• Merhaba Kovboy!
  Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
  BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
 • Bağımsızlık Günü 2022!
  Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.
 • GEORGIA taşınıyor!
  Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Georgia ne zaman kapanacak?
  sleeplesslady
  sleeplesslady
  TR sunucularında kapatılma kriterlerine giren dünya olup olmadığını, özellikle Georgia için her ay soruyorum, ancak her konunun detayı maalesef bize de iletilemiyor. Aldığım bilgilendirme, Georgia için şu anda kapanma kriterlerinin tutmadığı yönünde.

  Bu arada sunucu kontrolleri bir kere yapılıp bırakılmıyor; 2-3 haftada bir kontol edilip ona göre karar veriliyor.
  Castar7
  Castar7
  Anladım, aşağı yukarı 1.5 yıldan beri kapatılmasını oynayan oyuncular talep ediyor haklı nedenleri olduğu da aşikar sanırım ama bunun İNNO tarafından pek haklı yanı yok galiba. Acaba üst yönetimi iletir misiniz Georgia oyuncuları artık birlik olup bu gereksiz ve artık oyundan soğutan bir hale gelmiş DÜNYA için külçe alımı ve herhangi bir yatırım yapmayacaktır diye.
  Castar7
  Castar7
  Zaten 3 5 tane oyuncu idik külçe alan vs. yapan sanırım o da kesilince İNNO Georgia dünyası için server kirası vermekten vazgeçer haziran ayı gibi de yeni serverı açar.
  Israrla cevap verilmiyor her yere yazıyor ve soruyorum

  Ben sıradan bir oyuncuyum oyunun en üst merciisi olan CM forumda https://prnt.sc/12ytlkr bunu yazdıktan sonra ben etkinlik silah seti için uğraşmıyorum ki ben gibi kaç tane insan var,CM olmaz demiş çünkü bizde ona güvenmişiz bunu es geçip birine silah seti vermek ne kadar etik bir harekettir SORUYORUM
  HAKKINI ARAYAN İNSANLARI SUSTURMAK MANTIKLI BİR EYLEM DEĞİLDİR HAKKINI ARAYAN İNSANLARI SUSTURMAK MANTIKLI BİR EYLEM DEĞİLDİR HAKKINI ARAYAN İNSANLARI SUSTURMAK MANTIKLI BİR EYLEM DEĞİLDİR HAKKINI ARAYAN İNSANLARI SUSTURMAK MANTIKLI BİR EYLEM DEĞİLDİR HAKKINI ARAYAN İNSANLARI SUSTURMAK MANTIKLI BİR EYLEM DEĞİLDİR HAKKINI ARAYAN İNSANLARI SUST
  Gazetemiz İçin Tıklayın! Gazetemizin ilk sayısı çıktı. Yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyoruz.
  uno turnuvama katılırmısın?
  İyi halt yedin o kaleye gitmiyoruz çıkın o kaleden :D Herkes savunmaya
  Sen dostlara söyle. Kızıl Elma açtı savaşı.
  Saldırıya kayıt yaptıysan savunmaya git o kaleye de kayıt yap sonra saldırıya gittiğin kaleye tekrar git orada kal. Saldırıdaki savaş bittikten sonra hemen savunmada ki kaleye yürüme emri ver.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst