• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Bağımsızlık Günü 2022!
    Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.
  • GEORGIA taşınıyor!
    Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.
Deadwood22

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• 5 gün sonra etkinlik zamanı geliyor.. Setler ne zaman duyurulucak acaba? Yılbaşına yetişse bari, torbadan çıkınca şaşırmayalım
    9. Baskı Yayında o_O
    reading-the-newspaper-armie-hammer.gif
    Büyük kavgayı kaçırmışımdır.. :(
    Not. Başlığın yorumlara açılması halinde ''uygunsuz gördüğünüz'' şeylerin anlaşılması ve tartışılması daha sağlıklı olucaktır beeence :) yoksa bütün tartışmalar mühürlendi mi o_O
    Server bilgisi EKSİK, evette anlımamı yazıcam şimdi.. Etkinlik sayfası KAPALI, sonuç sayfası KAPALI.. tamam görmezden gelicez 2 kere çekiliş yapıp ilk çekilişi kazananları umutlandırıp utandırmanızı.. Eliniz alışmış kapamaya :)
    Deadwood22
    Deadwood22
    Benim derdim yönetimle araya kaynak yapıp avukatlık yapmaya kalkan, şakşakcılık yapan sizsiniz, bi düşünün bakalım kim geveze veya kim haddi olmayan işlere karışıyo
    Deadwood22
    Deadwood22
    Devam edin de kapattırın burayı, afferim desin size sahibiniz de. En azından susarsınız
    Castar7
    Castar7
    güldürdün :D :D senide ekmeğinden edeceğiz desene anca buralardan üç beş ortalığı karıştırıp zevk alıyordun artık ona da müsaade etmeyeceğiz sizin gibi toksik cuntacı ve at çamuru izi kalsıncılarla görülecek hesap var yakındır size buralardan el etek çektirmemiz ;) şimdi dayinin yamacına git de biraz nasihat al kuyruğu dik tutma konusunda :D :p
    • Beğen
    Tepkiler: Priam
    Düştüğümüz hallere bak, konular kapatılacak diye herkes profil mesajından yorum yapabiliyo.. Yakında burayı da kaldırır Demir Lady
    • Beğen
    Tepkiler: johnbaxterxD
    johnbaxterxD
    Katılıyorum güzel dostum diğer sunucuların forumlarını bir göz gezdirdim ve kapalıydı :D
    Cm in emrivaki ile haybeden araya +1 adam sıkıştırması ve konuları sürekli kapatıp ekibine dahi konuşma fırsatı vermeme olaylarına bir açıklama yapmaması, Forum halkına küsmesi veya kaçması, iddiaların gerçek olduğunu göstermektedir
    Arkadaşlara hayırlı olsun, önemli olan keyif aldıkları mutlu oldukları bir süreç geçirmeleri. Tanıdıkça, olaylara bakışlarına ve mizah kapasitelerine göre forumda dengelenmeler olucaktır :)
    Deadwood22
    Deadwood22
    @akin1 yok mühürlenmedi ama hazırlamaya zaman yok :)
    Deadwood22
    Deadwood22
    @levis501 çeriviricisiyle, etkinlikçisiyle, cm i gm siyle onlara admin ekibi diyebiliriz, forumda yönetim kadrosu olarak geçiyolar zaten. Fakat ekiplerde herkesin cevap verme söz hakkı olur, burda nasıl zaman göstericek :)
    akin1
    editör lazımsa gelelim :D
    Uzun uzun yazdık kapattırdınız konuyu :D Bu tip konuların yeri ve zamanı vardır, bir başlık altında söyleşi şeklinde yaparsanız daha sağlıklı olur + forum hareketlenir
    Yeni CM: Ben nasıl bi işin içine düştüm böyle.. (Kurgu)
    Yönetimden biri ile The Masa'da röportaj yapma niyetindeyim, merak ettiklerinizi forum mesajı ile bana atabilirsiniz (her soruya cevap verilme garantisi yok tabii kimseyi zorlamıyoruz :) ), iptal olması durumunda soru soranlara geri dönüş yapıcam
    johnbaxterxD
    Bunun herhangi bir sonucu olmadı mı :D
    Deadwood22
    Deadwood22
    Başta oldu :) Bir yönetici ile mevcut ve eski konulara yönelik sorular hazırlandı ve soruldu, yönetici soruları cevapladığını ve 2 gün sonra bana atacağını söyledi ve sırra kadem bastı :D
    Yönetimde değişim rüzgarı başladı. İsminizi isterseniz gizli tutarak açığa çıkmasını istediğiniz iddiaları veya olayları The Masa programında masaya yatırabilir ve iç meseleler + kavgalar + olaylar + suçlu olduğunu düşündüğünüz isimleri bizle paylaşabilirsiniz. Tüm halk ve yönetim başvurabilir tabii
    @samael 22.00 da biten Halikarnas duel in ilk 3 ünü hızlı açıklarsanız baskıya yetişiiir :D
    samael
    Merhaba,
    Elimizden geldiğince hızlı paylaşacağız, etkinlik için köşeyi hazır tutabilirsiniz.
    devilltown
    devilltown
    büyük etkınlık silahları yolsuzlugu hakkında objektif bir sayı beklıyoruz
    Deadwood22
    Deadwood22
    Sayı hazır :)
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…