VeniVidiVici
Son Hareket:
8. Oca 2019
Alınan Beğeniler:
55
Ödül Puanları:
48

Bu Sayfayı Paylaş

VeniVidiVici

Community Manager

VeniVidiVici üyesinin son etkinliği:
8. Oca 2019
    1. FiXxLeD
      FiXxLeD
      Advertorial dummy acc Etkinlik Yöneticisi-Buddies under.taker Etkinlik Yöneticisi
      ban yemiş oyuncular ne zamandan beri etkinlik yöneticisi diye banları açılır hale geldi yada nasıl oluyorda etkinlik yöneticisi oluyor sayın cm yine torpilmi geçiyorsunuz hani işinize gelince hak hukuk diyorsunuz bu tutum size hiç yakışmadı admin bey
      1. devilltown
        devilltown
        ilk defa emre ile bir konuda hem fikir olmak beni bir hayli şaşırttı. evet sayın CM bu kural yazılı olmasada etik olarak korunmalı idi ceza almış ister küfür ister hesap devri isterse envanter aktarımından kımseyı ilgilendirmez ama banlanmış bir hesabın etkınlık yönetıcısı oldugunu görmek size olan güveni oldukca sarstı
        28. Oca 2018
      2. Come*get*to*king*
        Come*get*to*king*
        zor yerden sormuşsun emre :D
        29. Oca 2018
        FiXxLeD bunu beğendi.
      3. FiXxLeD
        FiXxLeD
        SORSAK NOLCAK KARDES SESİ KESİLMİŞ İFLAĞİ KESİLMİŞ GİBİ SES YOK BİRŞEY YOK YANİ SİZ ANCA KONUŞUN DENİYOR GALİBA HAYAT BÖYLE..
        20. Mar 2018
    2. Come*get*to*king*
      Come*get*to*king*
      Yeni Etkinlik Yöneticileri tam isabetle seçilmiş Destek biriminde bir değişiklik var mı
    3. -BY-AĞABEY-
      -BY-AĞABEY-
      15 gün oldu dönüş yapacakmısın usta
    4. MaRiCiNaL
      MaRiCiNaL
      sayın adminim suportun çok hızlı çalışması gereken bir zamanda çalışmıyor lütfen gereğini yapın bir çok oyuncu mağdur durumda. yaprak hanımın bu davranışı hoş değil
      1. cnRxx bunu beğendi.
    5. ALoNe-
      ALoNe-
      s.a kolay gelsin admin bir sorum olacaktı ben 3 tane hesap kullanıyorum farklı farklı ıp lerden fakat ban yedim nasıl oluyor bu ?
    6. VeniVidiVici
      VeniVidiVici
      Maalesef mobil uygulama ile ilgili bir çalışmamız bulunmamaktadır.
    7. KARADON
      KARADON
      Android uygulaması acilacakmi the westin
    8. ICasTeLLaNI
      ICasTeLLaNI
      Assist ve Gol Krallığı için tahminde bulunmuştum ve Diğer seçeneklerini seçmiştim. Bugun tekrar baktığımda ismimi göremedim hiçbir seçenekte rica etsem kontrol edermisiniz.
    9. VeniVidiVici
      VeniVidiVici
      Sen meşgul iken zaman çabuk geçmiş :)
    10. devilltown
      devilltown
      tşkler evde badana boya işi yaparken kaçırmıısız :)o yuzden bana kısa tutuldu zaman gıbı geldı sanırım
    11. VeniVidiVici
      VeniVidiVici
      Merhaba dewiltown,
      Anketi yarım gün geç başlattığımız için aynı şekilde yarım gün geç bitirdik. Yani yine 2 gündü.
    12. devilltown
      devilltown
      gol krallıgı tahnım süresı 24 saatmıydı
    13. Rancho
      Rancho
      Merhaba,

İspanya - Çek Cumh. ve Belçika - İtalya maçlarını ankette doğru işaretlediğim halde külçeleri gelmedi. Diğer müsabakaların külçeleri geldi.
    14. VeniVidiVici
      VeniVidiVici
      Kuralları okursanız, tahminlerin ne zaman kapatılacağına dair bilgi edinebilirsiniz.

Futbol Etkinliği Detaylı Bilgi
    15. serkan43
      serkan43
      Futbol etkinliğinde irlanda-isveç maçına daha 1 45 dk var konu niye erken kapatıldı?
    16. VeniVidiVici
      VeniVidiVici
      Külçe satın alma pencersinde "Kayıtlar" sekmesine bakarsanız neden geldiğini yazdığını görebilirsiniz. :)
    17. kose81
      kose81
      Merhaba.

75 altın külçesi satın aldın.

şeklinde gelen mesajlarda külçenin nasıl kazanıldıgıda yazsa daha güzel olabilir :)
    18. VeniVidiVici
      VeniVidiVici
      Merhaba kara lele,

Bu konu daha önce defalarca tarafımıza iletildi ve titizlilikle incelendi. Daha üst merciler ile yapılan görüşmeler neticesinde böyle bir şeyin mümkün olamayacağı belirtildi.

İyi eğlenceler dilerim...
    19. kara lele
      kara lele
      merhaba sayın GM. benim yıllardır bu oyunda emeğim var, benim gibi düşünen bir çok oyuncu var ve sizden ricamız, Daha Önce Kurallara uymayıp Hesabı Ban'lanan Ve Kapatılan oyuncuların hesaplarının bir defaya mahsus af edilmesini rica ediyorum, amacımız burda TR serverlerine tekrardan bir canlılık kazandırmak ve daha dikkatli oyun bilinciyle hareketen canlılığı artırmaktır, bu konuyu ciddiye alıp değerlendirmenizi rica ediyorum.. iyi çalışmalar siz ve ekibinize..
    20. VeniVidiVici
      VeniVidiVici
      Merhaba,

Evet. Ben de bugün size ulaşacaktım. Dilerseniz başvurabilirsiniz.
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • İmza