• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

RED KİT EĞLENCESİ

Red Kit Eğlencesine katılacak mısınız?

• Toplam oy kullanan
    37
  • Anket kapalı .

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Sevgili Kovboylar,
Red Kit sunucunda oynayan bazı oyuncularımızdan gelen bir talep üzerine, bu talebi genel olarak değerlendirmek istedik.

Gelen talep şöyle: 12 Aralık 12:00'da Red Kit Etkinliği bittikten ve sonuçlar açıklandıktan sonra Red Kit dünyasının birkaç gün daha eğlencesine açık kalması ve isteyen oyuncularımızın istedikleri setlerle kale savaşı, düello, macera ne istiyorlarsa keyfini çıkarması!

Yani diyorsanız ki, keşke 250 seviye karakterim olsaydı, Birlik Subayı seti de neymiş, keşke bir denesem, bir türlü toparlayamadığım Hasatçı setim olsa neler yapmazdım...

İşte bu keşkeler için bir fırsat ! Tüm bu ayrıcalıkları kısa bir süreliğine de olsa yaşayabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Bu şekilde yaklaşık bir hafta sürecek olan Red Kit eğlencesine katılmak isteyip istemediğinizi yukarıdaki ankette lütfen belirtin.

Şartlar ve Koşullar:

• Sunucunun açık kalma tarihini uzatmamız için en az 20 kişinin katılımı gerekmektedir. 20 kişi ve üzeri bir katılım talebi olursa Red Kit sunucusu 19 Aralık 12:00'ye kadar açık kalacaktır. Anket 5 Aralık 23:59'a kadar açık kalacaktır.
  • Red Kit etkinliği sonuçlarının açıklanmasından sonra eğlence vakti kayıtlara açılacak ve 19 Aralık 2022 günü saat 12:00'da kapanacaktır.
  • Tamamen eğlence amaçlı olup, bitiminde herhangi bir ödül kazanılmayacaktır
  • Red Kit etkinliğindeki bonuslar geçerli olacaktır
    • Çalışma Ücreti: + %2500
    • Tecrübe Puanı: + %3000
    • Çalışmalarda Şans: + %400
    • Ürün Bulma Şansı: + %500
    • Hız: +%5000
    • Dinlenme Puanı Yenileme: +%500
    • Hayat Puanı Yenileme: + %500
    • Çalışma Motivasyonu: + %500
    • Düello Motivasyonu: +%2000
    • Çalışma Puanı: +%150
  • Red Kit Etkinliğine katılmamış ama bu kısa eğlenceye katılacak olan oyuncularımıza 250 seviyeye ulaşmaları için Derin Bilgelik İksirleri verilecektir.
  • Tüm oyuncularımızın envanterine istedikleri (sistemin izin verdiği) 3 set yüklenecektir.
  • Oyuncularımıza 7'şer adet karakter ve otomatik işlem bonusu madalyası yüklenecektir.
  • Verilecek setler ve diğer tüm ayrıcalıklar Red Kit dünyasının kapanmasıyla birlikte sona erecektir.
  • Bu süre zarfında Red Kit sunucusu içinde oyuncu hesapları inceleme şikayetleri dikkate alınmayacaktır, oyuncularımızın bu sürenin eğlencesine olduğunu unutmayarak çeşitli hile girişimlerinde bulunmayacağına zaten eminiz.
  • Eğlence vakti süresince Forum Yarışmaları Hüküm ve Koşulları geçerli olacaktır.
Not: Katılımını bildiren oyuncularımızın Red Kit dünyaları Destek Birimi tarafından açılacak ve oyuncularımızın envanterlerine yüklemeler yapılacaktır. Sonradan katılmaya karar veren oyuncularımız, kendi kayıtlarını gerçekleştirecektir.

Sorularınız varsa aşağıda iletebilirsiniz.

Son düzenleme:

Castar7

Kıdemli Üye
Tüm oyuncularımızın envanterine istedikleri (sistemin izin verdiği) 3 set yüklenecektir.

Çok güzel düşünülmüş, ki daha öncede red kitte oyuncu arkadaşlar ile konuşmuştuk bu konuyu hızlı dünyanın sadece rekabet yeri olmadığını aynı zamanda oyuna dair pek çok şeyi tecrübe edinme yeri olarak kullanabiliyoruz.

Benim önerim şu olacak istediğimiz setlerden ziyade genel olarak GM TOWN'a sizler FUTBOL - KARAYİP - EL-GRİNGO- gibi setleri ekleyemiyor musunuz. ? Çünkü mesela ben pek çok farklı seti konbinleyerek bazı şeyleri test etmek istiyordum.

Son düzenleme:

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Çok güzel düşünülmüş ki daha öncede red kitte oyuncu arkadaşlar ile konuşmuştuk bu konuyu hızlı dünyanın sadece rekabet yeri olmadığını aynı zamanda oyuna dair pek çok şeyi tecrübe edinme yeri olarak kullanabiliyoruz.

