devilltown'in en son etkinliği

• devilltown
    devilltown , Düello Etkinliği 2018-2020 başlıklı konuya cevap yazdı.
    HAKARET derken sanırım yalancı dedıgım satıra alınmışsınız:) normaldır morallerınızın sıfır olması muhtemeldır ya emek verıp para...
  • devilltown
    Bu dediklerine hiç katılmıyorum sayın avril oyuncular için yapılan bir etkinlik olduğunu düşünmüyorum , görmüyorum
  • devilltown
    acikca soyle soyliyeyim o zaman devamli suclamalardan beceriksizlikle ithamlardan hem etkinlikci arkadaslarin hem adminlerin buna...
  • devilltown
    AVRİL evet dogru soyluyorsun tüm etkınlıkler kale düello loto toto hepsı kaldırılsınki oyuncular bir ümit başladıkları ve gece gunduz...
  • devilltown
    tornado oyuncuların %90 saygı duydugu tek yönetici sensin ne CM ne DİZYYY nede diğerleri..bunu bir tarafa bırakırsak bizde dünki oyuncu...
  • devilltown
    GROWLİNG sen düsürülmesini istedik demedin düşürüldü dedin. madem konu hakkında etkisiz ve yetkisiz bir eleman isen nasıl kesin ve net...
  • devilltown
    sizin küçük gözden kacabilir robot değiliz dediğiniz hata bir oyuncunun 24 saatıne mal oluyor ve mınımum 3 NPC gören oyuncu hiç...
  • devilltown
    AVRİL anlamak zorundasın demedım ama bizim penceremızden bakmak zorundasınız zaten 4 yıldır yönetım olarak sadece karanlıklarda gölge...
  • devilltown
    AVRİL sanırım ya ben meramımı anlatamadım yada sen anlamamk için ısrar edıyorsun!! GROWLİNG npc ler guclu demıs 1-2 oyuncu geldı buraya...
  • devilltown
    avril adminin yaptığı kontrolde lawww isimli oyuncunun seviyesinin yükselmiş olduğu ve o yüzden düello atamadığı tespit edilmiş olup...
  • devilltown
    tornado lawww yanlış görmüş eyvallah gelsın ben hata yapmısım kusura bakmayın der.. peki benim attıgım raporlarıda ınceledınızmı bırde...
  • devilltown
    tornado bıde benım attıgım raporlara bı baksana :) bu etkınlık yonetıcılerının 4 tanesı 1 yonetıcı etmıyor..iki rapor arasında sure 2...
  • devilltown
    SİZ İŞİNİZİ DOGRU DÜZGÜN YAPINKI TEŞEKKÜRÜ HAKEDİN!!! GROWLİNG DENEN ETK.YÖNETICI YETENEKELRI DÜŞÜRDÜK DEDIKDEN SONRA ATTIGIM DÜELLODA...
  • devilltown
    benden 50 oy aşiret sağlam
  • devilltown
    devilltown Düello Etkinliği 2018-2020 konusundaki lawww'in mesajına Like Like tepkisini verdi.
    Teşekkürler Tornado parti kur oy verelim :)