devilltown

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• önce aslanı tanıyalım para ile hesap aldın envanter aktarıyorsun dedıgımızde yalan ispatlamazsan şeref..diyen bu aslancık baktık dün envanter aktarımı ve multıdenn patlamış facebookda bak ispatlandı yaptıkların ceza aldın demıs bulundum :)adam anamıza sövdü aslanmı yoksa rezil bir yaratıkmı varın siz karar verın ..adı şahin kendısı leş kargası:)hadi lan ordan yaratıkkk.senın gıbı aslanları ben tükürüğümle boguyorum
    ClupRocker
    Haha kemik atmadim havlama metincim
    TornadoF5
    TornadoF5
    Yazıp yazıp silince göremediğimi mi yada okuyamadığımı mı sanıyorsunuz. Hakaret etmeyi bırakın.
    ClupRocker
    O zaman size zahmet olacak Tornado ad minim adamın yazılarını da sil Adaletli bir Admin olarak biliyorduk biz sizi
    d1 de 27 aralıga falan denk gelıyordu etk.savaşı hadı barış marış dedınız ertelendı neden 4 ocakda yapmadınız gerci bu DİZYY etkınlık lıderı falan sanıyor kendısını ama hikaye 5 ocak pazar gecesı düello etkınlıgı başlayacak dedı kendı verdıgı tarıhde başlamasını sağlayamadı alayı kolpacı bunların....
    HAKSIZLIKLAR KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR!!! CM haricindekı tüm admınlere bu sözüm..vicdanınıza gore davranın
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…