VeniVidiVici

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Advertorial dummy acc Etkinlik Yöneticisi-Buddies under.taker Etkinlik Yöneticisi
    ban yemiş oyuncular ne zamandan beri etkinlik yöneticisi diye banları açılır hale geldi yada nasıl oluyorda etkinlik yöneticisi oluyor sayın cm yine torpilmi geçiyorsunuz hani işinize gelince hak hukuk diyorsunuz bu tutum size hiç yakışmadı admin bey
    devilltown
    devilltown
    ilk defa emre ile bir konuda hem fikir olmak beni bir hayli şaşırttı. evet sayın CM bu kural yazılı olmasada etik olarak korunmalı idi ceza almış ister küfür ister hesap devri isterse envanter aktarımından kımseyı ilgilendirmez ama banlanmış bir hesabın etkınlık yönetıcısı oldugunu görmek size olan güveni oldukca sarstı
    Come*get*to*king*
    zor yerden sormuşsun emre :D
    FiXxLeD
    SORSAK NOLCAK KARDES SESİ KESİLMİŞ İFLAĞİ KESİLMİŞ GİBİ SES YOK BİRŞEY YOK YANİ SİZ ANCA KONUŞUN DENİYOR GALİBA HAYAT BÖYLE..
    Yeni Etkinlik Yöneticileri tam isabetle seçilmiş Destek biriminde bir değişiklik var mı
    sayın adminim suportun çok hızlı çalışması gereken bir zamanda çalışmıyor lütfen gereğini yapın bir çok oyuncu mağdur durumda. yaprak hanımın bu davranışı hoş değil
    s.a kolay gelsin admin bir sorum olacaktı ben 3 tane hesap kullanıyorum farklı farklı ıp lerden fakat ban yedim nasıl oluyor bu ?
    Assist ve Gol Krallığı için tahminde bulunmuştum ve Diğer seçeneklerini seçmiştim. Bugun tekrar baktığımda ismimi göremedim hiçbir seçenekte rica etsem kontrol edermisiniz.
    tşkler evde badana boya işi yaparken kaçırmıısız :)o yuzden bana kısa tutuldu zaman gıbı geldı sanırım
    Merhaba dewiltown,
    Anketi yarım gün geç başlattığımız için aynı şekilde yarım gün geç bitirdik. Yani yine 2 gündü.
    Merhaba,

İspanya - Çek Cumh. ve Belçika - İtalya maçlarını ankette doğru işaretlediğim halde külçeleri gelmedi. Diğer müsabakaların külçeleri geldi.
    Kuralları okursanız, tahminlerin ne zaman kapatılacağına dair bilgi edinebilirsiniz.

Futbol Etkinliği Detaylı Bilgi
    Futbol etkinliğinde irlanda-isveç maçına daha 1 45 dk var konu niye erken kapatıldı?
    Külçe satın alma pencersinde "Kayıtlar" sekmesine bakarsanız neden geldiğini yazdığını görebilirsiniz. :)
    Merhaba.

75 altın külçesi satın aldın.

şeklinde gelen mesajlarda külçenin nasıl kazanıldıgıda yazsa daha güzel olabilir :)
    Merhaba kara lele,

Bu konu daha önce defalarca tarafımıza iletildi ve titizlilikle incelendi. Daha üst merciler ile yapılan görüşmeler neticesinde böyle bir şeyin mümkün olamayacağı belirtildi.

İyi eğlenceler dilerim...
    merhaba sayın GM. benim yıllardır bu oyunda emeğim var, benim gibi düşünen bir çok oyuncu var ve sizden ricamız, Daha Önce Kurallara uymayıp Hesabı Ban'lanan Ve Kapatılan oyuncuların hesaplarının bir defaya mahsus af edilmesini rica ediyorum, amacımız burda TR serverlerine tekrardan bir canlılık kazandırmak ve daha dikkatli oyun bilinciyle hareketen canlılığı artırmaktır, bu konuyu ciddiye alıp değerlendirmenizi rica ediyorum.. iyi çalışmalar siz ve ekibinize..
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…