• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • GEORGIA taşınıyor!
    Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.
  • Yakında yeni bir dünya açılacak!
    Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.

Elysion kullanıcısının son içeriği

1. Elysion

Elysion'dan Veda

Merhaba arkadaşlar, 1 aydır ifa ettiğim görevimden bugün itibarıyla ayrılıyorum. Her ne kadar kısa bir zaman dilimi de olsa destek olan, yapıcı eleştiren herkese çok teşekkürlerimi sunuyorum. Yaptığımız yanlışlar adına da sizlerden özür diler, oyununuzun gelecekte daha keyifli olmasını umut...
  2. Elysion

Awesomia Savaşı AWESOMIA SAVAŞLARI - ARALIK 2021

11-12 NPC ordusuna karşı yapılan savaşlarda Ödül kazanan oyuncularımız aşağıdaki gibidir. Dünya 1 NPC BAYILTAN çekilişimizi gösteren videoyu aşağıda bulabilirsiniz. Katılım gösteren tüm oyuncularımıza teşekkür ederiz. Külçe ve Tahvil Ödülleri birazdan yüklenecektir. @aLzheimer...
  3. Elysion

Öncelikle iyi dileklerde bulunan herkese çok teşekkür ederim. Şunu bilmenizi isterim ki ben de...

Öncelikle iyi dileklerde bulunan herkese çok teşekkür ederim. Şunu bilmenizi isterim ki ben de her şeyden önce sizler gibi oyuncuyum, aranızdan birisiyim. Lütfen sizler için çalışacağımı ve adaletten asla sapmayacağımı bilin! Yapıcı eleştirilerinize sonuna kadar açığım. Beraber güzel bir süreç...