devilltown

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• A101 harca harca bitmez derken harcandı gitti:)yapımda emegi olan kişilere ve CM ye cok teşekkürler böyle böyle oyunu temizliyeceğiz.her oyuncu kendı kapısının önünü temızlerse ŞAHO gibi arsız hırsızlar barınamaz
    senden yeni west gazetesı beklıyoruz elımızde bılgı belge ses kayıtları var koskoca CM ye sinkaf edılmıs:)haber degerı vardır elbette he buna bır yaptırım yoksa bizde ses kaydı ıle sövelım nasılsa serbest derız
    anlaşılan YÖNETİMİN üstüne ÖLÜ TOPRAĞI atıldı:) yav minareyı çaldınız kılıfı nıye ayarlamadınız:) sessiz kalmak şuça iştirak ettiğinizin bir kanıtımı :)
    9 MİLYAR dolar onurun değil bu yönetimin ayıbı ve kimse demesınkı bizim olayda dahlimizyok..acıklama yapmadıkları sürece bu 9 MİLYAR dolar yonetım içinde aklandı dıye düşünecegiz
    120 hedıye kutusu ve grv bıtınce 100 tahvıl verılıyordu o neden verılmıyor artık??
    bu kazı kazan etkınlıgıne etkınlık yonetıcılerı katılabılıyormu ..sanırım etkınlık yonetıcılerı katılmayacak bu tur etkınlıklere dıye bır şeyler soylenmıstı
    vol kime atarlanıyor.admınlık yaptıgı dönemleri ve isimleri bılmıyorum sankı yok avrıl yok elexır vol bunu yeni oyunculara anlat:)

sana kımse esya verdın hibe ettın 1 cent aktardın demedı bu ne şiddet bune CELAL..DEMEKKİ BİR YARAN VAR GOCUNUYORSUN onur KENDINI SAVUNAMIYACAK BİR ŞAHSIYETMIKI SANA DÜŞTÜ BU VAR DEMEKKI ORTAK BIR NOKTANIZ.
    Hasat mevzusu ve mini duello etk.anket sonuclari yerlerde KRALICE hala olumlu yonde anket sonuclarimi demis. Yoksa benmi yanlis anlamisim
    levis501
    1. Hasat etkinliğini ne kadar beğendin? %54 beğenmemiş.
    2. Düello mini etkinliğini ne kadar beğendin? %71 beğenmemiş.
    9. Gelecekte oyunda daha fazla düello mini etkinliği görmek istermisin ? %57 hayır.
    Diğer soruları atladım zira onların çok da bir anlamı yok.
    Bu sonuçlara göre kimse beğenmemiş ve bir daha istemiyor diye anlıyorum ben.
    Lachryma
    Lachryma
    Duyuruda paylaşılan sonuç Türkiye, Uluslararası, Polonya gibi tüm sunucularda yapılan anket sonuçlarıdır. Türkiye anket sonucu ayrı olarak duyurunun sonunda paylaşılmıştır. :)
    levis501
    Evet duyuruda da zaten sadece Türkiye sonuçları yazıyor. Her neyse ben bundaki temel sorunun TR sunucularında fazla oyuncu olmamasından dolayı, düello atacak oyunu bulamamız olduğunu gördüm.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…