• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

sleeplesslady kullanıcısının son içeriği

1. sleeplesslady

Etkinlik Sonucu KASIM 2021 BİL BAKALIM ÇEKİLİŞİ ve KAZANANLARI

@fatih2547 ve @Jhoni Lesh her ikisi de mi otomatik işlem ?
  2. sleeplesslady

Hakaret bildirimlerine bakan arkadaşımın yoğunluğu sebebiyle, incelemeler normalden biraz daha...

Hakaret bildirimlerine bakan arkadaşımın yoğunluğu sebebiyle, incelemeler normalden biraz daha uzun zamanda yapılmıştır.
  3. sleeplesslady

Sevgili Kovboylar, Kazananlarımız belli olmuştur. Külçe, Tahvil ve Fal Kurabiye yüklemeleri hemen yapılacaktır. Bonus madalyası kazanan oyuncularımız iki adet dilediği madalyayı (Karakter, Yüksek Gelir, Otomatik İşlem, Enerji) yazarsa onların da yüklemelerini yapacağız. Katılımınız için tekrar...
  4. sleeplesslady

Sevgili Kovboylar Forumumuzda 2021 Ekim ayı için düzenlediğimiz Bil Bakalım Etkinliği cevabını ve kazananları aşağıda bulabilirsiniz. Katılımınız için çok teşekkür ederiz. Çekilişin tüm detayları aşağıdaki videomuzda yer almaktadır Bu Sonuçlara Göre Kazanan Oyuncularımız ve Ödülleri...
  5. sleeplesslady

Forum Yarışması 2021 KASIM BİL BAKALIM ETKİNLİĞİ

Sevgili Kovboylar, etkinliğimiz sona ermiştir. Katılımınız için teşekkür ederiz. En fazla 1,5 saat içinde sonuçlar açılanacaktır.
  6. sleeplesslady

Geri Bildirim Batı'da Cuma Satışı Geri Bildirimleriniz

Doğru zamanı görebilecek çok alan vardı, bu sebeple bu konuyla ilgili bir telafi mümkün değildir.
  7. sleeplesslady

üzgünüm, evet bir hata yapmışım ancak ana giriş sayfasında doğru tarih vardı, forumda da 48 saat süreli olduğu da yazıyordu, keşke bir oyuncumuz 48 saat yazıyor ama 29 Kasım diye uyarmış olsaydı da ben de hatamdan dönseydim, kaldı ki dükkânda da her eşyanın üzerinde kalan süre yazıyordu; tekrar...
  8. sleeplesslady

Özür dilerim, satışın 48 saat olacağı belirtilmiş ancak ben 28 Kasım yerine 29 Kasım yazmışım; süreyi doğru, tarihi yanlış aktarmışım :(
  9. sleeplesslady

Forum Yarışması 2021 KASIM BİL BAKALIM ETKİNLİĞİ

Cevaplarına, dünyalarını yazmayanlar lütfen düzenleme yaparak, eklesinler
  10. sleeplesslady

Merhabalar, İtfaiye seti ile ilgili olarak geri bildirim aldık, genel bir sorundan dolayı satışa sunulması gecikmiş. Yarın saat 12:00'de Şans Yoncalı setlerle beraber, İtfaiyeci sandıkları da satışta olacakmış
  11. sleeplesslady

valla isimlere dikkat etmedim ama liste uzundu :D
  12. sleeplesslady

Değerli Oyuncularımız, Bugün Cuma Satışı başladığında, Colcord Set eşyaları bedavaya satılmış. Tüm ülkelerde aynı sorun yaşanmıştır, ancak satış her ülkenin lokal saatiyle 12:00'de başladığı için, bizde daha erken başladı ve daha fazla etkilendik. Bu durum saat 13:30 civarlarında düzeltilmiş ve...
  13. sleeplesslady

ben silmedim, sadece içinde değişiklik yaotım @*SHARAPCHI* , siz daha sonra komple silmişsiniz

ben silmedim, sadece içinde değişiklik yaotım @*SHARAPCHI* , siz daha sonra komple silmişsiniz
  14. sleeplesslady

Macera aksiyonu ve BOT

Her fikrin önemli olduğunu düşünüyorum; Einstein sevdiğim bir sözü var: Bir fikir ilk başta saçma gelmiyorsa, ondan umut yok demektir. Kaldı ki bu macera konusu benim de kafamda, oyuna başladığımdan beri tıklıyorum tıklıyorum o maceraya, bekle bekle bir şey olmuyor, daha göremedim şu maceranın...
  15. sleeplesslady

Ödüllü Awesomia Savaşları

aynen dediğiniz gibi olacak; belli aralıklarla etkinliklerimize dahil edeceğiz avatar ödülünü