VeniVidiVici

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Ne yapayım şimdi . daha önce görüştüğümüz konu bugün intikal etmiş baş vurayım mı Sence Game Developer olarak ?
    destek ekibine;ticket nasıl atacagım ?
    Merhaba Kayzerix,

Herhangi bir sorunuz/sorununuz varsa destek birimi ile iletişime geçerek çözüm bulabilirsiniz.

İyi eğlenceler dilerim...
    Forumda açtığım ve sizleri eleştiren başlığım bana hiçbir cevap veya bilgi verilmeden 2 gündür inatla siliniyor. Ve bende inatla sesimizi duyurmaya çalışmaya devam edeceğim. Sizleri insan haklarına saygı duymaya davet ediyorum.
    Veni selam,görüşemiyoruz uzun zamandır nasıl gidiyor işler?
    Panelin hali vakti nasıl umarım keyfi yerindedir.En son görüştüğümüzde bozuk demiştin düzeltemedi mi şirket hala?
    kale savaşı etkinliğinde kazanılan külçelerin yüklenmesi neden yapılmıyor. deadwoodakı son etkınlıgın üzerinden neredeyse 2 hafta gecti etkınlıklerle ilgilenen yönetici sanırım pek ciddiye almıyor görevini..
    Sayın yönetici THE WEST adlı oyun da ses efektleri + cowboy müziklerinin olmayışı çok büyük bir dez avantaj. Kötü...

Oyun Kurucularına lütfen iletiniz, sıkıcı bir durum.

Umarım önerim bir fayda sağlar... Ses efektleri ve Fon müzikleri ile oyun daha da güzel olabilir. Gereken yapılsın,,

saygılar
    Yaklaşık 1 haftadır altın tabanca için uğraşıyorum.Paperdolumda kazma var her gün motivasyonu 0 lara kadar çekiyorum yine de çıkmıyor bir garip çamur toprağı. Bugün sondu yine kontrol ettim ve çıkmamış. Nasıl bulabilirim.
    deadwood kale etkınlıgınde savunmaya kayıtlı oldugum halde saldırıya atılmısım bu yaptıgınız uyelere baskıdır yapılan bu uygulamayı inno merkeze -e.mail olarak bıldırecegız.tr yonetımı kafasına buyruk davranamaz!!!
    Onur kardeşim mesajıma bi cevap ver yaw gözünü seveyim aslan kardeşim :D yaw istesem Cumhurbaşkanına bile ulaşırım ama sana ulaşmıyom yaw :D kurbanın olayım mesaja bi bak :D
    Yağa gerek yok adam seni adam yerine koyup da okumuyor bile bunları sıkıntı etme ben kendimdeyim tickete yetkiliye yönlendiriyoruz deyip geçiştiren sonra da cevap vermeyen forum mesajlarına cevap vermeyi bırak okumaya bile tenezzül etmeyen biz forumda olunca cıkmamızı bekleyen kim nerede listesine bakıp giden biz olmadığımızda soru soran adamları bana savunmayın doğum gününde herkes dilekte bulunur bende bunu diledim iyi veya kötü bunda ne var ilah değil sonuçta senin benim gibi oda
    adama bak ne yazmış cmnin duvara enivici kendindemisin
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…