• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

The West Forum TR

Castar7
Castar7
Ne yapmalarını bekliyorsun ? Oyunun geliştiricileri değiller oyunu yaratan ekip değiller. Hani oyunda varolan mekanikler doğrultusunda belirli limit ve sınırlar dahilinde bütün oyuncuların keyif alabileceği etkinlikler yapmaya çalışıyorlar.
Nasıl bir beklentin var söyle bize yönetimden önce biz seni tatmin edelim.
Castar7
Castar7
Ki bundan önceki yönetimlerin yaptıkları ortada her yer çarşaf çarşaf adam kayırma torpil ile geçmiş gitmiş. Şurada doğru düzgün bi yönetim gelmiş bir şeyler yapmaya çalışıyor bu tarz yıpratıcı yorumlar ithamlar hoş değil.
Castar7
Castar7
Sana kimse eleştiri yapma demiyor ama eleştirini yaparken ona alternatif bir şeyler sun yoksa akıbet belli :) Laf olsun torba dolsun :) Sahi ne oldu şu ispat filan edecektin yönetici seçme torpili filan ? :)
johnbaxterxD
ilk yazdığına bir şey demeyeceğim sende yavaş yavaş belli toplumun içine yerleşmeye başlamışsın. İkinci yazdığına gelirsek sen 5 kişilik sunucunda kalmaya devam et gözün bir şey görmez olmuş. Son yazdığına gelirsek daha zaman var bu kadar hazırcı olmayın biraz kafan çalışıyorsa zaten gözüne görürsün.
Castar7
Castar7
Gören gözler aşikar sanırım yönetici seçilemedin diye biraz bir burukluk var olsun :) Sanırım bu yazdıklarını ve ithamlarını görünce yöneticiler ne kadar isabetli bir karar verdiklerinin mutluluğu içerisindedirler şayet sen yönetici olarak seçilseydin bahsettiğin itham ve iftiralar gerçekleşecekti, güzel yönetimi bir kere daha takdir ettim doğrusu isabetli kararlarından ötürü :)
johnbaxterxD
Herhangi bir başvuruda bulunmadım. Buradan her şeyi görebiliyorken bir de takıma girmeye gerek yok