devilltown kullanıcısının son içeriği

1. devilltown

The-West Türkiye Rekorlar Kitabı

https://prnt.sc/tu3iha tornado burdan kafana gore eklersın:)
  2. devilltown

https://prnt.sc/tu3hg4 hadi kasaba bağışınıda egale edelım:)
  3. devilltown

Evet bende onu soyledim.rekor olayida bozuldu diye
  4. devilltown

Besleme Server GEORGİA

Yukarda VATANSEVER dedigi gibi bosa uzadi bu konu 10dan fazla server acildi kapandi d14 oyunculari kadar kimse aglayip sizlamadi forumda 1 konu acilmadi.kaldiki acilmis olsun Inno cokda ciddiye aliyor
  5. devilltown

Besleme Server GEORGİA

Iste sende haklisin bizde seninde ustune vazife degiil kimsenin harcadigi kulceyi konusmak paran be zamanin tatlii ise havanda su dovme.laf olsun seninki sen bizim zamaniimizin ve kulcemizin hesabinimi tutuyorsun.sana ne ??,senin ne ustune vazifemi.ters konusursan ters cevap alirsin benim...
  6. devilltown

Besleme Server GEORGİA

Kolayi var canim kardesim .ayarlar-hesap ayarlari-hesap sil inan yokligun hic farkedilmez. Kulce olayina gelince bunu bir kac kisiden saha suydum. Para benim keyif benim 30 da harcarim 300 de bununla yonetimi elestirmemizi bagdastirmanizi anlayamadim. Yonetime olan kizginlik veya elestiriile...
  7. devilltown

Besleme Server GEORGİA

Valla 12 yil icinde 12 server kapandi ilk defa bu kadar yaygara yapildi.bekleyin nihayetinde d14 de kapanir d15 de tatli caninizi uzmeyin.evet d14 de odemek istedin bende satmiyacagimi belirtim.ayni yere gelmek istemiyorum ama dedigim gibi o serverlerde oynamayan yada zaman harcamak istemeyen...
  8. devilltown

Mesela sky gelistirilmis urun rekoru 17k diye resim atmis levis501 osmanin 70k civari.yani bu rekor olayida karisti
  9. devilltown

Bu rekor olayi sadece oyuncu beyani ile oluyor.sanirim.simdi bazi rekor diye atila SS lere baktim o rakamlarin 2 kati fazlalari var .adminler hemen kayda gecmeyip kontrol etme imkaniniz varmi.ornegin TP rekoru sanirim lord3864 de 43 k falan.
  10. devilltown

Besleme Server GEORGİA

Castar sadece 1 seye sahsim adina cevap vereyim seninde 1-2kez sordugun seyleri hatirlatirim.d1 de odemek sarti ile benden esya istedin bende server arasi satis yapmiyorum.siler giderim dedim hatirliyorsan. Yani bu genellemeleri yapmasaniz.
  11. devilltown

Besleme Server GEORGİA

Vol Tamamen haklisin. Yolgezer demiski en sacma aciklama onada eyvallah demek lazim.biz d1 de 11-12 yil zaman para harcadik.seninde dedigin gibi 1k kulce ile etkinlik silahi alip o serverde oyunu umursamayan larin sattiklari ile envanteri costurup tranferde gelecek adam hic yeni serverde...
  12. devilltown

Besleme Server GEORGİA

Canım kardesim saglik ve aile sorunu haric 12 yildir aktifim ve hayir dedim.yani bizlerin oyun suresi ile ilgili degilkonu seni az cok taniriz otundaki ismin ile surekli tatile alip sonra yeniden baslardin sanirom cimaron veya deadwodda yani hayir diyenlerin oyun suresi icin en son fikir...
  13. devilltown

Besleme Server GEORGİA

Evet serveri yanlis yazmisim kusura bakmayin ELKO idi fakat ne farkeder ha ali ha veli nihayetinde ayni seyden bahsediyoruz
  14. devilltown

Besleme Server GEORGİA

Bende ELKO yazacaktim serveri yanlis belirtmis olabilirim
  15. devilltown

Besleme Server GEORGİA

Forestvilleden 132 level hesabima zaten transfer verilmedi georgia ya.bir yanlislik olmasin.hesavi silmek zorynda kaldim