VeniVidiVici

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Cappadocia da iki gündür onarım yazısı var giriş yapamıyorum. Bu çalışma tam olarak ne zaman biter?
    Teşekkürler...
    Cappadocia odulleri ne zaman yuklenecek
    bosphorusdan deadwoodakulcetransefr etmek ıstıyorum 2 gundur nıkımı bulamadıkları için edemıyorlar gecende aynı sıkıntıyı yasadım kım ılgılenıyor bu işlemlerle lutfen bı el atın
    size özel mesaj yolladım cevabınızı bekliyorum
    B7 betadaki voyyysss etkinliğinde kazananlara ödül olduğunu yazmışsınız ancak merak ettiğim nasıl kazanacağız ve Ödüller betadami verilecek
    SLM Cullen Baker yada diger eksik itemleri nerde ve nasil tamamlayabiliriz yada satin alabiliriz sonucta parayla satilanlar var.
    Merhaba tekrardan uzun aradan sonra döndüm nihayet bir selam vereyim dedim :)
    Şimdi arkadaşım benim d8 KjalamA-TR hesabının ban nedeni oyunda acil bir işim vardı kostum intarnet cafe ye şansa başka bir oyuncu daha girmiş kimliğini bilmediğim aramızda pazar ticareti bilmemne yok .Sonra intarnet cafe den geri çıktım meyersem şansa adamın biride girmiş west e o intarnet cafe de yani acil işim vardı adı neydi Natty bumppo diye bir oyuncu yla kesişmiş bağlantılarımız lütfen anlayıs gösterip banı açmanızı talep ediyorum .
    neden yeni server açılmıyor yeni bir başlangıç yapmıyoruz oyunu eski günlerine götürecek yeni bir başlangıç iyi olmaz mı
    ben cimarron serverindeyim kale savaşı etkinliğinde kazara savunmayı seçtim yardımcı olabilirmisiniz
    Sunucu Saati İle 04:18 itibari ile orada'da kopmalar oluşmuş şahsen bende giremedim. ylmbl karakterim ile. the-west.de giremedim.Zaten Giremediğim 2gün premium uzatılmış.
    Sadece TR server İle alakalı bir Durum değil bu,Oluşan Sorun beta dahil bütün sunucularda var,anlık oluşuyor tekrar alıyor birkaç dakika sonra.
    deadwood yenı dunya bugun kımse oyuna gıremıyor burda 1 gunlukte olsa bızım premıumlarımız boşa gıdecek .bunu nasıl telaffı edeceksınız.premıum bıttıgınde sanıye gecırmeden hesaplarda olan kulceyı cekıyor sıstem ama boyle bır hatada 1 gun uzatmayı hıc dusunmuyor.oyunun ıyıce civisi cıktı..
    bütün dunyalardaki duello etkinlik hesapları duelloya acık ..etkinlik var haberimizmi yok .....
    Doğum gününüz kutlu olsun sayın Cm'im. :)
    Selamın aleykum süper admın anlayıslı olacagınızı umuyorum . Asortık61 i açıp pısos adlı hesabı nı banlasanız herkes hata yapabilir bırdaha tekrarlanmaması ıcın size yemin ediyorum lütfen asortık61 i açın pısos u banlayın herkes hata yapabilir bazen sizde yapabılıyosunuz anlayıslı olucagınızı umuyorum saygılarımla süper admınım... anlayış gösterip banımın açılmasını pisos hesabının kapatılmasını arz ve rica ederim anlayışınız için çok teşekkürler
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…