devilltown

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Hasat mevzusu ve mini duello etk.anket sonuclari yerlerde KRALICE hala olumlu yonde anket sonuclarimi demis. Yoksa benmi yanlis anlamisim
    levis501
    1. Hasat etkinliğini ne kadar beğendin? %54 beğenmemiş.
    2. Düello mini etkinliğini ne kadar beğendin? %71 beğenmemiş.
    9. Gelecekte oyunda daha fazla düello mini etkinliği görmek istermisin ? %57 hayır.
    Diğer soruları atladım zira onların çok da bir anlamı yok.
    Bu sonuçlara göre kimse beğenmemiş ve bir daha istemiyor diye anlıyorum ben.
    Lachryma
    Lachryma
    Duyuruda paylaşılan sonuç Türkiye, Uluslararası, Polonya gibi tüm sunucularda yapılan anket sonuçlarıdır. Türkiye anket sonucu ayrı olarak duyurunun sonunda paylaşılmıştır. :)
    levis501
    Evet duyuruda da zaten sadece Türkiye sonuçları yazıyor. Her neyse ben bundaki temel sorunun TR sunucularında fazla oyuncu olmamasından dolayı, düello atacak oyunu bulamamız olduğunu gördüm.
    zahmet oldu dizyyy(!) yinede teşekkür edelım gercı bıraz bagırıp çağırmasak bakacagınız yoktu ama neyseeeee
    d1 etkınlık savaş sonucları ne oldu ..growlıng'e yazdık sorduk tenezzul etmemıs dizyyy desen boş gezenın boş kalfası:) bu etkınlık grubunu AZAD et kralıce
    XHellFire
    Kraliçe tecrübesiz olanlardan bişeyler öğreniyor oda olduğu kadar :)
    ingiliz serverlerınde BAGIMSIZLIK GÜNÜ ETK için AWE kalesınde savaşlar düzenlenıyor??KRALİÇE sen en düşünüyorsun bu konuda özgün bir fikrin varmı yoksa İNGİLİZ serverınden etkınlık boyu yapılacak savaşların takvımını atalım en azından kopyalayabılırsın??
    bu etkınlık savaşları için neden duuyuru yapılmıyor veni her savaş öncesı yapardı KRALİÇEnın elınemı yapısıyor!!! işini yapmayacaksa yapacak cok aday cıkar
    mey biter saki kalır her renk solar haki kalır .ilim insanın cehlini alsada .hamurunda varsa ''EŞŞEKLİK''baki kalır
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…