lawww kullanıcısının son içeriği

1. lawww

İyi bayramlar kobra nejdett ohhhh :/

İyi bayramlar kobra nejdett ohhhh :/
  2. lawww

Bayram ve Özel Günler Kompozisyonu

Bayram denilince aklıma her zaman Barış Manço’nun “bugün bayram” şarkısı gelir ve küçüklüğümden bu yana şahit olduğum bayramlar gözümde canlanır. Aslında bir babanın çocuklarını alıp eşinin mezarını bayram sabahı ziyaret edişini anlatan hüzünlü bir şarkı olduğunu anladığımda yaşamı da...
  3. lawww

Güncel Bilgilerde Bugün :) Limonlu soda sindirim sistemini düzenler ve hazımsızlığı kontrol...

Güncel Bilgilerde Bugün :) Limonlu soda sindirim sistemini düzenler ve hazımsızlığı kontrol altına alır.
  4. lawww

Hızlı Dünya Etkinliği 2020 Yorum, Öneri ve Soru

Lachryma: Duanızla Doğmadım ki bedduanızla öleyim... :)
  5. lawww

Yeni akım mı başlatık :D Tahvil ödülümün yüklenmesini istediğim dünya : Dünya 1
  6. lawww

Eskiden kod verirlerdi efendime söyleyim tutup yumurta savaşı yaparlardı o da yok :D

Eskiden kod verirlerdi efendime söyleyim tutup yumurta savaşı yaparlardı o da yok :D
  7. lawww

Ramazan ayı ve Karantina sebebiyle West'te kalıyoruz sayın yöneticiler. Etkinlik Savaşları veya...

Ramazan ayı ve Karantina sebebiyle West'te kalıyoruz sayın yöneticiler. Etkinlik Savaşları veya Farklı Etkinlikler bekliyoruz.
  8. lawww

Sayın Community Manager Lachryma, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramımızın, Türkiye...

Sayın Community Manager Lachryma, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramımızın, Türkiye Cumhuriyetinin Egemenliğini Kayıtsız Şartsız Yüce Türk Millettine verilmesi şerefine ''REZİEAL'' isimli karakteri 1 günlüğüne koltuğunuza oturtmanızı sizden rica ediyoruz. :)
  9. lawww

Oyuncular, geçerli bir sebep sunarak takım değiştirme hakkına sahiptir. Bu maddeden yola çıkarak oyuncu talep etme hakkı doğuyor eğer oyuncu gelmezse kendi rızasıyla nasıl bir önlem alınması planlanıyor ?
  10. lawww

Görev ile ilgili her şey şerifde çıkıyor başka görev verici yok yaptıkça adımları izle :)

Görev ile ilgili her şey şerifde çıkıyor başka görev verici yok yaptıkça adımları izle :)
  11. lawww

[01:06] Henry: Yeni tren istasyonu başarısını kazanan ilk kişi lawww oldu. Yardım lazımsa...

[01:06] Henry: Yeni tren istasyonu başarısını kazanan ilk kişi lawww oldu. Yardım lazımsa yardım edim :P
  12. lawww

Tornado sınıfta kaldın :P

Tornado sınıfta kaldın :P
  13. lawww

Hızlı Dünya Etkinliği 2020

Nick: lawww sınıf: düellocu cinsiyet: Bay Çalışma Seti: Şans Yoncalı set(giysi set-silah set-at set) Kale Savaşı Seti: Joaquin Murrieta(Giysi set-silah set-at set)
  14. lawww

150 Level hesabım var rakı yanına buzda olsun. :/

150 Level hesabım var rakı yanına buzda olsun. :/
  15. lawww

Maske, Eldiven, Alkol Dağıtımı olacak mı? :)

Maske, Eldiven, Alkol Dağıtımı olacak mı? :)