Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Sevgili etkinlik yöneticileri yaptığınız işi düzenli ve adaletli bir şekilde yapmayı neden beceremiyorsunuz . 400 kraker verirken sağır sultanı uyandırdınız 1500 kraker atmışsınız savaşa ses seda yok . Merak ettiğim ufak bir nokta var savaşa sizde katıldınız mı ? Sizde katıldığınız için mi 1500 kraker attınız ? Hani innogames izin vermiyordu ya bu iş nasıl oldu ?
    Bir zamanlar etkinlik yöneticileri kraker kodları dağıtırdı onlardan pek kalmadı
    avare-mu
    hepsini ben kapıyorum diye artık atmıyorlar. :p
    şansına küs okan. :D
    XHellFire
    Kendim için değil garibanlar için diyorum ben işimi külçeyle hallederim aslan :D
    Bu kadar etkinlik yöneticisi ne işe yarıyor merak ediyorum haftada 1 savaş açmaya 4 kişi maaş alıyor @Lachryma hepsinin yaptığı işleri tek başına yapacak çok oyuncu var ya görevlerinin hakkını versinler yada onurlu bir davranış sergileyip istifa etsinler
    Lachryma
    Lachryma
    Sözlerinizin hakaret düzeyine vardığının umarım farkındasınızdır. Bu üslubunuzu sebebi belli olan kızgınlığınıza bağlayıp bundan sonraki ithamlarınıza cevap vermeyeceğim.

İyi oyunlar dilerim.
    XHellFire
    O düzeye çıkmadım , çıkmamda hepsinden önce karşımda bir hanımefendi var bilincindeyim benim sözlerim şahsına değil makamına . İthamlarınıza cevap vermeyeceğim diyorsun ama itham ile gerçekler arasında çok fark var sonuç olarak bu etkinlik yöneticileri çalışmıyor bana çalışıyorlar diyemezsin çünkü çok iyi biliyorum çalışmıyorlar . Sadece haftada 1 savaş açmak için etkinlik kadrosunu 4e çıkardınız
    XHellFire
    dizzy ve samael vardı zaten 2 kişi niye dahil oldu bu iki arkadaşın çok mu işi oluyorda bakmıyorlar görevlerine . Çok işleri var ve yoğunlarsa bıraksınlar işi olmayan vakti olan arkadaşlar yapsın bu görevi yeni gelen 2 arkadaş zaten daha görevin ne olduğunu bilmez . Bu arkadaşların bildiği tek şey var ay bittiğinde yatan külçe eminim günü gününe yazıyorlardır yüklemen için külçeleri ..
    Şu hayatta iki şeye dikkat edeceksin 1.si asfalt yolda giderken kavşaklara 2.si ustasına laf eden falan filan işte
    http://prntscr.com/u71q7y işinize gelmeyeni silin tabi ne diyelim ağam paşam mı diyelim bu işler böyle olmaz ya işinizi doğru yapacaksınız yada bırakıp gideceksiniz
    XHellFire
    Millet olarak yardımsever milletiz sürgün niyetiyle gidip yardımseverliğimizi göstermemizde bir sakınca görmüyorum
    Deadwood22
    Deadwood22
    İşte bi numune getirdik.. :D
    zeka3
    zeka3
    Sürgün yerleri açıklansın,.bizde ona göre valiz mi,hazırlayacağız çeyiz mi? hazrılayacağız karar verelim...
    #SürgünYerleriAçıklansın
    Satış duyurusunu atan etkinlikçide ilk defa görülmüş bişey anlaşılan bu cm hanım hiiiiiiiç çalışmıyor yatın bakalım çiftlik bulmuşsunuz yatıııııııııınnnnnn
    XHellFire
    Bizlerde özel hayatlarımızda çalışıyoruz ama maaş aldığımız şirketin işlerini yaptıkdan sonra özel hayatımız var diyoruz siz müsait olduğunuzda maaş aldığınız şirketin işlerini yapıyorsunuz aradaki farkı anlamamanız normal işinize geliyor çünkü sizden önce onur beyinde özel hayatı vardı ama ne olursa olsun yapılacak işi yapar öyle giderdi
    Lachryma
    Lachryma
    İnsanların hayatlarında neler olup bittiğini, neler yaşandığını, insanların ne ile karşı karşıya olduğunu bilmeden, ön yargılarınızla yorum yapmamanızı tavsiye ederim. İyi günler dilerim.
    XHellFire
    Her işe bir bahaneniz var alıştık buna
    Dün akşamki fiyasko etkinlik savaşını külçe vermemek için açtığınız aşikar benim anlamadığım bizi niye uğraştırıyosunuz vermicez deyin bilelim dalga geçmeyin milletle kafanıza göre basmışsınız testleri @dizzy @samael
    @Lachryma sadece tr için mi yoksa genel etkinlik mi bu kale savaşı olayı
    XHellFire
    Tr yönetimi yanlarında sütten çıkmış ak kaşık kalır
    Lachryma
    Lachryma
    Duyurusu yapılan kale savaşı etkinliği IFBC savaşlarının yapıldığı sunucuda olacak, kazananların ödülleri yerel sunucularında verilecektir.
    @Deadwood22, duyurudaki kurallarda geliştirilmiş setlerle etkinliğe katılmanın yasak olduğu ve böyle oyuncuların destek ekibine başvurup eşyaların seviyelerinin sıfırlanabileceği belirtilmiştir.

İyi oyunlar dilerim.
    XHellFire
    Facebookda kazandığımız külçeler yüklenmedi hala etkinlik yöneticileri yatmakdan rapor hazırlayamadılar galiba :)
    Konumu lazım @Deadwood22 benim yazdığım ama yöneticilerin kaldırdığı yorumlar var bir röportaj vereyim akşam sana :D
    Deadwood22
    Deadwood22
    Tabi kiii kağıt kalemler hazırlandı :D her türlü ihbar alınır :)
    Etkinliğe dilenci gibi yazmanızı bekleyen Bu yöneticilerin kafası basmıyor ki savaşa katılan herkesi etkinliğe dahil etmeyi bunuda biz mi söyleyelim ?
    dizzy
    dizzy
    Görev oyunu etkinliğinin başlangıç görevi olarak bu etkinlik başlamış bulunmaktadır. Oyun içerisindeki görevleri de kabul etmeden yapamadığınız gibi burada da etkinliğe katılım şartı gerekmektedir. Konuyu ''dilenci gibi'' söylemiyle değerlendirmenizin sebebini anlayamamaktayım.
    İyi oyunlar...
    İşlerine gelmeyen yorumları silmeye başladılar ..
    dizzy
    dizzy
    Yorumun silinme sebebi başlık altında karışıklık yaratmaması içindir.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…