• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Red Kit ETKİNLİK DÜNYASI - OCAK 2022 OYUNU

Deadwood22

Kıdemli Üye
Global etkinliklerin öğlen 12 de başlamasının (ki bizde hep 1-2 saat sapar ve hesaplanamaz..) bir sebebi var elbet :) Yoksa diğer etkinliklerde gece 12 de başlardı ama herkesin uygun olabileceği saatler öğle saatleri, yapıcak bir şey yok son gün bir düzenleme yapılması daha büyük bi haksızlık yaratırdı o yüzden diğer etkinliklerde tekrar tartışılır :)

Not. Etkinlik için uykusundan sosyal hayatından ödün verdirtiyosa oyun, başka işkence çektiren oyunlara bakardık. Keyif almaya odaklanmak yerine sürünelim isteyenler var :D mesela Castar7 -_-

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Günaydın Sevgili Kovboylar,

Sistem tarafından sürekli olarak harici yazılım ve yasaklı eklenti kontrolü yapıldığını, harici yazılım ve eklentileri aktifleştiren oyuncuların etkinlikten çıkarılacağını hatırlatmak isteriz.

devilltown

Kıdemli Üye
Senin aktif olduğun saatte de başkası aktif olamayabilir o zaman da ona haksızlık olur ama nedense işin ucu sana dokunduğunda hak hukuk tek taraflı oluyor neyse ihtiyarın gönlünü yapabiliyorlarsa yapsın yönetim ;) Bu arada gayet mantık çerçevesinde baktığında gün 24 saat yeni günün başlangıcı gece 12'den sonra gayet güzel düşünülmüş etkinlikte bir şeyler başarmak isteyen birazcık sosyal hayatından uykusundan silindi ödün verebilir vermeli de ;)
silindi
ben günde 20saat onlıneyım:) illa her davulun üstünde oynayacaksın...zorunamı gittiiiiii. silindi ben senın gibi çok gencı ayagımın altına paspas yapıyorum silindi..beni hangı hızlı serverde gördünüz ben bu servere yegenler kasab kurmakla ugrasmasın dıye gırdım kasaba kurup bırakacagım senin gibi FAKİR AÇLAR devam etsınn:) BENİM ENbüyük sosyal aktivitem senin gibi açları doyurmak....bir ara gel senide doyurayım....

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Priam

Üye
silindi
ben günde 20saat onlıneyım:) illa her davulun üstünde oynayacaksın...zorunamı gittiiiiii. silindi ben senın gibi çok gencı ayagımın altına paspas yapıyorum silindi..beni hangı hızlı serverde gördünüz ben bu servere yegenler kasab kurmakla ugrasmasın dıye gırdım kasaba kurup bırakacagım senin gibi FAKİR AÇLAR devam etsınn:) BENİM ENbüyük sosyal aktivitem senin gibi açları doyurmak....bir ara gel senide doyurayım....
senin ne kadar doyumsuz bir egoist olduğunu biliyoruz kendini tanıtmana gerek yoktu ;)

***300***

Kıdemli Üye
Günaydın Sevgili Kovboylar,

Sistem tarafından sürekli olarak harici yazılım ve yasaklı eklenti kontrolü yapıldığını, harici yazılım ve eklentileri aktifleştiren oyuncuların etkinlikten çıkarılacağını hatırlatmak isteriz.

Harici yazılımlar içerisinde Tw-Calc gibi scriptlerinde bulunduğunu belirtmek isterim. Titiz şekilde yapılan tarama sonuçlarının şeffaf şekilde paylaşılması dileği ile teşekkürler.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Harici yazılımlar içerisinde Tw-Calc gibi scriptlerinde bulunduğunu belirtmek isterim. Titiz şekilde yapılan tarama sonuçlarının şeffaf şekilde paylaşılması dileği ile teşekkürler.
İlginize teşekkür ederiz. Harici yazılımlardan kast edilen daha çok kaynak toplamayı otomatikleştiren, manuel tıklamalar yerine oto tıklama yaptıran, premium özellikleri taklit eden botlar vb yazılımlardır. Yasaklı scripler olarak adlandırdıklarımız ise altın ve gümüş çalışmaları "haritayı tarayarak" bulan ve oyuncuya ekstra zaman avantajı sağlayan her türlü script , düello uyarısı yapan ve aynı şekilde oyuncuya diğerlerine göre avantaj sağlayan her türlü script, sisteme çok fazla yük bindirdiği için envanter penceresini değiştiren, büyüten her türlü scriptlerdir. Özel olarak yasaklı şekilde belirtmediğimiz scriptlerin kullanılması da, The West tarafından şu anda net bir ceza sebebi olarak görülmemekle birlikte, teknik anlamda sorun yaratabileceğinden kullanımı kesinlikle önerilmemektedir

