S-400'in en son etkinliği

• S-400 , Kasaba savaşları başlıklı konuya cevap yazdı.
    Tüm silahlar 1 lv geliyorken askerin 3 lv bonusu gibi faydalı bonuslar varken daha nasıl faydalı bir hale getirebilirler ki kaleyi
    Evet şerif alman bayramlarının kutlandığı batı konseptine sadık kalmalı doğru diyorsun. niye bu kadar gerildin anlayamadım zaten olacağı...
  • S-400 , Yarışma Katılımları - Oyun 3 forumunda Yarışma girişim - Oyun 3 başlıklı bir konu başlattı.
    • ana.png
  • S-400 , Yarışma Katılımları - Oyun 2 forumunda Yarışma girişim - Oyun 2 başlıklı bir konu başlattı.
    Henry--Bayan Anderson John--Bella Maria--Calvin Scarlett--Seth
  • S-400 , Yarışma hakkında sorular ve geri bildirimler başlıklı konuya cevap yazdı.
    kodu kopyala butonuna bastıktan sonra yanında yarışmaya katıl butonu cıkıyor abi ona bas konu açma yerine yapıştır konu aç bitiyor
  • S-400 , Yarışma Katılımları - Oyun 1 forumunda Yarışma girişim - Oyun 1 başlıklı bir konu başlattı.
    Aynen castellan belki sen innogames in ceo su olursan yaparsın. Kale savaşının canlanması konusunda bir onerin varsa sende konu...
    Ve benim önerim tr yönetiminin yapıp alın tamam yaptık diyebileceği birşey değil tüm dünyada oynanıyor ve ing. de daha kalabalık ve...
    Aksama kadar deli gibi tartışıp izlediğiniz futbol maclarında tarihinde hiç yenilmeden tüm kupalara ambargo koymuş bir takım var mı? bir...
    Abi maceranın bir espirisi yok cunku paralel evren boyle bolum gecmek için izlenin reklam gibi birşey görev olmayınca kimse kullanmıyor
    Mevcut kasabalar ile değil zaten tek başına direnemeyen başkasına vergisini kaptırmak istemiyorsa daha kalabalık kasabalara gececek ve...
  • S-400 , Yardım ve Sorular forumunda Kasaba savaşları başlıklı bir konu başlattı.
    Kale savaşına isteyen geliyor istemeyen gelmiyor ama kasaba savaşı olursa mecbur geleceklerdir ve daha zevkli olacağına inanıyorum...
    • Screenshot_1.png