TornadoF5 kullanıcısının son içeriği

1. TornadoF5

Organize Savaşlar

Yaptığım uyarıya rağmen birbirinize hakaret ediyorsunuz. Konu kilitlenmiştir.
  2. TornadoF5

Organize Savaşlar

Birbirinize hakaret etmeden yazışınız.
  3. TornadoF5

Düello Etkinliği 2018-2020

Hiç bir şey düşünmezdim. Her düelloyu kazanmayı hiç bir zaman ummayın. Bu işin içinde şans faktörü de etkili.
  4. TornadoF5

Yaptığım inceleme ve araştırma sonucunda yeteneklerin düşürüldüğü ve düzenli olarak yapıldığı gibi de vurma ve çekilme yerlerinin de yeniden ayarlandığı tespit edilmiştir. Kaybettiğiniz düelloyu yüksek ihtimalle bu yüzden kaybetmiş olmanız mümkündür. NPC hesaplarının vurma ve çekilme...
  5. TornadoF5

6 Ocak Haftası

Salon chatinden görebilmemiz için devamlı olarak tüm dünyalarda online olmamız gerekir ki bu çok zor. Herhangi bir sorunda forumdan yada destek sisteminden yazarsanız hemen ilgilenilirdi.
  6. TornadoF5

avril adminin yaptığı kontrolde lawww isimli oyuncunun seviyesinin yükselmiş olduğu ve o yüzden düello atamadığı tespit edilmiş olup, lawww'ı sorgusuz sualsiz yaptığı bu suçlamasından dolayı şiddetle kınıyorum. Yönetimdeki herkes görevlerini yerine getirmekde olup bu şekilde bilip bilmeden...
  7. TornadoF5

Bayılanları ayıltabiliyorum ama rahmetli olanlara benim yetkim yetmiyor. :cool:
  8. TornadoF5

Halledilmiştir.
  9. TornadoF5

The West Loto Yılbaşı Özel Kazananlar Listesi

Sanırsın ki çekilişe 100 kişi katılıyor da her seferinde aynı kişilere çıkıyor.
  10. TornadoF5

Seviye 8 - Ded Moroz

Seneye kaldı malesef.
  11. TornadoF5

Soru - Cevap

Eski yılları düşünürsek birşey kaybetmiş olmamanız lazım.
  12. TornadoF5

Seviye 20 - isimsiz

Bu görev serisi 18 Aralık ile 9 Ocak arasında yapılabilir. Görev verici : Şerif Gerekenler: - Çözümle:Zorla girme miydi? (İsimsiz) Ödül: 12 yıllık viski + 300 tp ------------------------------------------------------------ Görev verici : Şerif Gerekenler: - Un 0/5 - Çekiç 0/1 -...
  13. TornadoF5

Seviye 40 - İşçiliğin bedelini ödemek

Bu görevin karakter sınıfı ile bir alakası yoktur. Ustalığınızla alakası vardır.
  14. TornadoF5

Düzeltilmiştir.
  15. TornadoF5

Seviye 40 - İşçiliğin bedelini ödemek

Bilmiyorum. Hiç denemedim.