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Sevgili Kovboylar,
Ödüllerinde etkinliğimizde kullanılmayan premium bonus madalyaları olan görevlerde takılmalar yaşanabilmektedir. Görev gereklerini yerine getirdiğinizde, oyundan çıkıp tekrar giriş yapmak, genelde sorunu çözmektedir. Buna rağmen takılma devam ederse lütfen destek birimine bir bildirim açın, yardımcı olalım

Sevgili Kovboylar,
Ödüllerinde etkinliğimizde kullanılmayan premium bonus madalyaları olan görevlerde takılmalar yaşanabilmektedir. Görev gereklerini yerine getirdiğinizde, oyundan çıkıp tekrar giriş yapmak, genelde sorunu çözmektedir. Buna rağmen takılma devam ederse lütfen destek birimine bir bildirim açın, yardımcı olalım
Bu konu hakkında sorum olacaktı. Bizzat karşılaştığım örnekten yola çıkmak istiyorum.Aşağıda linkini paylaştığım görevde, 'Acemilerin Çantası' adlı eşyayı görev vericiye teslim ettikten sonra sizin belirtmiş olduğunuz madalya görevi geliyor.Sayfayı yeniledikten sonra görev kayboldu fakat görevi devam ettiremiyorum.Final kısmı için yün pantolon teslim alamayacağız demek mi oluyor ?

Görev linki : https://tw-calc.net/quests/group/84#1562

Archimedes

Aktif Üye
Eski Takım Üyesi
Bu konu hakkında sorum olacaktı. Bizzat karşılaştığım örnekten yola çıkmak istiyorum.Aşağıda linkini paylaştığım görevde, 'Acemilerin Çantası' adlı eşyayı görev vericiye teslim ettikten sonra sizin belirtmiş olduğunuz madalya görevi geliyor.Sayfayı yeniledikten sonra görev kayboldu fakat görevi devam ettiremiyorum.Final kısmı için yün pantolon teslim alamayacağız demek mi oluyor ?

Görev linki : https://tw-calc.net/quests/group/84#1562

Sevgili Kovboylar,

Castar7

Kıdemli Üye
@sleeplesslady selamlar, acaba bunların fiyatlarını öğrenebilme imkanımız var mı ona göre planlarımızı paramızı hazırlayalım :)

TarihEtkinlik Sandıkları
14/01/20222013, 2014 ve 2015
16/01/20222016
18/01/20222017
20/01/20222018
22/01/20222019
24/01/20222020
26/01/20222021 (Ölüler Günü 2021 sandığı olmayacaktır)

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
@sleeplesslady selamlar, acaba bunların fiyatlarını öğrenebilme imkanımız var mı ona göre planlarımızı paramızı hazırlayalım :)

Yanlarına ekledim

TarihEtkinlik SandıklarıTahvilDolar
14/01/20222013, 2014 ve 20151.1001.400.000
16/01/202220161.1001.400.000
18/01/202220171.1001.400.000
20/01/202220181.1001.400.000
22/01/202220191.4001.800.000
24/01/202220201.8002.500.000
26/01/20222021 (Ölüler Günü 2021 sandığı olmayacaktır)2.9003.500.000

devilltown

Kıdemli Üye
Kasabada davet atamıyoruz halen. Nasıl çözeceğiz bunu ? Ev olmasına rağmen aktif değil. Yardımcı olur musunuz?
nerden baksan berbat bir etkınlık ne kasaba davetı atabıldık ne birşey yapılabılıyor grv alıyorsun görev kayboluyor..ilk gun olmasına ragmen bir çok sistem hatası var yine beceriksizce ve tam planlanmadan ortaya atılan bir etkınlık sunucusu bu hatalar neden EN serverlerınde hiç karsdımıza cıkmadı..
n

Son düzenleme:

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
İttifak davetlerinde de problem mevcut.Başka bir kasabaya ittifak daveti gönderememekteyim.Konu hususunda değerli desteğinizi rica ederim
Sayın @Ling Tosite Sigure ,
Denemeler yaptık bir sorun ile karşılaşmadık. Hatta GM Town kasabasında "deneme" isimli bir ittifak açtık ve sizin bulunduğunuz kasabayı davet ettik
1642221832341.png

Önce yeni bir ittifak kurup, sonra davet etmeniz gerekir:
1642222145455.png

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Sevgili Kovboylar,
1642229176469.png

Bu arada konunun duyuruda da belirtildiğini hatırlatmak isterim.