ICasTeLLaNI kullanıcısının son içeriği

1. Seviye 66 - Gecmisin ruhlarini yakmak

Umarım yakında çözerler :)
  2. Seviye 66 - Gecmisin ruhlarini yakmak

Taşların cıktığı yeri bulabilen varmı
  3. The West Loto 4. Hafta (Yeni)

ExaMa (Bosphorus) ICaSTeLLaNI (Deadwood) ICasTeLLaNI (Elko) ICaSTeLLaNI (Forestville) Dünyalarından Red Kit hesabına bilet ücretlerini yolladım.
  4. Seviye 58 - Hazine kokuyor

İçi Oyuk Ağacı üzerimize giymezsek görev açılmıyor nehirde bilginiz olsun :)
  5. The West Loto 3. Hafta (Yeni)

ExaMa (Dünya 1) ExaMa (Bosphorus) ICaSTeLLaNI (Elko) ICaSTeLLaNI (Deadwood) ICaSTeLLaNI (Forestville) Dünyalarından Red Kit hesabına bilet ücretlerini yolladım.
  6. The West Loto 2. Hafta (Yeni)

ExaMa (Dünya 1) ExaMa (Bosphorus) ICaSTeLLaNI (Elko) ICaSTeLLaNI (Deadwood) ICaSTeLLaNI (Forestville) Dünyalarından Red Kit hesabına bilet ücretlerini yolladım.
  7. Pazardan (Ç)alınan İtemler için Öneri

Bu tür davranışlar kesinlikle cezalandırılmalı yada madur edilen oyuncunun maduriyeti giderilmeli. Pazara atılan esyalara isim yazsakta, ismi yazılı olmayan alıyor eşyaları. Kesinlikle haksızlık. Oyunun bu durumlar için bir kural getirmesi lazım. Keyifli oyunlar. ICaSTeLLaNI
  8. 2017 Yılbaşı Etkinliği

Gelsin biran öncede eksiklerimizi tamamlayalım :)
  9. 2017 Yılbaşı Etkinliği

Tr serverlarına ne zaman gelecek ?
  10. Klasik Dünya Görüşler

Bende Gireceğim ama kabul etmiyor :S sağ üstte 39 players diyor acaba daha acılmadımı server
  11. Sivil Savaş

Nick: ICasTeLLaNI Sınıf: Asker Cinsiyet: Bayan
  12. Tahmin Sayıları

Teşekkürler. Gönderdim özel mesajdan size.
  13. Tahmin Sayıları

Desteğe tıkladığımda "You have been banned from the support system." uyarısı alıyorum. Ödülümün Deadwood dünyasına yüklenmesini istiyorum
  14. Assist ve Gol Krallığı için tahminde bulunmuştum ve Diğer seçeneklerini seçmiştim. Bugun tekrar...

Assist ve Gol Krallığı için tahminde bulunmuştum ve Diğer seçeneklerini seçmiştim. Bugun tekrar baktığımda ismimi göremedim hiçbir seçenekte rica etsem kontrol edermisiniz.
  15. Elko Sohbet Odasında Verilen Cezalar Ve Uyarılar Hk.

Selamun Aleykum, Değerli Oyuncu Arkadaşlarım ve West-TR Yönetimi Son günlerde Elko serverında Sohbet odasında yapılan muhabbetlerimizden dolayı ihlal adı altında bir çok oyuncuya ceza puanı ve uyarılar verildi. Sohbet odasında herhangi bir argo kelime, küfür, flood vb ihlal sebebinin...