Benim önerim şu olacak istediğimiz setlerden ziyade genel olarak GM TOWN'a sizler FUTBOL - KARAYİP - EL-GRİNGO- gibi setleri ekleyemiyor musunuz. ? Çünkü mesela ben pek çok farklı seti konbinleyerek bazı şeyleri test etmek istiyordum.
hayır ekleyemiyoruz maalesef, oyun sisteminde kasaba mağazalarına neler gelebiliyorsa, ancak onları eklememize izin veriyor

Castar7

Kıdemli Üye
hayır ekleyemiyoruz, oyun sisteminde kasaba mağazalarına neler gelebiliyorsa, ancak onları eklememize izin veriyor

Anladım sağlık olsun bu da güzel bir gelişme ve tecrübe olacaktır biz oyuncular için. Son bir soru acaba şuan ki mevcut sandıklar da dükkanda ekli olacak mı? Olacağını varsayıyorum :)

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Çok güzel düşünülmüş ki daha öncede red kitte oyuncu arkadaşlar ile konuşmuştuk bu konuyu hızlı dünyanın sadece rekabet yeri olmadığını aynı zamanda oyuna dair pek çok şeyi tecrübe edinme yeri olarak kullanabiliyoruz.

ancak aklıma şu geliyor, eğer sistem izin veriyorsa, istenilen eşyaları dükkana ekleyebiliriz, denemek gerekecektir.

Castar7

Kıdemli Üye
ancak aklıma şu geliyor, eğer sistem izin veriyorsa, istenilen eşyları dükkana ekleyebiliriz, denemek gerekecektir.

Umarım eklenebiliyordur :) Pek çok şeyin sınırsız olduğu bir dünyada denememiz için getirilen setlerin 3 tane ile sınırlandırılması pek güzel olmayacaktı :)
şu an dükkanda bulunanlar aynen kalacak

Güzel buna sevindim peki fiyatları değiştirme imkanınız olabilir mi :D :D

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Şİmdi böyle pazarlık yapıyoruz gibi oluyor ama acaba katılan oyuncu sayısı az olur ise BAZI istediğimiz setleri yönetim olarak sizler envanterimize ekler misiniz :D Cidden istediğimiz seti sandıklardan çıkarmak filan yorucu oluyor :)
katılım az olursa zaten uzatılmayacak ki süre :(

Castar7

Kıdemli Üye
katılım az olursa zaten uzatılmayacak ki süre :(
Yok benim kastım eğer ki mesela 35 40 tane filan oyuncu katılım sağlar ise zaten herkesin istediği spesifik setleri envanterlere yüklemek sizin için yorucu olacaktır demek istediğim eğer 20 25 arası bir katılım olup 10 15 oyuncu aktif tecrübe eder ise böyle bir şey olur mu idi :)

Doğrusu ben pek çok arkadaşıma sırf şu katılım sayısı 20 yi geçsin diye oy kullanmasını talep edeceğim :D

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Yok benim kastım eğer ki mesela 35 40 tane filan oyuncu katılım sağlar ise zaten herkesin istediği spesifik setleri envanterlere yüklemek sizin için yorucu olacaktır demek istediğim eğer 20 25 arası bir katılım olup 10 15 oyuncu aktif tecrübe eder ise böyle bir şey olur mu idi :)

Doğrusu ben pek çok arkadaşıma sırf şu katılım sayısı 20 yi geçsin diye oy kullanmasını talep edeceğim :D
Sonrasında tekrar yükleme yapılabilir belki ama şu anda garanti edemem, çünkü farklı zamanlarda talepler olacaktır ve biz her zaman bunu tam istenildiği vakit yerine getiremeyebiliriz, bu da sorun yaratabilir. O zaman gelsin, duruma göre bakarız ;)

Castar7

Kıdemli Üye
Sonrasında tekrar yükleme yapılabilir belki ama şu anda garanti edemem, çünkü farklı zamanlarda talepler olacaktır ve biz her zaman bunu tam istenildiği vakit yerine getiremeyebiliriz, bu da sorun yaratabilir. O zaman gelsin, duruma göre bakarız ;)

Tamamdır, kendi adıma teşekkür ederim tekrardan umarım yeterli rakama ulaşabiliriz ve sanırım TR Oyuncuları olarak çok farklı bir deneyim imkanı sunabiliriz birbirimize karşı :)

Kolay gelsin iyi akşamlar.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Eveeet şimdi kontrol ettim, katılımcı sayımız 20'yi aşmış; yarın bir forum sayfası açarak, set taleplerinizi toplayacağız yavaş yavaş. Lütfen şimdiden bildirim açarak taleplerinizi iletmeyin. Talepleri forum üzerinde toplayacağız.

Son düzenleme: