ICasTeLLaNI kullanıcısının son içeriği

1. Oyuna bak oyuna :)

Oyuna bak oyuna :)
  2. [MEDIA]

3. Hangi Çekiliş Okan

Hangi Çekiliş Okan
  4. KALE SAVAŞI EMEKÇİ TANKLAR SENDİKASI OLARAK MANİFESTOMUZDUR!:)

Son 2 senede gelen setler ile yetenek çekmeye gerek kalmadan hem kale savası ( livingstonları giyip tank oluyorum, Zapata giyip savulmacı oluyorum.) hem düello, hemde bütün çalışmaları yapabiliyorum :) Kale savası bonus sistemi senelerdir böyle. Önerim Envanter içeriklerinizi çeşitlendirin :)...
  5. Seviye 15 - Ustalik Mini Etkinligi

Öncelikle çözüm için elinize sağlık. Bütün Pastaları toplayınca başarı falan mı veriyor ?
  6. Hızlı Serverda yaptığınız haksızlığı içinize sindirebiliyorsanız söylenecek söz yok.

Hızlı Serverda yaptığınız haksızlığı içinize sindirebiliyorsanız söylenecek söz yok.
  7. Yeni Dünya İsmi (H ile başlamalı)

Yeni server flan açmayın. açık olan serverları ayakta tutmaya çalışın. yeni servera geçip 1 sene sonra o serverın taşımaya açılmayacağının bir garantisi yok. Kendi adıma konuşayım ben bir şeylerin değiştiğini görmedikten sonra yeni servera geçip külçe harcamam :) İsim Önerim: Hezârfen Ahmed...
  8. Hızlı Dünya Etkinliği 2020 Yorum, Öneri ve Soru

ICasTeLLaNI Dünya1
  9. Hızlı Dünya Etkinliği 2020

Nick : ICasTeLLaNI Karakter Sınıfı : Maceracı Cinsiyet : Erkek Çalışma Seti: Şans yoncalı set (at set, giysi set, silah set) Kale savaşı Seti: Emiliano Zapatanın Sandığı (at set, giysi set, silah set)
  10. Ağlama Duvarı Burada Değil. Ağlama Duvarı Kudüs'te. Multi Yaparken Düşünecektiniz

Ağlama Duvarı Burada Değil. Ağlama Duvarı Kudüs'te. Multi Yaparken Düşünecektiniz
  11. Topluluk Yöneticisi Değişimi

Yeni görevinizde başarılar. Tarih tekerrürden ibaret olmaz umarım.
  12. IFBC 2020 Kayit konusu

Başvuru konusu : IFBC3 Girişi Oyuncu bilgileri ICasTeLLaNI Savaş bilgileri Savaş lideri olmak ister misiniz? ( evet ) Hangi yapı ve sınıf olmak istersiniz ? Düellocu 11 hafta müsait olacak mısın? Evet Savaşlar için çevrimiçi olmanız için en uygun zaman nedir (sunucu saatini kullanın)? 19:00 - 21:00
  13. Organize Savaşlar

Bende ara vermiştim bir şeyden haberim yok baktım savaşlar güzel gidiyor. Arkadaşlar uğraşmışlar belli ki, heveslerini kırmamak lazım. Varsa ters bir durum konuşulur halledilir. Maksat savaşalım oyunun ana zevklerinden biri kale savaşı. Yukarıda toplu halde fikirlerimi beyan ettiğimde böyle bir...
  14. Organize Savaşlar

Birlik yöneticileri ile konuşulmadı mı ? Enteresan :)
  15. Organize Savaşlar

Geçmişte bunların bir çoğu denendi. Savaşın kuralı mı olur diyebiliriz. Kime göre neye göre bu kurallar demek yerine eksik gördüklerimi aşağıda belirteyim :) Bu maddeleri iyi niyetiyle hazırlayan arkadaşlara da teşekkürler. 4- Savaşlarda herkes emir-komuta zincirine uyacak.Uymayanlara diğer...