S-400 kullanıcısının son içeriği

1. Kasaba savaşları

Tüm silahlar 1 lv geliyorken askerin 3 lv bonusu gibi faydalı bonuslar varken daha nasıl faydalı bir hale getirebilirler ki kaleyi
  2. Kasaba savaşları

Evet şerif alman bayramlarının kutlandığı batı konseptine sadık kalmalı doğru diyorsun. niye bu kadar gerildin anlayamadım zaten olacağı yok bunu bizde biliyoruz
  3. Yarışma girişim - Oyun 2

Henry--Bayan Anderson John--Bella Maria--Calvin Scarlett--Seth
  4. Yarışma hakkında sorular ve geri bildirimler

kodu kopyala butonuna bastıktan sonra yanında yarışmaya katıl butonu cıkıyor abi ona bas konu açma yerine yapıştır konu aç bitiyor
  5. Kasaba savaşları

Aynen castellan belki sen innogames in ceo su olursan yaparsın. Kale savaşının canlanması konusunda bir onerin varsa sende konu acabilirsin ben o konunun altına gelip kale savaşları hakkında önerdiğin şeyi innogames yapmaz yihaa kasaba savaşları gelsin yazmam merak etme. varsa üstüme düşen...
  6. Kasaba savaşları

Ve benim önerim tr yönetiminin yapıp alın tamam yaptık diyebileceği birşey değil tüm dünyada oynanıyor ve ing. de daha kalabalık ve organize kasabalar oldugunu cogunuz biliyor. tr'de durumun boyle olması her yerde boyle olacagı anlamına gelmiyor. sadece tr üzerinden değerlendirmeyelim lütfen ben...
  7. Kasaba savaşları

Aksama kadar deli gibi tartışıp izlediğiniz futbol maclarında tarihinde hiç yenilmeden tüm kupalara ambargo koymuş bir takım var mı? bir kasabanın sürekli kazanması onu kartopu gibi sürekli giderek güçlenen bi hale getirmez bir kaç oyuncuya item ürün para vs transfer edersin kasabana güç...
  8. Kasaba savaşları

Abi maceranın bir espirisi yok cunku paralel evren boyle bolum gecmek için izlenin reklam gibi birşey görev olmayınca kimse kullanmıyor
  9. Kasaba savaşları

Mevcut kasabalar ile değil zaten tek başına direnemeyen başkasına vergisini kaptırmak istemiyorsa daha kalabalık kasabalara gececek ve 50 kişilik dolu kasabalar olacak
  10. Kasaba savaşları

Kale savaşına isteyen geliyor istemeyen gelmiyor ama kasaba savaşı olursa mecbur geleceklerdir ve daha zevkli olacağına inanıyorum. çünkü 1.kaybeden kasabanın binası hasar görecek ve tamamı tamir edilene kadar yada sonra ki 24 saat diğer kasabanın sömürgesi olarak kalacak. 2.kaybeden kasaba...
  11. Yeni oyun kuralları görüşler, geri bildirim

Var abi tek taraflı kurallar var sadece onlar biliyor bize ibraz etmelerine gerek yok sen karambole oynuyorsun ve bir gün gelip şundan dolayı hesabınız kapandı diyorlar bu kural nerde yazıyor diye sorma sakın gerekli cevap verildi daha cevap verilmeyecek diyor :)
  12. Yeni oyun kuralları görüşler, geri bildirim

§3) İnternet Paylaşımı Aynı dünyada internet ve/veya cihaz paylaşımı yapan oyuncular, oyun içinde birbirleriyle etkileşime geçemezler. Paylaşım yapan oyuncular 3. şahıslar ile koordineli şekilde etkileşime geçemezler. Aynı oyuncuya saldırabilirler fakat saldırılar arasında en az 12 saat olması...