samael

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Ya ödül için başvurmayanların ödüllerini benim hesaba atın adamların belki ihtiyacı yoktur :D
    samael
    samael
    Mantıklı hemen değerlendiriyoruz.
    .
    .
    Olumsuz, iyi oyunlar dileriz.
    lawww
    lawww
    Al mektuplarını ver mektuplarımı küstüm :/
    Ödülüm d1 e yüklenmesini istiyorum
    samael
    samael
    Merhaba, seçiminizin listeye eklenmiştir. Yüklendiğinde forumdan genel duyuru yapılacaktır, iyi oyunlar dileriz.
    Diğer mesajı yanlış yere attım sanırım. Ödülümün d1 DeepFearr isimli karaktere yüklenmesini istiyorum iyi formlar.
    samael
    samael
    Merhaba, seçiminizin listeye eklenmiştir. Yüklendiğinde forumdan genel duyuru yapılacaktır, iyi oyunlar dileriz.
    ödülümü d1 ve sums isimli karakterime yüklerseniz sevinirim.
    dizzy
    dizzy
    Merhaba,

İsminiz listeye eklenmiştir. Ödülünüz en kısa zamanda hesabınıza yüklenecektir.

İyi oyunlar...
    sums
    Çok teşekkürler...
    altınım yuklenmedı tahvılım d1 yuklensın lutfen
    samael
    samael
    Daha önce belirtmiştiniz, dünya 1'e yüklenmesi konusunda listeye eklendi.
    zeka3
    zeka3
    Dedem tamam vericekler :D bu kadar ısrarcı olma :D bi yüklensin kuyruğunu düzeltcez zaten daha :D
    Nasıl bir uygunsuzluk var ve çekilişe katılımımı hangi gerekçe ile gerçekleştirmediniz?
    samael
    samael
    "Bayramlar çok güzeldir herkese neşe verir iyi ki bayramlar var."
    Bizim sorduğumuz şey bayramların sizde uyandırdığı duygu veya düşüncelerdi. Bu yüzden ilgisiz olduğuna karar verildi.
    • Beğen
    Tepkiler: zeka3
    40 tahvil verilecekmiş d1 de lutfen yüklensın
    dizzy
    dizzy
    Merhaba,
    İsminiz listeye eklenmiştir. Ödülünüz en kısa zamanda hesabınıza yüklenecektir.

İyi oyunlar...
    Yeni tip koronovirüs(covid-19) sebebiyle foruma girişler aynı anda 2 kişiden fazla olmamak kaydıyla sınırlandırılmıştır.
    • Beğen
    Tepkiler: reco54
    lawww
    lawww
    Yabancı serverlerede girmeyelim mi orada riskli bölge mi samuellll
    • Beğen
    samael
    samael
    Giriş yapıp yapmamak sizin kararınız ancak giriş yaparsanız sizi 14 gün türkiye sunucularına alamayız. 14 gün sonunda test sonucunuz negatif çıkar ise alabiliriz.
    • Beğen
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…