devilltown kullanıcısının son içeriği

1. devilltown

Düello Etkinliği 2018-2020

HAKARET derken sanırım yalancı dedıgım satıra alınmışsınız:) normaldır morallerınızın sıfır olması muhtemeldır ya emek verıp para harcayıp külçe ezıp düello etkınlıgı için söz verılen saatı bekleyen onca oyuncu??hatta forestville koskoca (koskoca derken ölü doğmuş) bir sevrerinn oyuncularını...
  2. devilltown

AVRİL evet dogru soyluyorsun tüm etkınlıkler kale düello loto toto hepsı kaldırılsınki oyuncular bir ümit başladıkları ve gece gunduz duello atmak için ugrastıkları ama uğraşlarının 1-2 becerıksız yonetıcı tarafındanhiç eedıldıgını görmesin kesinlikle kaldırılsın
  3. devilltown

tornado oyuncuların %90 saygı duydugu tek yönetici sensin ne CM ne DİZYYY nede diğerleri..bunu bir tarafa bırakırsak bizde dünki oyuncu degiliz her attıgıöız 3 düelloda nişan bölgelerını değiştiriyorum şahsan özellikle hasara gıdeceksem ..benim anlattıgım GROWLİNG hala aklımız ile alay ediyor...
  4. devilltown

GROWLİNG sen düsürülmesini istedik demedin düşürüldü dedin. madem konu hakkında etkisiz ve yetkisiz bir eleman isen nasıl kesin ve net bir söylemde bulunuyorsun insanların aklını karıştırıp farklı paylaşımlara sebeb oluyorsıun..ozaman sen görevını yapabılecek kapasıtede değilsin onura...
  5. devilltown

sizin küçük gözden kacabilir robot değiliz dediğiniz hata bir oyuncunun 24 saatıne mal oluyor ve mınımum 3 NPC gören oyuncu hiç aralıksız düello atarsa 72 düelloya buda sıralamada önemlı değişiklikler olmasına sebeb oluyor ha derdim külçe mi asla az cok tanırız herkesi kimin külçe eşya ıvır...
  6. devilltown

AVRİL anlamak zorundasın demedım ama bizim penceremızden bakmak zorundasınız zaten 4 yıldır yönetım olarak sadece karanlıklarda gölge modundasınız..size serzenişte bulunmak hakkımız şayet bir etkınlık yönetıcısı yanlış beyanatta bulunduysa bunu oyuncular buraya yazdıysa oyun...
  7. devilltown

AVRİL sanırım ya ben meramımı anlatamadım yada sen anlamamk için ısrar edıyorsun!! GROWLİNG npc ler guclu demıs 1-2 oyuncu geldı buraya yetenekler dusurduk dedı.. o yeteneklerı düşürdük demeden önce öglen 12:00 cıvarı duello atıp 3.5k vurdugum test growling yeteneklerı düşürdük dedıkten 2 saat...
  8. devilltown

tornado lawww yanlış görmüş eyvallah gelsın ben hata yapmısım kusura bakmayın der.. peki benim attıgım raporlarıda ınceledınızmı bırde GROWLİNG isimli etkınlık yonetıcısın buraya yetenekler düşürüldü dıye yazdıkdan soran olmasını?? resmen oyuncular ile şey(!) geçiyor ya dogru dürüst işini yapsın...
  9. devilltown

tornado bıde benım attıgım raporlara bı baksana :) bu etkınlık yonetıcılerının 4 tanesı 1 yonetıcı etmıyor..iki rapor arasında sure 2 saat ve yetenek düşürdük dedıkden sonra NPC 10 kaplan gucune kavusmuş.yalan adam ölse ilk bızım etkınlık yönetimi ölür valla:) ayak üstü 200 yalan soyluyorlar...
  10. devilltown

SİZ İŞİNİZİ DOGRU DÜZGÜN YAPINKI TEŞEKKÜRÜ HAKEDİN!!! GROWLİNG DENEN ETK.YÖNETICI YETENEKELRI DÜŞÜRDÜK DEDIKDEN SONRA ATTIGIM DÜELLODA NPC BAYDI BENI YETENEKLERİ DÜŞÜRDÜGÜNÜ SÖYLEMEN ÖNCE 4K YAKIN HASAR VERDIGIM NPC 2 SAAT SONRA YETENEKLERI DÜŞÜRÜLMÜŞ HALDE NASIL BAYABILDI?? AYNI NPC YE AYNI...
  11. devilltown

benden 50 oy aşiret sağlam
  12. devilltown

growling hala bir açıklama yapmamışsın?? nasıl iki rapor hoşuna gittimi alenen yalan söyluyorsunuz düello etkınlıgı içinde yaptıgınızı söyledıgınız yetenek ayarlaması yukarıda acık şekılde tam tersını söyluyor. 2 rapor aynı oyuncu aynı test hesaba 2-3 saat ara ile atılmıtır..o gün yeteneklerın...
  13. devilltown

https://prnt.sc/qm8hxv https://prnt.sc/qm8ine saatlere bak ve senın yetenekler düşürüldü dedıgın saaatide kontrol et lütfen
  14. devilltown

growling hele bir cevap ver yeteneklerı düşürdük dedıgın test hesap sabah 12 de 3.4k vurdum sız yetenek dusurduk dedıgınıden sonra denedım aynı set ile benı baydı nasıl bir ya benım forumda sıkıntı var gıremıyorum destege yazdım hala cevap yok yukarıda avera mu attı resımlerı siz yetenek...
  15. devilltown

https://prnt.sc/qlai41 https://prnt.sc/qlailv raporlar gzükmedıgınden ekran goruntusu attım al growling birde bunu acıkla