• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Bağımsızlık Günü 2022!
    Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.
  • GEORGIA taşınıyor!
    Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.

The West Forum TR

Priam
Priam
okumayı bilmiyorsan susmayı bileceksin koyu renk ile etkinlik tanıtımında belirtilmiş ödülün yükleneceği dünyanız ile cevaplarınızı gönderin diye eğer bunu yapmadıysan bu senin hatan oluyor oyunun DESTEK birimi bu tarz işler için de kullanılabilir
Deadwood22
Deadwood22
Ben de diyordum bunların avukatı ne zaman gelicek te vazifesi olmayan şeylere damlayacak :) Her profiline oyun karakteri koyan kendisini admin sanıyo bu forum da
Deadwood22
Deadwood22
Evet yazmam lazım dı hatamı biliyorum ama ilgili çözüm yollarının kapatılması beni bağlamaz, desteği bu konu için meşgale etmeye değmez ama hem fotondan hem avukatlığından beni oraya çekmeye çalışıyosun, ziyarete gelirim bi gün :)
Deadwood22
Deadwood22
Konuyu uzatmak istersen uzatırım ama fırça yeme sonra ;)
Priam
Priam
Kimsenin avukatlığını yaptığım yok burada sizin gibi öyle multi hesaplar ile gelip üstünlük sağlama gibi bir amacımda yok. Sen destek kanallarının kapatılmasından bahsetmişsin gerekli cevabı vermişim eğer tatmin olmadıysan sana başka cevaplar vermek lazım ama onları da ben sana vermem.
Priam
Priam
Konuyu istediğin kadar uzatabilirsin nede olsa boş işler ile uğraşan oyuna bir faydası olmayan kişilerdensin o yüzden bu saatden sonra silindi istediğin kadar konuşabilirsin
Deadwood22
Deadwood22
Multi hesaplar mı ?:D Gereken cevabı verdin mi, cm mi verdi ? :D Böyle iftira yalan dolan işinde olan sensin bence sen bana cevap verme zaten :) ki haddin değil, işin değil
Deadwood22
Deadwood22
Senim büyük faydaların olduğu için böyle hadsizce bir şey pire si gibi ortaya atlıyosun ama huyun bu demekki devam et, eğlendir bizi :)
Deadwood22
Deadwood22
2 admin kılıklı profil mesajlarına sardınız bi anda nedense ilgiiinnç :) Burayı kapattırma amacınıza daha fazla ortak olmiycam.
Castar7
Castar7
sürekli aynı gevezelik ortak olmiycam diyip her yerden çıkmak laf yetiştirmek gevezelik etmek :p işlerine gelmeyince biri başlığı siler biri kıvırır nede olsa sizede bu yakışır devam kıvır kıvır :D :p
Castar7
Castar7
he bu arada TROLL dayinn ihtiyarlar heyeti çakma başkanı olan dayinn başlığı silmiş kıvırmış kaçmış yine kuyruğu dik tutmaya çalışırkene :D sende aynısını yapabilirsin ;)
Deadwood22
Deadwood22
''sürekli aynı gevezelik ortak olmiycam diyip her yerden çıkmak laf yetiştirmek gevezelik etmek'' diyip gelip bu başlığa saçla olan priam ın silindi geldi işte :D devill silindi çözmüş ki buraya ağlamaya gelmişsin :D