***300***

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Kanalımız her geçen gün büyümektedir. Kanalımı takip etmeyi, videolarımı beğenip paylaşmayı unutmayınız :D

Unutmayın biz kocamn bir vahşi batı ailesiyiz :rolleyes:
    İnsan oğlu eline azıcık yetki geçtiğinde bunu doğru kullanmasını bilemeyen varlıklardır. Susarak, geri adım atıp meydanı boş bırakacağımı filan sanıyor arkadaşlarımız. Bırakmayacağım. Eğer haklı olduğunuz konuda haksızlığa uğruyorsanız, sakın susmayın ve hakkınızı savunun aksi taktirde sizlerin emeklerini çalmaya devam edeceklerdir. Bunu sakın unutmayın adalet mutlaka tecelli edecektir.

Sevgilerle ***300***
    Eğer ki günün birinde en az benim kadar iyi bir düellocu olursanız ve rakiplerinize karşı ezici bir üstünlük kurarsanız, eyvahtır ki benim ile aynı kadere paylaşırsınız. Düelloda o kadar iyi olduğunuz zaman, bunu akılları almaz ve gözlerine inanamazlar. Sonuç olarak, yaptıkları tespitlerle sizin emeklerinizi çalacaklardır.
    Siz siz olun sakın herhangi bir konuda çok iyi olmayın. Kurallara uyarak oyun oynasanız dahi eğer bir konuda çok iyi olursanız size tespitler yapacaklardır. Şeffaflıktan uzak, yapmış oldukları tespitler doğrultusunda tek tarafları hareketler sergileyeceklerdir.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…