• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Red Kit ETKİNLİK DÜNYASI - OCAK 2022 OYUNU

devilltown

Kıdemli Üye

gece 00:00 da başlatmanızın mantıklı bir sebebi vardır umarım ..
çünki katılanların arasında çalışan ve ögrenciler olacak ..
bizim gibi emeklı yada çalısmayanlar için bu haksız bir rekabete yol açabilir.daha mantıklı bir saat secmenız gerekmezmiydi..kaldıkı bu ilk sanırım gece00:00 da başlatılması

bizim gibi emeklı yada çalısmayanlar için bu haksız bir rekabete yol açabilir.daha mantıklı bir saat secmenız gerekmezmiydi..kaldıkı bu ilk sanırım gece00:00 da başlatılması
Metin abi,

Etkinlik 1 aydan fazla sürecek.Bence başlangıç saatinin pek önemi yok

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
tam 14 Ocak tarihinde başlaması açısından 00:00 olarak belirlendi

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
nasıl yok sen o saate aktıf olabilirsin ama bir başkası olmayacaktır herkes gece kuşumu az mantık ufuk bırakın şirinlik yapmayı mantık cercevesınde konusalım nerde görülmüş gece 00:00 da server acıldıgı
son gün değil de, daha önceden fikrinizi belirtmiş olsaydınız, diğer oyuncularımızın da fikirlerini alabilecek zamanımız olurdu, ama artık bu etkinlik için değiklik yapılmayacaktır.

00.00 başlayanlar girip 2 dakika para kasıp çalışma yapsa kasaba kurmaya bırakacak ve sabah girdiğinde kurma puanı kasmaya başlayacak aynı şey tecrübe ve düello için level avantajınıda ortaya çıkarıyor. Orijinal halinden değişen tek şey saat sanırım. :D

devilltown

Kıdemli Üye
son gün değil de, daha önceden fikriniz belirtmiş olsaydınız, diğer oyuncularımızın da fikirlerini alabilecek zamanımız olurdu, ama artık bu etkinlik için değiklik yapılmayacaktır.

bakın hanımefendi düz mantık olarak düşünsenız bile biz oyuncuların sizi uyarmasına gerek kalmaz ..bir tane örneği varmı gece başlatılmasının bir çok oyuncunun aklına şimdiden şüphe düştü acaba o saate kimler online olacak ve bu avntajı kimler kullanacak ve 4-5 hafta cok usun süreç ha şahsen ben böyle etkınlıklere hiç katılmadım katılmayıda düşünmüyorum tamamen zaman israfı ..ama illa bizmi sizi uyarcagız zaman kavramlarında

ve yazınızdaki son cümlede oldukça despot bir yaklaşım

ama artık bu etkinlik için değiklik yapılmayacaktır. bu nasıl bir üslüptür zaman olmadıgı için etkinlik saatlerinde değişiklik yapılamıyacaktır demek varken
YAPILMAYACAKTIR!!demeniz oldukca itici:)
benim kadar kaba birisi bile bunu itici buldu ise NAİF oyuncuları kırmayınız ;)

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
10 gündür bu ilan yayında, bugüne kadar tek bir oyuncudan itiraz gelmedi, şüphe düşen oyuncularımız vardıysa bugüne kadar yazardı sanırım.

nasıl yok sen o saate aktıf olabilirsin ama bir başkası olmayacaktır herkes gece kuşumu az mantık ufuk bırakın şirinlik yapmayı mantık cercevesınde konusalım nerde görülmüş gece 00:00 da server acıldıgı
Şirinlik yapmıyorum abi sadece fikrimi söylüyorum.Gündüz başlasa, oyuna sadece akşam ve gece girenler de var, bu durumun tam tersi olacak yine aynı şekilde.Bu sebeple bana göre önemi olmadığını belirtmiştim.Ben de gündüz işimden ötürü pek bakamıyorum esasında

devilltown

Kıdemli Üye
Şirinlik yapmıyorum abi sadece fikrimi söylüyorum.Gündüz başlasa, oyuna sadece akşam ve gece girenler de var, bu durumun tam tersi olacak yine aynı şekilde.Bu sebeple bana göre önemi olmadığını belirtmiştim.Ben de gündüz işimden ötürü pek bakamıyorum esasında
müsait olursan bu gece 00:01 den sonra 1-2 saat bakalım dıyecegım ama etkınlık kasacaklar olacaktır muhakkak oyuncu sayısı d1 de 10-15 oluyor gece maxımum dıger serverlerde bunun yarısı kadar yani bu her şekılde haksız rekabet doguracak ..

devilltown

Kıdemli Üye
10 gündür bu ilan yayında, bugüne kadar tek bir oyuncudan itiraz gelmedi, şüphe düşen oyuncularımız vardıysa bugüne kadar yazardı sanırım.

size göre yüzlerce kişinin oldugu serverlerden acaba foruma bakan kaç kişi var bir analiz yaptınızmı:)
hatta gecen yapılan ürün bulma etkınlıgındekı üste katılım yapılan dünyalar size aktıf oyuncuların sayısını muhakkak azda olsa bilgilendırmıstır yada ben yardımcı olayım

d1 20 kişi
georgia 3 kişi
halikarnas 1 kişi
istanbul 9 kişi

hani gecenlerde bir tartışma konusu olmustu anket sayıları ile ilgili sizin yüzlerce oyuncu var dedıgınız serverlerde 1 kişi lütfetmiş:)
yani buraya bakan koskoca serverlerden 1 kişi

herkesin giriş saati farklı, sizlerin söylediği saatte de ben girmiyorum. bana kalırsa da gece 04:00'de açılsın ben o saatte online oluyorum. Öyle şey olur mu ya ? Çalışanlar sanki 12:00'da çalışmıyorlar mı? Bunun saatini kimseye göre ayarlayamazlar. En fazla olacağı 21:00-22:00 civarlarıdır, onda da şöyle bir şey var millet yemek yiyip dinlenmeye geçiyor. Hep bir sorun yani...

gece online arkadaşlar günlerce aralıksız uykusuz duramayacağından gündüz online olan arkadaşlar onlar uyuduğu zaman ne istiyorlarsa kasabilirler, ne yani 00:00'da başladığı zaman 1 ay boyunca aralıksız kasıp sırf 00:00'da başladığı için kazanan olacağını mı sanıyosunuz ? hahahahha :D komik

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Kasaba görseli yüklemek ve gerektiğinde görev eşyalarını talep etmek için lütfen bu başlığı kullanın.

Castar7

Kıdemli Üye

Senin aktif olduğun saatte de başkası aktif olamayabilir o zaman da ona haksızlık olur ama nedense işin ucu sana dokunduğunda hak hukuk tek taraflı oluyor neyse ihtiyarın gönlünü yapabiliyorlarsa yapsın yönetim ;) Bu arada gayet mantık çerçevesinde baktığında gün 24 saat yeni günün başlangıcı gece 12'den sonra gayet güzel düşünülmüş etkinlikte bir şeyler başarmak isteyen birazcık sosyal hayatından uykusundan silindi ödün verebilir vermeli de ;)

Son düzenleme bir moderatör tarafından: