• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
Castar7

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Yeni yönetici arkadaşlar ve genel yönetici hakkında ortaya atılan birkaç itham var. Herkes düşüncesini vs. yazmış bende belirteyim. Açıkçası bu tarz torpil adam kayırma konularına inanmıyorum ki sebebi de genel yöneticimizin ilk atandığı gün kendi beyanı olan ' Şu anda The West TR sunucusun da aktif olarak oynamıyorum.' demesidir. Torpil kime yapacak kimi ne kadar tanıyor ki yahut yapsa bile bunu kim bilebilir.+++
    • Beğen
    Tepkiler: Priam
    Castar7
    Castar7
    +++Açıkçası ben bu ithamlarda bulunan arkadaşlardan iddaalarını ortaya koymalarını (artık belge midir başka bir şey midir her ne ise şuan forumumuzda nezaket kuralları içerisinde kimseye hakaret etmeden olgun insanlar gibi tartışmaya açılmasını istiyorum. Tekrar kendi şahsi fikrimi düşüncemi belirteyim ben bu tarz ithamların yersiz ve altı doldurulamayacak ithamlar olduğunu düşünüyorum. ++
    Castar7
    Castar7
    ++ Ayrıca yönetime geldiği günden beri etkinlikler olsun diğer konular olsun ben kendi adıma memnunum. Öbür türlü illa ki sevmediğim hoşuma gitmeyen hareket ve eylemler oldu olmadı değil (konu kapatma vs. ama bunlar yöneticilerin inisiyatifinde olan şeyler o yüzden çok da söylenemiyorum. Buradan yönetime de bir çağrıda bulunalım. ++
    Castar7
    Castar7
    ++ Şeffaf olmayan yönleri açıklayabilirler neden 1 yönetici derken 2 yöneticinin alınması gibi yahut başka başka akıllarda soru işareti bırakan ibareleri giderebilirler diye düşünüyorum. Herkese iyi forumlar şimdiden..
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…