanlar bile oldu. Benim amacım savaşlarda başarı puanlarını toplamaktı sağolun 3 hafta bitti sayenizde çok güzel topladık onca savaştan sonra gel bak bakalım ne kadarı toplanmış sonra buradan bana fakir edebiyatı yapma.

Koleksiyon için eşya verdiğini söylüyorsun evet verdiğin kadar benden de eşya aldığını da dile getirseydin zaten karakterli bir davranış içerisinde olduğunu ispatlardın ama malum karakter meselesi ve fakir edebiyatı söz konusu olunca sadece verilenler dile getirilir alınanlar dile getirilmez. Savaşlarda besleme konusuna değinecek olursak sizin için isim de verelim sen @zeka3 @Treachorus Emperor sağolun 3 lü çetenizin sayesinde sanki o savaşta başka hiç bir kimse yokmuş gibi sadece 3 nüz varmış gibi davranışlarınız sadece birbinizin arkasını kollamanız diğer savaşan rekabet eden oyuncuların önüne engeller koymanız gibi şeyler de besleme dahilinde ki çoğu zaman çoğu savaşta yaptınız bunu. Her savaş sonrasında salonda kopan kıyametleri raporlanan oyuncuları kendin biliyorsun daha hala hangi yüz ile burada kalkıp hangi savaştan sonra uyardınız ettiniz gibi laflar ediyorsun şaşıyorum doğrusu.

Toprakçılık meselesini kasaban da ki ve İstanbul dan oyuna başlayıp red kit te oynayan arkadaşlarına danışabilirsin. Adamlar bize bir ürün npc den bir eşya vereceği zaman bile önce UFUK ne der bu işe acaba diye yazıyor UFUK a sormam lazım diyor UFUK bizi haşlar diyor ne UFUK muş arkadaş aynı UFUK burada süt dökmüş kedi yavrusu triplerinde fakir edebiyatı yapıyor nutuk çekiyor yersenn işte...

Külhan beyi konusunda kendinden bir yola çık istersen bundan sonra UFUK abileri olarak acaba ne diyeceksin bunlara..

Daha düne kadar @devilltown ile kavgalı iken onca tartışmalar yaşamış iken şimdi sizin gözünüzde can ciğer kuzu sarmasıyız tabi acaba neden ? Acaba neden böyle oldu diye hiç sordunuz mu ? @devilltown bana set mi verdi ? eşya mı verdi yada başka bir şey mi verdi ? Hayır olayların buraya gelmesi tamamen sizin yüzünüzden ve sizin tutturmuş olduğunu saçma toprakçılık adam kayırma ve besleme politikalarınızdan. Hiç bir savaşa noel set ile girmemiştim ta ki siz artık savaşların içine edip 3 arkadaş her şeyi kendi çıkarınız menfaatiniz için kapatana kadar madem öyle UFUK efendi bundan sonra böyle. Sen İstanbul da oynayan oyuncu arkadaşlarını kayırıyor onlara toz kondurmuyorsan bizde çevremizde ki oyuncu arkadaşlarımıza ne kadar kavga da etsek tartışsak da aynı fikirde olmasak da bu saatten sonra ortak çıkarlarımız söz konusu olduğunda göreceğin tepki de bu olacak muamelede bu olacak.

Hatırlarsan bir hırsızlık olayımız oldu RED KİT ' de sana yazdık senin serverından bir adam dedik bi araştır et dedik bak durup dururken aldı ihtiyacı olmamasına rağmen dedik sen ne yaptın ? Olmaz öyle şey yapmaz bi soruşturalım falanlar filanlar az daha kalsa bizi yalancı çıkartacan be UFUK madem serverında oynayan yeri arkadaşlarına toz kondurmuyorsun o zaman sen onlardan sorumlusun onlarda senin yaptıklarından UFUK.

Her defasında söylemişsin ya hani derdi sıkıntısı olan ilk bana gelsin diye filan, sen niye ilk gelmedin UFUK savaştan sonra kendin gördün yaptığımı NOEL SET ile sen neden gelmedin yada zamanında takıştığınız oyuncuları SALON chatinden tartışırken '' oo çok iyi yaptın iyi dedin helal sana ' gibi lafları ediyordunuz ne oldu? İşinize gelmeyecek şeyler yapıldığında 180 derece mi döneceksiniz siz böyle ?

Tehdit etme konusuna da değinecek olursak gider ayak, bak UFUK oyun kuralları çerçevesinde istediğim hareketi yaparım istediğim kadar da yaparım istersem gelirim o serverınızda her gün savaş açarım hiç birine de gitmem etkinlik savaşı olur giderim bayrağımı yaparım. Bu konu ne yapabilirsin yaptıklarım oyun kuralları dışında mı hile mi hurda mı ? Bu oyundan nasıl zevk alıyorsan yaptıklarınla aynı şekilde yaptıklarımla da nasıl ki RED KİT'de bunu gördün aynı o şekil zehir etmesini de bilirim.

Bütün server yaptıklarınızı görmüşken bana kalkıp burada ne fakir edebiyatı yap ne mağduru oyna. Yapılan her şey oyun kuralları çerçevesindeymiş hem sen hem takım arkadaşların kendi kendinize zehir ettiniz oyunu.

Devam edin böyle nasıl işinize geliyorsa. Oyun kuralları çerçevesinde herkes işine geldiği gibi şekillensin.

Bu arada son kez belirteyim bırak bu mağduru oynamayı acıtasyon hallerini filan komik oluyorsun. Ne halt ettiğinizi ne halt olduğunuzu kendiniz de biliyorsunuz karşınızdakiler de biliyor.